Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Lēcieni ar izpletni

 Lēcieni ar izpletni – pašiem drosmīgākajiem. Tiem, kuri vēlas izbaudīt prātu un ķermeni stindzinošas emocijas un adrenalīnu, lēcieni ar izpletni būs visatbilstošākā dāvana.Izpletņlēkšana ir viena no aizraujošākajām pieredzēm. Tas ir fantastisks piedzīvojums rokas stiepiena attālumā!. Lēciens ar izpletni, lai arī no sākums lēcējā sejā tā būs baiļu pilna, sniegs patiesu smaidu jau brīvā kritiena laikā. Atmiņas par šādu pieredzi paliks prātā ļoti ilgu laiku!

Izkārtojums
Atrastas: 14

Lēciens ar izpletni - emociju pilni brīži 

Ja jums iepriekš nav bijusi iespēja lēkt ar izpletni, jums var rasties daudz jautājumu par to. Daudz tiek runāts par lēkšanu tandēmā. No otras puses, tandēms nozīmē, ka esat piesaistīts instruktoram, kurš rūpējas par jūsu drošību, kamēr jūs vienkārši izbaudāt visu pieredzi. Jums nav jāuztraucas par pareizo brīdi, lai pamestu lidmašīnu vai kad atvērt izpletni. Tā vietā Jūs spēsiet apbrīnot skaistus skatus un izbaudīt ekstrēmas emocijas, neuztracoties par nepieciešamajām manipulācijām! Ir arī vērts zināt, ka, ja jūsu lēciens notiek tandēmā, jums nav nepieciešama iepriekšēja apmācība. Viss, kas Jums jādara, ir jāierodas norādītajā vietā izvēlētajā dienā un jāsatiekas ar instruktoru, kurš veiks visus pasākumus lēciena veikšanai. Jūs uzzināsiet, kā pareizi uzvilkt specializēto lēciena tērpu, kā arī praktizēsiet, kādā pozīcijā pozicionēt Jūsu ķermeni, lai lēciens būtu pilnībā veiksmīgs.
Katrā uzņēmumā strādā pieredzējuši cilvēki, tādēļ, ja rodas papildus jautājumi - Jums atliek tikai pajautāt! Lēcieni parasti tiek veikti grupās, tāpēc neuztraucieties, ka varat būt vienīgais iesācējs. Instruktors parūpēsies, lai ikviens justos pilnībā komfortabli un izbauda savu lēcienu. Tavi sapņi var pieskarties debesīm!

Tandēma lēciens ir neaizmirstam notikums, līdz ar to lieliska iespēja iegūt jaunu, aizraujošu pieredzi drošos apstākļos. Protams, lēcienu ar izpletni gadījumā tie iepriecinās visus saviļņojuma cienītājus, kuri nebaidās pieņemt jaunus izaicinājumus. Tāpēc, ja esat viens no šiem cilvēkiem, noteikti izmēģiniet savus spēkus šajā pārsteidzošājā notikumā! Tā noteikti ir viena no ekstrēmākajām pieredzēm, par kuru varat izlemt, taču mēs garantējam, ka tas ir tā vērts. Tandēma lēciens ir arī laba ideja pāriem, kuri meklē iespēju lieliski izklaidēties kopā un ir bagāti ar spēcīgu pieredzi.

Ļaujies izaicinājumam gaisā

Vai lēcines ar izpletni ir bijis Jūsu vai kāda tuvākā kvēlākais dzīves sapnis? Vai beidzot esiet nolēmis piepildīt šo sapni? Sapni par lēcienu ar izpletni! Nav svarīgi, vai Jūs iedvesmoja piepildīt šo sapni kāds TV šovs, grāmata vai podkāsts – ja beidzot esiet nolēmis īstenot sapni, tad esiet nonācis pareizajā vietā. Tandēma lēciens ar izplenti Jums liks justies dzīvam un patiesi brīvam! Tas ir īsts drosmes un garīgās izturības pārbaudījums, un tajā pašā laikā neaizmirstams piedzīvojums. Ideāla ideja, kas palīdzēs pārsteigt sevi vai dāvanas saņēmējam! Jūs atcerēsieties laiku, kad lūkojāties uz citiem drošsiržiem, kas saņēmās un izlēca ar izplenti, laiku, kad domājāt, ka nekad to nespēsiet! Brīvā kritiena laikā Jūs pārņems vesela emociju buķete un varbūt pat nokrītīs kāda prieku/baiļu asariņa, bet jau kritiena pašās beigās Jūs neticēsiet paši sev – Jūs tiešām to izdarījāt!

Atmetiet savas vilcināšanās un izvēlies vietu savas dzīves lielākajam gaisa piedzīvojumam! Vai lēcienu vēlaties tepat Latvijā – Limbažos, Daugavpilī? Vai varbūt varat apvienot savu tandēma lēcienu ar braucienu uz citām vietām? Atvaļinājuma laikā varat viegli īstenot savus sapņus un doties brīvdienu ceļojumā - Lietuvā, dodoties uz Viļņu, Mažeikai vai Šauļiem, vai Igauniju - Rapla... Iespēju ir patiešām daudz! Turklāt viena lieta ir droša: neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas jūs sajutīsiet adrenalīnu brīvi krītot un patiesu brīvību, peldot debesīs! Tas noteikti nodrošinās unikālu piedzīvojumu neatkarīgi no jūsu lēkšanas atrašānās vietas!

