Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

VIP piedzīvojumi

Vēlies savam dārgākajam un tuvākajam cilvēkam justies īpašam, uzdāvini kādu no mūsu piedāvātajām VIP izklaidēm. Piemēram, ekskluzīvu braucienu ar Ferrari un Lamborghini vai KTM sporta auto. Kā arī sniedz viņam iespēju izbaudīt vakariņas pilnīgā tumsā vai arī paskatīties uz Latvijas gleznainākajām pilsētām no gaisa balona lidojuma.

Liec viņam justies īpašam un novērtētam!

Izkārtojums
Atrastas: 48
Tavam tuviniekam tuvojas dzimšanas diena un vēlies viņu pārsteigt ar ko īpašu? Izvēlies kādu no Dāvanu serviss piedāvātajiem VIP piedzīvojumiem. Sniedz viņam lielisku un ekskluzīvu iespēju doties kādā no braucieniem ar superauto, baudīt vakariņas tumsā vai arī sliktās vakariņas "shitty dinner" vai sniedz vēl nebijušu iespēju uzfilmēt viņam savu filmu kopā ar profesionālu komandu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!