Grima kursi

 Ikviena dāma vēlas iemācīties, kā izveidot unikālu un skaistu grimu. Grima kursi būs lieliska dāvana ikvienai sievietei. Izcel savu skaistumu – grima kursi ļaus palūkoties uz sevi no cita skatu punkta!

Ja vēlies apgūt arī citas prasmes, ielūkojies kategorijās foto kursi, deju kursi, mākslas kursi.

 

Izkārtojums
Ja tev ir vēlme uzlabot savas prasmes stila jomā un ieviest dzīvē pārmaiņas, tad grima kursi noteikti tev noderēs. Profesionāli grima speciālisti tev palīdzēs pilnveidot gan savu vizuālo tēlu, gan garderobi. Tavs uzdevums būs ļauties lieliskam piedzīvojumam, kas ļaus atklāt jaunas krāsas, kas tev noteikti piestāvēs. Šī ir izcili laba dāvana jebkurai sievietei, kura vēlas izcelt savu sievišķību. Tā būs laba dāvana dzimšanas dienā, vārda svētkos, Valentīndienā vai kādos citos jums nozīmīgos datumos. Iepriecini dāmu ar iespēju iemācīties ko jaunu un pilnveidot savu izskatu. Grima kursi – par to sapņo katra sieviete! Izglītojošie kursi un apmācības ir lielisks veids, kā iemācīties ko jaunu.

Grima kursi ikvienai sievietei

Grima kursi notiek profesionālu vizāžistu pavadībā, kuri tev ieteiks labākos līdzekļus. Nodarbību laikā, soli pa solim grima mākslinieks tev palīdzēs piemeklēt tonālo krēmu un pūderi attiecīgajās tekstūrās. Tev būs iespēja uzzināt, kā profesionāli uzklāt toni ar sūklīti vai otu, kā pareizi uzzīmēt skropstu līniju, kā uzklāt ēnas. Tu apgūsi prasmi veidot savu individuālo meikapu un izmantot tieši tev piemeklētus produktus. Ikviena dāma, kura mēģinājusi to darīt patstavīgi, zina, cik ļoti grūti tas ir, tāpēc grima kursi noteikti ir katras sievietes sapnis. Pie mums iespējams iegādāties dāvanu kartes arī citu prasmju apgūšanai, piemēram, izcila dāvana būs deju kursi, kas ļaus vēl vairāk atraisīt savu sievišķību.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!