Dāvanu komplekti

Ikviens dāvanas saņēmējs ir atšķirīgs – ar savu raksturu, gaumi un īpašiem hobijiem un interesēm. Ja neesi drošs par konkrētas dāvanas izvēli, iegādājies kādu no Dāvanu Serviss dāvanu komplektiem!


Dāvanu komplekts būs lieliska alternatīva dāvanai, ja nevarat izvēlēties dāvanu no mūsu plašā klāsta un neesat pārliecināts par savu izvēli, ka jūsu izvēlētā dāvana būs īstā, ko vēlējās saņemt sieviete, vai vīrietis, mamma vai tētis. Dāvanu serviss komanda ir apkopojusi labākos piedāvājumus katrai gaumei mūsu Dāvanu komplektu izlasēs. 

  • Izvēlies dāvanu komplektu "Sievietei", iepriecinot, mammu, māsu, sievu vai draudzeni ar izvēli no vairāk kā 60 variantiem- dažādas masāžas, skaistumkopšanas procedūras, aktīvā atpūta, dažādi lidojumi, vakariņas un daudz citu piedāvājumu.
  • Dāvanu komplekts "Vīrietim" būs lieliska dāvana vīram, draugam, darba kolēģim, tētim, lai iepriecinātu viņu ar kādu interesējošu un patīkamu dāvanu viņam! Airsoft, kino, Knockout Barber shop apmeklējums, dažādas masāžas, veibords. Lieliska izvēle dāvanai Vīrietim!
  • Dāvanu komplekts "Piedzīvojumu kokteilis"- no visa mazliet, perfekta dāvana ikvienam, jo katrs atradīs sev tīkamāko dāvanu.
  • Dāvanu komplekts "Pārim"- Lieliska dāvana kāzām, valentīndienai, lai iepriecinātu jaunlaulāto pāri vai savu otru pusīti ar lielisku kopā pavadītu piedzīvojumu.
  • Dāvanu komplekts "Romantiskiem mirkļiem" - laiks, lai būtu kopā divvientulībā, un izbaudītu romantiskus mirkļus kopā.
  • Dāvanu komplekts Izklaides cienītājam- visa aktīvā atpūta vienā izlasē, piedzīvojumu, adrenalīna un izklaides mīļotājiem perfekta dāvana.
  • Kulinārijas mīļotājiem izcila dāvana būs dāvanu komplekts "Gardēžu piedzīvojums"- dažādas vakariņas, meistarklases, degustācijas, viss, ko iemīļo gardēži.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.