Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanu komplekti

Ikviens dāvanas saņēmējs ir atšķirīgs – ar savu raksturu, gaumi un īpašiem hobijiem un interesēm. Ja neesi drošs par konkrētas dāvanas izvēli, iegādājies kādu no Dāvanu Serviss dāvanu komplektiem.

Līdztekus dāvanu komplektiem, pie mums atradīsi arī dāvanas romantiskiem mirkļiem, dāvanas nedēļas nogalēm, kā arī jautras dāvanas.

Izkārtojums
Atrastas: 28

Arī tev noteikti ir gadījusies situācija, kad nepieciešama dāvana kādam īpašam cilvēkam, bet īsti neesi pārliecināts, vai gadījumā nekļūdīsies ar savu izvēli. Dāvanu Serviss sarūpētie dāvanu komplekti ir lielisks veids, kā dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties piemērotāko dāvanu. Tie lieliski noderēs jebkuros svētkos – dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, kāzu jubilejā vai kādā citā nozīmīgā dienā. Dāvanas saņēmējs noteikti priecāsies par iespēju izvēlēties sev tīkamāko piedzīvojumu – lidojumi, apmācības un kursi, ūdens piedzīvojumi – kādu no šīm lieliskajām dāvanām varēs izvēlēties dāvanu komplekta saņēmējs. Iespējams, ka tādā veidā šis cilvēks varēs piepildīt jau sen klusībā izlolotu sapni!

Dāvanu komplekti visām gaumēm

Pie mums pieejami dažādi komplekti: izklaides cienītājiem, sievietēm, vīriešiem, gardēžiem, piedzīvojumu meklētājiem, ūdens piedzīvojumu piekritējiem, romantiskiem mirkļiem un daudziem citiem. Tev būs iespēja kādam īpašam cilvēkam uzdāvināt iespēju izvēlēties piedzīvojumu. Tādā veidā noteikti nevarēsi nošaut greizi ar dāvanu. Mūsu sarūpētie dāvanu komplekti iepriecinās ikvienu, kurš gatavs ļauties piedzīvojumiem. Mēs apzināmies, ka katrs dāvanas saņēmējs ir īpašs – katram ir savas intereses, hobiji, vēlmes – tieši tāpēc sniedzam šo unikālo iespēju. Mēs regulāri atjaunojam dāvanu klāstu, tāpēc vari būt pārliecināts, ka esam apkopojuši labākos piedzīvojumus, kas spēs radīt smaidu ikviena dāvanas saņēmēja sejā. Uzdāvini iespēju izvēlēties!

  • Izvēlies dāvanu komplektu "Sievietei", iepriecinot, mammu, māsu, sievu vai draudzeni ar izvēli no vairāk kā 60 variantiem- dažādas masāžas, skaistumkopšanas procedūras, aktīvā atpūta, dažādi lidojumi, vakariņas un daudz citu piedāvājumu.
  • Dāvanu komplekts "Vīrietim" būs lieliska dāvana vīram, draugam, darba kolēģim, tētim, lai iepriecinātu viņu ar kādu interesējošu un patīkamu dāvanu viņam! Airsoft, kino, Knockout Barber shop apmeklējums, dažādas masāžas, veibords. Lieliska izvēle dāvanai Vīrietim!
  • Dāvanu komplekts "Piedzīvojumu kokteilis"- no visa mazliet, perfekta dāvana ikvienam, jo katrs atradīs sev tīkamāko dāvanu.
  • Dāvanu komplekts "Pārim"- Lieliska dāvana kāzām, valentīndienai, lai iepriecinātu jaunlaulāto pāri vai savu otru pusīti ar lielisku kopā pavadītu piedzīvojumu.
  • Dāvanu komplekts "Romantiskiem mirkļiem" - laiks, lai būtu kopā divvientulībā, un izbaudītu romantiskus mirkļus kopā.
  • Dāvanu komplekts Izklaides cienītājam- visa aktīvā atpūta vienā izlasē, piedzīvojumu, adrenalīna un izklaides mīļotājiem perfekta dāvana.
  • Kulinārijas mīļotājiem izcila dāvana būs dāvanu komplekts "Gardēžu piedzīvojums"- dažādas vakariņas, meistarklases, degustācijas, viss, ko iemīļo gardēži.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!