Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Deltaplāni

Ja zini, ka dāvanas saņēmējs jau sen sapņo par iespēju lidot, izvēlies dāvināt lidojumu ar deltaplānu! Kopā ar pilotu – instruktoru viņš varēs pacelties vismaz 300 metru augstumā un vērot skatu no putna lidojuma.

Pie mums pieejami arī lēcieni ar izpletni, lidojumi ar gaisa balonu, kā arī lidmašīnu.

 

Izkārtojums
Lidojums ar deltaplānu būs neaizmirstams piedzīvojums, kas sniegs neatkārtojamas emocijas, ko atcerēties uz mūžu. Tā ir iespēja izbaudīt burvīgo Rīgas panorāmu. Deltaplāni ļauj izbaudīt skaistos Rīgas skatus, vērojot tos no putna lidojuma augstuma. Tev nebūs jāsatraucas par drošību, jo lidojumu vadīs pilots - instruktors, kurš parūpēsies par to, lai tavs lidojums būtu interesants un aizraujošs. Savukārt, ja pēc iepazīšanās lidojuma tev pašam parādās vēlme apgūt deltaplāna vadīšanu, tev ir iespēja pieteikties apmācībām. Pie mums iespējams iegādāties arī dāvanu lidojumam ar paraplānu, kas arī spēs sniegt neaizmirstamas sajūtas.

Deltaplāni – neaizmirstams piedzīvojums

Deltaplāni ļauj mums izbaudīt emocijas, ko uz zemes nav iespējams iegūt. Komplektā dāvanai iespējams iegādāties arī foto un video, tādā veidā iemūžinot šo neaizmirstamo mirkli. Ja zini kādu, kurš jau labu laiku vēlas pamēģināt lidojumu ar deltaplānu, iespējams, ir vērts šo cilvēku iepriecināt. Deltaplāni būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, kāzās vai kādos citos nozīmīgos svētkos. Tie būs neaizmirstami mirkļi, kas ļaus sajust neatkārtojamas emocijas. Deltaplāni spēj sniegt adrenalīnu un asas izjūtas, tāpēc, ja pazīsti kādu aktīvās atpūtas piekritēju, šī būs izcila dāvana! Adrenalīna piekritējiem noteikti patiks arī lēcieni ar izpletni, kā arī citas aktivitātes, ko iespējams darīt gaisā!

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!