VIP piedzīvojumi

Vēlies savam dārgākajam un tuvākajam cilvēkam justies īpašam, uzdāvini kādu no mūsu piedāvātajām VIP izklaidēm. Piemēram, ekskluzīvu braucienu ar Ferrari un Lamborghini vai KTM sporta auto. Kā arī sniedz viņam iespēju izbaudīt vakariņas pilnīgā tumsā vai arī paskatīties uz Latvijas gleznainākajām pilsētām no gaisa balona lidojuma.

Liec viņam justies īpašam un novērtētam!


Tavam tuviniekam tuvojas dzimšanas diena un vēlies viņu pārsteigt ar ko īpašu? Izvēlies kādu no Dāvanu serviss piedāvātajiem VIP piedzīvojumiem. Sniedz viņam lielisku un ekskluzīvu iespēju doties kādā no braucieniem ar superauto, baudīt vakariņas tumsā vai arī sliktās vakariņas "shitty dinner" vai sniedz vēl nebijušu iespēju uzfilmēt viņam savu filmu kopā ar profesionālu komandu.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.