Deltaplāni

Ja zini, ka dāvanas saņēmējs jau sen sapņo par iespēju lidot, izvēlies dāvināt lidojumu ar deltaplānu! Kopā ar pilotu – instruktoru viņš varēs pacelties vismaz 300 metru augstumā un vērot skatu no putna lidojuma.

Pie mums pieejami arī lēcieni ar izpletni, lidojumi ar gaisa balonu, kā arī lidmašīnu.

 


Lidojums ar deltaplānu būs neaizmirstams piedzīvojums, kas sniegs neatkārtojamas emocijas, ko atcerēties uz mūžu. Tā ir iespēja izbaudīt burvīgo Rīgas panorāmu. Deltaplāni ļauj izbaudīt skaistos Rīgas skatus, vērojot tos no putna lidojuma augstuma. Tev nebūs jāsatraucas par drošību, jo lidojumu vadīs pilots - instruktors, kurš parūpēsies par to, lai tavs lidojums būtu interesants un aizraujošs. Savukārt, ja pēc iepazīšanās lidojuma tev pašam parādās vēlme apgūt deltaplāna vadīšanu, tev ir iespēja pieteikties apmācībām. Pie mums iespējams iegādāties arī dāvanu lidojumam ar paraplānu, kas arī spēs sniegt neaizmirstamas sajūtas.

Deltaplāni – neaizmirstams piedzīvojums

Deltaplāni ļauj mums izbaudīt emocijas, ko uz zemes nav iespējams iegūt. Komplektā dāvanai iespējams iegādāties arī foto un video, tādā veidā iemūžinot šo neaizmirstamo mirkli. Ja zini kādu, kurš jau labu laiku vēlas pamēģināt lidojumu ar deltaplānu, iespējams, ir vērts šo cilvēku iepriecināt. Deltaplāni būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, kāzās vai kādos citos nozīmīgos svētkos. Tie būs neaizmirstami mirkļi, kas ļaus sajust neatkārtojamas emocijas. Deltaplāni spēj sniegt adrenalīnu un asas izjūtas, tāpēc, ja pazīsti kādu aktīvās atpūtas piekritēju, šī būs izcila dāvana! Adrenalīna piekritējiem noteikti patiks arī lēcieni ar izpletni, kā arī citas aktivitātes, ko iespējams darīt gaisā!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.