Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

10tās kāzu jubilejas dāvanas

Kāzu gadadienu vienmēr ir vērts svinēt neatkarīgi no tā, vai tā ir pirmā vai šajā gadījumā desmitā. Katra no tām ir vienlīdz īpaša un laba iespēja vēlreiz pateikt "Es mīlu tevi". Lai padarītu šo dienu vēl neparastāku, esam sagatavojuši ieteikumus rožu jubilejas dāvanai. Vari uzdāvināt saviem tuviniekiem vai otrajai pusītei un šādi nosvinēt šo dienu. Šāda dāvana ir lieliska iedvesma, kā kopā pavadīt laiku, kā arī iespēja kopā gūt jaunas, neaizmirstamas atmiņas.
Izkārtojums
Atrastas: 84
Apskatīti 60 no 84

Ko dāvināt uz 10to kāzu jubileju?

Kādu dāvanu dāvināt saviem mīļajiem 10. kāzu gadadienā, lai viņus pārsteigtu? Ko nopirkt uz 10. kāzu gadadienu draugiem, lai viņi varētu pilnībā atpūsties un pavadīt mirkļus tikai divatā? Ja meklē klusu romantisku piedāvājumu, tad apskatiet mūsu piedāvājumus izbraucineim ar jahtu un laivām, kā dāvana rožu jubilejā, tas būs lieliski piemērots. Atpūtas brauciens ar motorlaivu pa Lielupi, laivu brauciens pa Daugavu vai relaksējoša burāšana jahtā ir tikai daži no mūsu ieteikumiem. Tomēr katrs sniedz patiesas relaksācijas brīdi, skaistus skatus un iespēju pavadīt laiku vienatnē. Šāda rožu kāzu gadadiena ir sapņa piepildījums visiem dziļas relaksācijas cienītājiem. Mierīga burāšana pat pilsētas centrā ļaus rast mierinājuma mirkli un atpūsties no pilsētas kņadas. Iedomājieties to – maigo vējiņu, nomierinošo ūdens skaņu un patīkamo siltumu uz jūsu sejas, kad pagriežat to pret sauli. Vai ir kāds jaukāks veids, kā pavadīt pēcpusdienu? Šāda dāvana 10. kāzu gadadienā ir unikāls veids, kā nosvinēt mūsu kopīgo ceļojumu! 

Dāvana rožu kāzās

Vai vēlaties pārim viņu 10tajā kāzu gadadienā dāvināt neaizmirstamu piedzīvojumi? Piedzīvojumu, kas ilgu laiku paliks atmiņās un raisīs nepārvaramas sajūtas? Dāviniet maģisku lidojumu ar gaisa balonu! Lidojums ar gaisa balonu ir vienreizējs piedzīvojums, iespēja aizvērt acis, izplest rokas kā spārnus un ļauties pastaigai mākoņos. Šis romantikas pilnais notikums priecēs sirdi pāri viņu 10tajā kāzu jubilejā. Lidojumi ar gaisa balonu tiek izpildīti visā Latvijā, tieši tāpēc lidojumu varēs noorganizēt vai nu tuvāk mājām, vai virs savas mīļākās pilsētas Latvijā. Iedomājaties, kāds prieks un aizrautība būs acīs pārim lēnām laižoties pāri Rundāles pilij vai Cēsu pilij. Abi lēnām lidojot pāri Latvijas klajumiem savu rožu kāzu jubileju spēs pieskarties mākoņu maliņai un apbrīnot skaisto dzimteni no augšas.

10. kāzu jubileja - ko dāvināt?

Nezini, kādu dāvanu izvēlēties 10. kāzu gadadienā? Restorāna apmeklējums būs universāla un tajā pašā laikā laba ideja. Izvēloties to, jūs dāvāsiet saviem mīļajiem iespēju veikt īstu kulinārijas ceļojumu. Šeit jūs atradīsiet dažādus piedāvājumus uz vietām, kur tiek pasniegtas aromātiskas Āzijas garšas, tostarp visā pasaulē iemīļoti suši, sātīgi un gardi Eiropas virtuves ēdieni - ne tikai latviešu, bet arī ungāru vai itāļu -, kā arī pazīstami un novērtēti amerikāņu ēdieni. Neatkarīgi no tā, ko jūs galu galā izvēlaties, restorāns ir īsts maņu svētki. Visi ēdieni tiek gatavoti, pievēršot uzmanību vissīkākajām detaļām, tāpēc nav jāuztraucas, ka kaut kas neizdosies. Šāda dāvana 10. kāzu gadadienā ir lielisks piedāvājums ikvienam neatkarīgi no vecuma. Tas ne tikai ļauj izbaudīt iecienītākās garšas, bet arī paver jaunu kulinārijas pieredzi un, galvenais, pavadīt laiku patīkamā atmosfērā. Tā ir lieliska kāzu 10. gadadienas dāvana draugiem, vecākiem vai brāļiem un māsām!

Idejas dāvanai rožu kāzās

Nevariet izlemt kādu dāvanu dāvināt pārim uz viņu 10to kāzu jubileju? Kā būtu, ja Jūs paši ļautu pārim izvēlēties savu dāvanu kāzu dienā? Izklausās lieliski? Tad izvēlaties vienu no mūsu īpaši sagatavotajiem dāvanu komplektiem diviem. Dāvanu komplekts, kurā Jūs pārim ļaujiet izvēlēties vienu no mūsu plašajiem viesnīcu piedāvājumiem un spa apmeklējumu. Vai varbūt komplektu, kas ļauj izvēlēties gan mierpilnu atpūtu viesnīcā, gan lidojumu lidmašīnā virs Rīgas? 
Kā arī variet dāvināt mūsu dāvanu karti jebkurā nominālvērtība un ļaut pārim iegrimt mūsu plašajā piedāvājumu jūrā un kopīgi izvēlēties, ko abiem sirds kāro. Kopā  ar mums rožu kāzās, dāviniet fantastiskas emocijas, pieredzi un mūžīgas atmiņas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!