Motocikli

Ātrums un vējš matos - dāvini iespēju izbaudīt gan saulainu dienu, gan sniegu vai pat ūdeni, dodoties izbraucienā ar kādu no motocikliem. Turies cieši, jo motocikli spēj sniegt asas izjūtas ikvienam!

Ja esi ātruma cienītājs, ieskaties arī sadaļās braucieni ar Superauto trasē, ekstrēmā braukšana, kā arī Ferrari un Lamborghini. Izbaudi nebijušas emocijas!

 

Izkārtojums
Motocikli">
Atrastas: 20
Motocikli spēj sniegt nebijušas emocijas, ko nav iespējams iegūt braucot ar automašīnu. Liels ātrums, adrenalīns, motora rūkoņa un, protams, neatkārtojama pieredze – to visu spēj sniegt motocikli. Tev nebūs par neko jāsatraucas, jo instruktors tev sniegs zināšanas un prasmes, kā “savaldīt” šo zvēru, lai tu varētu doties trasē un izdzīvot aizraujošu piedzīvojumu. Motocikli ļauj sajust nebijušas emocijas, tāpēc tā būs lieliska dāvana ikvienam, kurš vēlas sajust adrenalīnu un ļauties ekstrēmām aktivitātēm. Pie mums pieejami arī kvadracikli un sniega motocikli, kas ļaus piedzīvot neaizmirstamus mirkļus.

Motocikli – asas izjūtas un lielisks piedzīvojums

Motocikli sniedz izcili asas izjūtas. Ja nepieciešama dāvana vīrietim, tad šis piedzīvojums noteikti spēs radīt emocijas, ko vīrietis nevarēs aizmirst ļoti ilgu laiku. Mūsu piedāvājumā ir pieejami dažādi piedzīvojumi ar motocikliem – atliek tikai izvēlēties piemērotāko tieši sev. Savukārt, ja zini kādu, kuru aizrauj motocikli, tomēr viņš to vēl neprot vadīt, ieskaties sadaļā braukšanas apmācība, kas ļaus profesionālu instruktoru pavadībā apgūt šīs prasmes. Brauciens ar motociklu būs sapņu piepildījums tiem, kuri jau sen vēlējušies to izmēģināt, redzot, kā to dara citi. Tā ir unikāla pieredze, ko noteikti ir vērts sniegt kādam sev īpašam cilvēkam. Ikviens kaut reizi dzīvē noteikti ir pelnījis sajust šo motora rūkoņu un sajūtas, ko sniedz motocikli.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!