Lēciens ar izpletni - lieliska ideja dāvanai

Lēcieni ar izpletni ir lieliska dāvana tiem, kuriem patīk stindzinošas emocijas un adrenalīns. Ja zini kādu, kurš vienmēr vēlējies pamēģināt lēcienu ar izpletni, šis ir lielisks brīdis, lai piepildītu kāda sapni. Lēcieni ar izpletni būs izcila dāvana dzimšanas dienā, jubilejā, kāzās vai kādā citā nozīmīgā brīdī. Ja meklē dāvanu mīļotajam cilvēkam vai draugam, tad šī būs lieliska dāvana. Lēcieni ar izpletni ir pieejami visā Baltijā – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Tas var kļūt par lielisku piedzīvojumu visas dienas garumā. Lēciens ar izpletni tandēmā, lidojums ar izpletni pāri ezeram, lēciens ar izpletni instruktora pavadībā, kā arī patstāvīgs lēciens ar izpletni – piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs. Dāvanu Serviss piedāvā iegādāties arī lēcienu ar izpletni + video, kas nozīmē, ka pēc šī piedzīvojuma saņemsi video, kurā būs iemūžināts tavs lēciens un lidojums.
Lēcieni ar izpletni notiek sekojoši – sākumā tiek sniegta instruktāža un pēc tam lidmašīna jūs uzvedīs 3000 metru augstumā, lai jūs, kopā ar instruktoru, varētu izlēkt no lidmašīnas un baudīt brīvo kritienu. 30 sekunžu laikā ir iespējams nolidot līdz 200km/h, kas nevienu nespēs atstāt vienaldzīgu, asinīs ieplūstot pozitīvam adrenalīna vilnim. Pēc brīvā kritiena beigās varēs baudīt neticamus panorāmus skatus Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas apkārtnē. Lēcieni ar izpletni ir piedzīvojums, kurš jūsu atmiņā paliks uz mūžu!

Dāvana sev vai kādam citam – tandēma lēciens

Neziniet, kādu lēcienu ar izpletni izvēlēties kā dāvanu mīļotajam cilvēkam dzimšanas dienā vai varbūt sev pašam? Neuztraucieties, tas ir vienkārši! Pats galvenais, lai tas būtu tandēma lēciens ar izpletni, kas piepildīs tavu sapni bez ilgas apmācības un daudziem braucieniem uz lidostu. Vienkārši rezervējiet datumu, un instruktori nodrošinās īsu apmācību tieši pirms lēciena. Tāpat ir vērts parūpēties par kādu suvenīru sev vai saviem mīļajiem un papildus lēcienam izvēlēties arī video, kas atgādinās par šo īpašo brīdi un emocijām gadiem ilgi! Pateicoties tam, dāvanas saņēmējs jebkurā laikā varēs atgriezties savās atmiņās. Tomēr, pirms izlemjat iegādāties lēcienu ar izpletni, apsveriet, vai varbūt vēlaties lēkt kopā ar Jūsu tuvinieku. Izvēloties lēcienu ar izpletni diviem, iepriecināsi ne tikai sevi, bet arī savu otro pusīti vai draugu. Šī ir lieliska iespēja kopā veidot skaistas atmiņas un kopā pavadīt aizraujošākus mirkļus. Šis ir unikāls notikums un pārsteidzoša pieredze, kas paliks ar jums ilgu laiku. Garantējam, ka lēcienu ar izpletni nekad nenožēlosiet!

Debesis ir limits – jeb kā lēkt ar izpletni pašam?

Vai jau esat lēcis ar izpletni un vēlaties vēl, bet lēciens tandēmā nav jums? Vai vēlaties pats lēciena laikā atvērt un kontrolēt izpletni? Tad Jūs noteikti ne vienu vien reiz esat prātojis, kā kļūt par neatkarīgu lēcēju, iespējams, pat par instruktoru un spēt pašam piedzīvot ekstrēmas emocijas.
Tandēma izpletņlēkšana ir lieliski piemērota iesācējiem, bet ko darīt, kad pienācis laiks kļūt neatkarīgam? Vislabāk piedzīvojumu sākt ar lidojumiem vēja tunelī, kas sagatavos iepriekš valdošajiem apstākļiem un arī iemācīs daudzas nepieciešamās prasmes. Nākamais solis ir iziet sertificētu izpletņlēcēju kursu, kas piepildīs jūsu sapni par individuālu lēcienu!

AFF apmācība ir mūsdienīga un droša metode, kas ļauj iegūt starptautisku kvalifikāciju patstāvīgiem lēcieniem ar izpletni. Tas nozīmē, ka pēc sekmīgas kursa pabeigšanas cilvēks varēs lēkt bez instruktora un izbaudīt patiesu brīvību. Apmācība ietver gan teoriju, gan praksi, tostarp 5 lēcienus ar izpletni. Šāds kurss ir lieliska ideja, lai attīstītu savu aizraušanos, kā arī oriģināla dāvana cilvēkam, kurš jau ir izmēģinājis tandēmu un tagad vēlas lielāku pieredzi. Tas ne tikai palīdzēs piepildīt sapņus, bet arī pārsteigs un noteikti izcelsies uz citu dāvanu fona. Dāvājiet neaizmirstamas emocijas jau šodien – Jūs nenožēlosiet šo lēmumu! Jums priekšā vēl daudz aizraujošu lēcienu!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!