Motocikli

Ātrums un vējš matos - dāvini iespēju izbaudīt gan saulainu dienu, gan sniegu vai pat ūdeni, dodoties izbraucienā ar kādu no motocikliem. Turies cieši, jo motocikli spēj sniegt asas izjūtas ikvienam!

Ja esi ātruma cienītājs, ieskaties arī sadaļās braucieni ar Superauto trasē, ekstrēmā braukšana, kā arī Ferrari un Lamborghini. Izbaudi nebijušas emocijas!

 


Motocikli spēj sniegt nebijušas emocijas, ko nav iespējams iegūt braucot ar automašīnu. Liels ātrums, adrenalīns, motora rūkoņa un, protams, neatkārtojama pieredze – to visu spēj sniegt motocikli. Tev nebūs par neko jāsatraucas, jo instruktors tev sniegs zināšanas un prasmes, kā “savaldīt” šo zvēru, lai tu varētu doties trasē un izdzīvot aizraujošu piedzīvojumu. Motocikli ļauj sajust nebijušas emocijas, tāpēc tā būs lieliska dāvana ikvienam, kurš vēlas sajust adrenalīnu un ļauties ekstrēmām aktivitātēm. Pie mums pieejami arī kvadracikli un sniega motocikli, kas ļaus piedzīvot neaizmirstamus mirkļus.

Motocikli – asas izjūtas un lielisks piedzīvojums

Motocikli sniedz izcili asas izjūtas. Ja nepieciešama dāvana vīrietim, tad šis piedzīvojums noteikti spēs radīt emocijas, ko vīrietis nevarēs aizmirst ļoti ilgu laiku. Mūsu piedāvājumā ir pieejami dažādi piedzīvojumi ar motocikliem – atliek tikai izvēlēties piemērotāko tieši sev. Savukārt, ja zini kādu, kuru aizrauj motocikli, tomēr viņš to vēl neprot vadīt, ieskaties sadaļā braukšanas apmācība, kas ļaus profesionālu instruktoru pavadībā apgūt šīs prasmes. Brauciens ar motociklu būs sapņu piepildījums tiem, kuri jau sen vēlējušies to izmēģināt, redzot, kā to dara citi. Tā ir unikāla pieredze, ko noteikti ir vērts sniegt kādam sev īpašam cilvēkam. Ikviens kaut reizi dzīvē noteikti ir pelnījis sajust šo motora rūkoņu un sajūtas, ko sniedz motocikli.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.