Lēcieni ar izpletni

 Lēcieni ar izpletni – pašiem drosmīgākajiem. Tiem, kuri vēlas izbaudīt prātu un ķermeni stindzinošas emocijas un adrenalīnu, lēcieni ar izpletni būs visatbilstošākā dāvana.

Ja vēlies atrast arī citas adrenalīnu raisošas dāvanas, aplūko, ko piedāvā lidojums ar gaisa balonu, paraplāni un deltaplāni.

 


Lēcieni ar izpletni ir lieliska dāvana tiem, kuriem patīk stindzinošas emocijas un adrenalīns. Ja zini kādu, kurš vienmēr vēlējies pamēģināt lēcienu ar izpletni, šis ir lielisks brīdis, lai piepildītu kāda sapni. Lēcieni ar izpletni būs izcila dāvana dzimšanas dienā, jubilejā, kāzās vai kādā citā nozīmīgā brīdī. Ja meklē dāvanu mīļotajam cilvēkam vai draugam, tad šī būs lieliska dāvana. Lēcieni ar izpletni šobrīd ir pieejami Lietuvā un Igaunijā. Tas var kļūt par lielisku piedzīvojumu visas dienas garumā. Lēciens ar izpletni tandēmā, lidojums ar izpletni pāri ezeram, lēciens ar izpletni instruktora pavadībā, kā arī patstāvīgs lēciens ar izpletni – piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs. Dāvanu Serviss piedāvā iegādāties arī lēcienu ar izpletni + video, kas nozīmē, ka pēc šī piedzīvojuma saņemsi video, kurā būs iemūžināts tavs lēciens un lidojums.
Lēcieni ar izpletni notiek sekojoši – sākumā tiek sniegta instruktāža un pēc tam lidmašīna jūs uzvedīs 3000 metru augstumā, lai jūs, kopā ar instruktoru, varētu izlēkt no lidmašīnas un baudīt brīvo kritienu. 30 sekunžu laikā ir iespējams nolidot līdz 200km/h, kas nevienu nespēs atstāt vienaldzīgu, asinīs ieplūstot pozitīvam adrenalīna vilnim. Pēc brīvā kritiena beigās varēs baudīt neticamus panorāmus skatus Lietuvas vai Igaunijas apkārtnē. Lēcieni ar izpletni ir piedzīvojums, kurš jūsu atmiņā paliks uz mūžu!
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.