Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

50tās kāzu jubilejas dāvanas

Zelta kāzas ir ļoti nozīmīgs brīdis pāra dzīvē, ko dažādās valstīs svin jau kopš viduslaikiem. Zelta kāzās var dot atkārtotu laulību solījumu. Tieši tāpēc arī dāvanai 50. gadu kāzu jubilejā ir jābūt īpašai! Mēs ar to palīdzēsim! Apskatiet, mūsu sagatavoto kategoriju ar idejām dāvanai uz zelta kāzām! 50. kāzu jubilejā dāviniet jaunas atmiņas, piedzīvojumus un emocijas!
Izkārtojums
Atrastas: 125
Apskatīti 60 no 125

Oriģinālas dāvanas Zelta jubilejā - mēs palīdzēsim izvēlēties!

Kādu dāvanu dāvināt vecākiem vai vecvecākiem 50. kāzu gadadienā? Svarīgi, lai tas būtu tikpat īpašs kā līdz šim jubilāru kopā pavadītais laiks. Pēdējo 50 kopā pavadīto gadu laikā viņi noteikti ir radījuši daudz neaizmirstamu atmiņu kopā, taču tas nenozīmē, ka viņi nevar turpināt darīt vairāk! Tāpēc izvēlieties kādu no mūsu piedāvājumiem, lai sniegtu jums iespēju gūt kopīgu pieredzi un izklaidēties! Piemēram, kā dāvana vecvecāku vai vecāku 50. kāzu gadadienā lieliski noderēs ceļojums divatā – uz kādu mīļāko vietu vai tādu, kur mīlošs pāris nekad nav bijis. Eleganta un pareizi izvēlēta viesnīca, klusa vieta tuvu dabai, pilsētas centrs... jūra, kalni, Latvija vai ārzemēs... ir tik daudz iespēju dāvāt mīļajiem neaizmirstamu piedzīvojumu. Ceļojums ir lieliska iespēja atpūsties un relaksēties, prom no ikdienas lietām un pienākumiem. Tā ir arī atbilde uz jautājumu, kādu unikālu un elegantu dāvanu izvēlēties 50. kāzu gadadienā. Dāvana ir lieliski piemērota ikvienam, jo tā ir universāla un ļaus pavadīt laiku dažādos veidos. Tas ir arī brīdis, kad jūsu mīļie var atklāt jaunas vietas un aktivitātes, vienlaikus izklaidējoties. Atcerieties arī, ka tādā veidā jūs viņiem piešķirat kopā pavadīto laiku, un jaunu pieredzi vislabāk gūt tikai kopā! Tāpēc negaidiet ilgāk un izvēlieties patiesi neaizmirstamu 50. kāzu gadadienas dāvanu sievasmātei, vecākiem vai draugiem. Ļaujiet viņiem sajust prieku par savu sapņu piepildīšanu!

Eleganta dāvana 50. kāzu gadadienā – ko pirkt?

Unikālai dāvanai 50. kāzu gadadienā ir jāizraisa emocijas un jābūt pēc iespējas neparastākai. Ir arī svarīgi, lai tas būtu pareizi pārdomāts un pielāgots cilvēkiem, kuriem mēs to dāvinām. Viens no ievērības cienīgajiem piedāvājumiem noteikti ir privāts kino seanss, kas ļauj satikt Mākslu. Šāda izvēle kā dāvana 50. kāzu gadadienā ir ārkārtīgi daudzpusīga un pārbaudīta. Tuvi cilvēki saņems kino seansa dāvanu karti, kurā nav precīzi norādīts datums un izpilde. Viņi vienkārši rezervēs priekšnesumu, uz kuru doties sev piemērotākā laikā. Pateicoties tam, viņi sajutīs kino burvību jaunā veidā, redzēs sevis izvēlētu filmu īpašā atmosfērā un baudīs gardas uzkodas. Zelta gadadienā dāvanai vajadzētu būt patiesi neparastai, un šī tā būs. Tā noteikti sagādās daudz prieka un sagādās iespaidiem pilnus mirkļus!

Ko dāvināt sievas vai vīra vecākiem zelta kāzās?

