Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Mākslas kursi

Piepildi sapni un izvēlies kādu no radošajiem mākslas kursiem! Izvēlies oriģinālu dāvanu – mākslas kursi būs lieliska nodarbe ikvienam.

Aplūko arī pārējās mūsu kategorijas – grima kursi, foto kursi, deju kursi – apgūsti jaunas prasmes.

Izkārtojums
Atrastas: 34
Pamodini mākslinieku sevī – mākslas kursi ir lielisks veids, kā atraisīt savu radošo potenciālu. Mākslas kursi ļauj profesionālu mākslienieku pavadībā radīt gleznu kas jums paliks par piemiņu uz mūžu. Mākslas kursi ļauj apgūt jaunas prasmes, kā arī relaksēties, jo gleznošana ir sava veida meditācija, kuras laikā tu nedomā par neko citu izņemot brīdi, kurā veic krāsu triepienus. Mūsu piedāvājumā pieejami dažādi mākslas kursi, atliek tikai izvēlēties sev piemērotākos. Mūsu piedāvājumā atradīsi dažādas mākslas nodarbes, tādā veidā ikviens var izvēlēties sirdij tuvāko mākslas tehniku. Par lielisku dāvanu kalpos arī foto kursi, kas ļaus dāvanas saņēmējam uzņemt kvalitatīvas un radošas bildes, iemūžinot savas un citu dzīves mirkļus.

Mākslas kursi – relaksējoša nodarba ikvienam

Par mākslinieku var kļūt jebkurā vecumā. Mūsu dāvanu klāstā atradīsi mākslas kursus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Ir vērts atraisīt mākslinieku sevī un ļauties krāsu valdzinājumam. Bieži vien mēs pat nenojaušam cik lielu potenciālu patiesībā mēs sevī glabājam. Ir vērts tam ļaut vaļu un uzburt ko skaistu un paliekošu. Jaunas prasmes ir vērtīgi apgūt jebkurā vecumā. Šī būs lieliska dāvana mammai, māsai, draugam, draudzenei, kolēģiem. Uzdāvini iespēju radoši izpausties. Līdztekus mākslas kursiem vari izmēģināt arī floristikas kursus, keramikas kursus, kā arī dekupāžu – atliek tikai izvēlēties. Pie mums iespējams iegādāties arī aktīvās atpūtas apmācības un daudzas citas lieliskas aktivitātes, kas ļaus izkāpt no komforta zonas un piedzīvot ko jaunu.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!