Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Vārda dienas dāvanas mammai

Vārda diena ir populāra paraža, kas ir laba iespēja satikt savus mīļos. Lai šo dienu vēl labāk nosvinētu, bieži tiek pasniegtas dāvanas. Ja domā, kāda dāvana būtu vislabākā mammas vārda dienā, noteikti apskati mūsu idejas! Vārda dienas dāvana mammai pārdzīvojuma veidā ir ideja, kas viņai sagādās daudz prieka un liks iegūt unikālas atmiņas. Pateicoties mūsu priekšlikumiem, šī gada vārda diena būs neaizmirstama.
Izkārtojums
Atrastas: 261
Apskatīti 60 no 261

Ko nopirkt kā dāvanu vārda dienā mammai?

Vārda dienas dāvanas mammai ir iespēja pārsteigt viņu un dot iespēju jauki pavadīt laiku. Spa vai ūdens relaksācijas centra apmeklējums būs lieliska ideja, it īpaši, ja jūsu mamma katru dienu ir aizņemta un viņai ir maz laika. Pateicoties tam, viņa kārtīgi atslābsies un uz brīdi aizmirsīs par ikdienas pienākumiem. Salonos tiek piedāvātas dažādas procedūras, kas ļaus Jums piemeklēt šim gadījumam piemērotāko variantu. Kā dāvanu māmmas vārda dienā vari izvēlēties ne tikai dažādas visa ķermeņa masāžas, bet arī seansus sāls alā vai SPA rituālus sejai, rokām un kājām. Ja jūsu mammu nomoka atkārtotas muguras sāpes, laba ideja var būt relaksējoša masāža. Savukārt, ja viņai patīk parūpēties par sevi, tad apvienojiet ūdens relaksācijas centra apmeklējumu kopā ar kādu no SPA rituāliem ar vīnu vai karstajiem akmeņiem. Šāda vārda dienas dāvana mammai liks viņai justies īpašai!

Vārda dienas dāvana mammai - skatiet mūsu ieteikumus!

Dažas mammas īpaši novērtē kopā ar ģimeni pavadīto laiku. Viņas priecājas redzēt savus bērnus un mazbērnus, un, runājot par labāko svinēšanas veidu – mīļoto lokā. Šajā gadījumā ir labi izvēlēties vārda dienas dāvanu mammai, kas sagādās izklaidi visai ģimenei. Kas tas varētu būt?

Izlaušanās istaba - spēle ir paredzēta, atkarībā no spēles, līdz 5-8 personām, kas padara to par lielisku veidu, kā pavadīt pēcpusdienu kopā ar ģimeni. Spēlētāju uzdevums ir atrisināt mīklu un izkļūt no istabas, pirms beidzas laiks. Asinis stindzinoša slepkavība, piedzīvojums, kas balstīts uz vēsturiskiem notikumiem, vai varbūt pazaudēta dārguma meklēšana? Variantu tiešām ir daudz. Šāda vārda dienas dāvana mammai ir ārkārtīgi daudzpusīga, jo ļauj ne tikai izvēlēties sev interesējošo tēmu, bet arī telpas grūtības pakāpi. Pateicoties tam, tā ir lieliska izklaide gan iesācējiem, gan nedaudz pieredzējušākiem.

Shitty Dinner - lielisks piedāvājums visiem pieaugušajiem, kuri ir atvērti jaunai pieredzei un kuriem patīk mazliet pasmieties. Shitty Dinner noteikti ir nestandarta vakariņas, kuru laikā var notikt pilnīgi jebkas! Shitty Dinner ir komēdijas, improvizācijas un vakariņu kombinācija, ko pārtrauks jūsu skaļie smieklu uzplūdi. Šāda vārda dienas dāvana mammai liks viņai šo dienu atcerēties vēl ilgi!

Lidojums ar lidmašīnu – tā ir lieliska dāvana visiem piedzīvojumu cienītājiem. Tas ļauj apbrīnot skaistus skatus no putna lidojuma, piemēram, putojošus jūras viļņus, majestātisku mežus un pilsētu panorāmas. Izvēloties šādu vārda dienas dāvanu savai mammai, jūs sniedzat viņai iespēju veikt unikālu debesu ceļojumu jūsu, tēta vai draugu kompānijā. Ilgums ir atkarīgs no konkrētā piedāvājuma, bet parasti svārstās līdz 60 minūtēm.

Vārda diena mammai, ko dāvināt?

Ja vēlaties izvēlēties kaut ko mierīgāku, apsveriet vīna degustāciju. Tā var būt gan tradicionālā degustācija restorānā, gan apvienota ar papildus atrakciju – meistarklasēm vai ekskursiju pa vīna dārzu. Vīns ir ārkārtīgi cēls alkohols, ko novērtē cilvēki visā pasaulē, un tāpēc tas arī palīdzēs unikālā veidā nosvinēt gaidāmo notikumu. Ir labi, ja vārda dienas dāvana mammai sagādās neaizmirstamu piedzīvojumu, un šī alkohola nogaršošana to noteikti nodrošina. Galu galā neatkarīgi no tā, vai tas ir sarkanvīns, rozā vai baltvīns; sauss, pussauss vai salds - katrs var lepoties ar neparastu garšas bagātību. Turklāt, tiekoties ar vīnzini vai apmeklējot vīna dārzu, uzzināsiet daudz interesanta par to, piemēram, kā izvēlēties vīnu konkrētiem ēdieniem vai noteikumus, kas jāievēro, izvēloties vīnu veikalā.

Praktiska dāvana mammai vārda dienā – ko izvēlēties?

Ko lai dāvian mammai vārda dienā, kad gribas praktisku dāvanu? Šajā gadījumā, protams, lieliski noderēs kursu un darbnīcu dāvanu karte. Tie ir ieteikumi, pateicoties kuriem tava mamma paplašinās līdzšinējās intereses vai ķersies pie pavisam jaunas nodarbes un piepildīs savus sapņus par patiesu aizraušanos. Par ko ir vērts padomāt? Deju nodarbība, fotografēšanas darbnīcas, valodas apguve, kosmētikas vai smaržu pagatavošana. Tās, protams, ir tikai dažas idejas praktiskai dāvanai mammai vārda dienā - pilnu sarakstu varat atrast mūsu mājaslapā. Katra no šīm dāvanām ir gandarījuma garantija jūsu mīļajiem un neaizmirstamām atmiņām. Pateicoties tam, jūs varat attīstīties un piepildīt savus sapņus, un tam nekad nav par vēlu!

Dažreiz tomēr ir grūti izvēlēties vienu konkrētu piedāvājumu, kas derētu kā vārda dienas dāvana mammai. Galu galā dažiem cilvēkiem ir daudz dažādu interešu vai viņiem patīk izmēģināt jaunas lietas, kas var apgrūtināt viņu gaumes apmierināšanu. Šādā situācijā lielisks risinājums būs dāvanu komplekts. Tie ir tematiskas dāvanu kolekcijas, no kurām īstenošanai tiek izvēlēta viena pieredze. Kā dāvanu māmmai vārda dienā vari izvēlēties, piemēram, dāvanu komplektu "Masāžu un SPA baudījums", kas ļaus viņai piedalīties SPA rituālā pēc savas izvēles. Vēl viena ideja ir dāvanu komplekts "Mīļajai mammai", kas savukārt ļaus Jūsu mammai atrast piemērotāko piedāvājumu atpūtai vai izklaidei. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!