Praktiska 50. kāzu gadadienas dāvana ir lielisks veids, kā apsveikt savus sievas vai vīra vecākus ar šo ievērojamo sasniegumu un dāvāt viņiem mīlestību un sapņa piepildījumu. Lieliska ideja ir SPA apmeklējums. Pateicoties tam, Jūsu mīļie dosies uz romantisku, ļoti relaksējošu masāžu, izmantos interesanto SPA ķermeņa procedūru piedāvājumu vai varbūt ļausies relaksējošai atpūtai ūdens centrā. Protams, tie nav visi iespējamie priekšlikumi. Ir pieejamas daudzas citas procedūras, kas palīdzēs saņēmējiem parūpēties par sevi, atpūsties no ikdienas pienākumiem un atslābināt visu ķermeni. Tāpēc sniedziet saviem mīļajiem ceļojumu relaksācijas pasaulē – ļaujiet viņiem nomierināt prātu un vienkārši jauki pavadīt laiku kopā! Šāda dāvana noteikti būs tieši laikā un radīs patiesu gandarījuma smaidu jūsu sejā. Galu galā, kurš gan vēlētos sev liegt apmeklēt elegantu, greznu SPA salonu? 

Dāvana zelta kāzās

Kad mēs meklējam kaut ko īpašu, iespaidīgu, ir vērts apsvērt, par ko sapņo jūsu tuvinieki. Interesanti piedāvājumi, kas būs piemēroti šim īpašajam notikumam, ir unikāli kulinārijas pasākumi. Protams, mēs runājam par Dine in the Dark un Shitty Dinner - katra no tām ir pilnīgi atšķirīgs piedzīvojums, kā arī eleganta dāvana 50. kāzu gadadienā, un dažreiz arī ārkārtīgi smieklīga dāvana 50 kāzu gadadienā.
Vakariņas tumsā ir unikāls kulinārijas izaicinājums. Visa pieredze notiek restorānam esot pilnīgā tumsā. Viesus apkalpo viesmīļi ar nakts redzamības brillēm. Tas ir īsts piedzīvojums un sava veida sajūtu spēle, kas ļauj atklāt garšas pilnīgi no jauna. Jo, kad jūs ieskauj nepārvarama tumsa, jūsu oža un garšas sajūtas sāk saasināties, un tas var sniegt patiesi neparastu pieredzi. Šāda unikāla 50. kāzu jubilejas dāvana noteikti iepriecinās jūsu mīļos!
Shitty Dinner ir komēdijas vakariņas, kuru pamatā ir improvizācija un laba izklaide. Tas ir vakars restorānā, kas pārvēršas par ēdnīcu, kas dažas stundas cīnās par izdzīvošanu, un darbinieki dara visu, lai to glābtu. Jautra aktierspēle un izcils ēdiens padara to par ļoti interesantu un oriģinālu pasākumu, kurā vienkārši ir vērts piedalīties.
Lai zelta jubilejas dāvana 50. kāzu gadadienā ir patiesi neaizmirstama. Pateicoties mūsu piedāvājumiem, kas sniegs dažādas pieredzes, jūs saviem mīļajiem sagādāsiet lielisku laiku, daudz jautrības, kā arī daudz pārsteidzošu atmiņu.

Zelta dāvana zelta kāzās

Vēlaties zelta kāzās dāvināt dāvanu, kas būtu tieši kategorija - zelts? Kā būtu, ja Jūs sniegtu pārim pašam izvēleties savu dāvanu? Dāvana, kas perfekti noderēs zelta kāzās būs dāvanu karte no Given! Ļaujiet pārim doties uz juvelierizstrādājumu veikalu un dāviniet iespēju pašiem izvēlēties savas zelta rotas!
Tomēr, ja Jums patīk ideja - dāvināt piedzīvojumu 50. kāzu jubilejā -, bet joprojām vēlaties, lai pāris pats izvēles savu dāvanu. Tad mūsu dāvanu karte nāks palīgā! Ar šo dāvanu Jūs laulātajam pārim viņu 50. kāzu jubilejā pavērsiet mūsu plašo piedzīvojumu pasauli! SPA apmeklējums, lidojums ar gaisa balonu, nedēļas nogales ceļojums? Tas jau paliks pāra rokās!
Zelta kāzās dāviniet emocijas, piedzīvojumus un atmiņas! Dāviniet kopā ar mums!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!