Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvana 30 gadu jubilejā

Ko uzdāvināt kādam sev īpašam cilvēkam 30 gadu jubilejā? Atbilde noteikti būs – piedzīvojumus. Ir vērts iepriecināt savus mīļos cilvēkus ar piedzīvojumiem, kuri paliks atmiņā uz mūžu. Labākā dāvana 30 gadu jubilejā noteikti būs neaizmirstams piedzīvojums, kas sniegs jaunas emocijas. Dāvanu Serviss piedāvā labākās dāvanas 30 gadu jubilejā – piedzīvojumus, kas spēs radīt smaidu ikviena cilvēka sejā.
Izkārtojums
Atrastas: 26

Ko dāvināt uz 30to dzimšanas dienu?

Neatkarīgi no tā, kādas ir šī cilvēka intereses, Dāvanu Serviss ir sarūpējis dāvanu kartes aizraujošiem piedzīvojumiem. Labākā dāvana 30 gadu jubilejā var būt dāvanu karte kāda sen izlolota sapņa piepildīšanai. Iespējams, šis cilvēks jau sen sapņo par lidojumu ar paraplānu vai izbraucienu ar motociklu. 30 gadu jubileja noteikti ir lieliskākais brīdis, kad šo sapni piepildīt, un tu vari šo sapni palīdzēt piepildīt. Labākā dāvana 30 gadu jubilejā noteikti ir iespēja piepildīt sapņus – ļaujies tiem. Kuru dāvanu 30 gadu jubilejā izvēlētos tu pats? Ļaujies dāvināšanas priekam un sniedz vārdiem neaprakstāmas emocijas saviem mīļajiem!

30tās dzimšanas dienas dāvanas ideja viņai

Vai meklējiet brīnišķīgu dāvanu, kas lieliski noderēs uz 30to dzimšanas dienu viņai? Ja jums nav ideju, ko dāvināt viņai, kas sagādātu daudz prieka, bet dzimšanas diena tuvojas straujiem soļiem, mēs būsi priecīgi palīdzēt atrast īsto dāvanu viņai uz 30to dzimšanas dienu! Šajā gadījumā izvēlies pārbaudītu vērtību, kas sniegs emocijas, garantēs patiesu jautrību un tajā pašā laikā ļaus pašai izvēlēties savu dāvanu. Kā 30tās dzimšanas dienas dāvanu mēs piedāvājam dāvanu karti. Pateicoties šāda veida dāvanai, viņa sapratīs, ka iespējams īstenot pat viskvēlākos sapņus! Kam noderēs mūsu dāvanu karte? Tā var būt ekskluzīva dāvana 30tajā dzimšanas dienā, kas ļaus piedzīvot vienu no mūsu daudziem piedāvājumiem. Pacelties gaisā ar gaisa balonu, lidot ar deltaplānu, doties uz restorāniem, relaksēties SPA, lekt ar izpletni un daudz ko vēl citu! Iespējas ir nebeidzamas, katra no tām sniegs patiesu prieku un jautrību! Dāvanu karte būtu dāvana, kas sniegtu pieredzi, kuru pašai būtu iespējams izvēlēties. Tā noteikti būs oriģināla dāvana 30 gadu dzimšanas dienā viņai.

Unikāla dāvana 30tajā dzimšanas dienā draudzenei

Izvēlēties kaut ko, kas noderēs kā dāvana 30tajā dzimšanas dienā draudzenei, nav jābūt grūti! Lēciens ar izpletni ir unikāla un iespaidīga pieredze! Šī ir iespēja piedzīvot traku piedzīvojumu un stāties priekšā savām bailēm. Šādu dāvanu noteikti mīlēs visi adrenalīna cienītāji. Ja tava labākā draudzene ir viena no tām, tad noteikti izvēlies šo piedāvājumu! Ir laiks sāk piepildīt sapņus un kad vēl labāk, ja ne savā 30tajā dzimšanas dienā. Piepildīt sapņus nekad nav par vēlu! Kā nekā ikvienam no mums ir kāds piedzīvojums, kuru vēlētos izmēģināt! Tieši tāpēc, izmantojiet šo īpašo dienu, dāvājiet iespēju draudzenei piedzīvot viņas sen kāroto piedzīvojumu viņas 30tajā dzimšanas dienā! Dāvana 30tajā dzimšanas dienā lēcienā ar izpletni veidā ļaus sajust adrenalīnu un veidot patīkamas atmiņas. Sajūtas lēciena laikā nav salīdzināmas ar jebko citu, un skats, kas pavērsies zem lēcēja būs patiesi elpu aizraujošs. Visai tam kopā noteikti ir kaut kas maģisks, kas ļaus atcerēties šos mirkļus uz visiem laikiem. Protams, šī nav vienīgā dāvana, ko varat izvēlēties. Ja meklējat vēl vairāk ideju 30.dzimšanas dienai, noteikti apskatiet citus mūsu ieteikumus.

30tās dzimšanas dienas dāvanas ideja viņam

Dāvana vīrietim uz 30to dzimšanas dienu var sagādāt grūtības. It īpaši, ja vēlaties, lai dāvana ir patiesi unikāla un pārsteidzoša. Vēlamies Jums palīdzēt īstenot Jūsu mīļā cilvēka sapņus, viņa 30tajā dzimšanas dienā. Dāvanai uz 30to dzimšanas dienu jābūt neaizmirstamam piedzīvojumu, kas sniegs unikālas emocijas un nodrošinās pārsteidzošas atmiņas. Ja gaviļnieks ir automašīnu fans, tad perfekta ideja 30tajā dzimšanas diena būs izbrauciens ar vienreizēju automašīnu. Kādu? Absolūti unikāla, uz ielām bieži nesastopama un ir katra ātras braukšanas cienītāja visdziļāko sapņu piepildījums. Superauto izbrauciens būs perfekta 30tās dzimšanas dienas dāvana viņam! Brauciens viņam sniegs adrenalīna devu un atmiņas, kas glabāsies gadiem ilgi. Šāda veida dāvana derēs ne tikai vīrietim 30tajā dzimšanas dienā, bet arī sievietēm, jo kurš gan negribētu sēsties pie Lamborghini vai Ferrari stūres. Ja meklējiet dāvanu brālim, tētim, draugam vai brālēnam, tad atbilde ir te pat Jūsu acu priekšā! Brauciens ar superauto noteikti būs sapņu piepildījums! 

Oriģināla 30tās dzimšanas dienas dāvana draugam

Vai ir pienācis laiks meklēt, ko dāvināt draugam uz 30to dzimšanas dienu? Dāviniet piedzīvojumu, kas viņam atmiņās paliks ilgu laiku. Kopā būšanas laiks ir labākā dāvana, tieši tāpēc dāvini mirkļus kopā. Aizmukt prom no visa un visiem, kaut tik uz nedēļas nogali? Tad draugam 30tajā dzimšanas dienā dāvini nakšņošanas iespēju viesnīcā, kopā ar SPA vai pat ūdens atrakciju parka apmeklēšanu. Draugs noteikti būs gandarīts un laimīgs par iespēju pavadīt un no ikdienas steigas atpūsties kopā ar Jums. Apskatiet, mūsu plašo piedāvājumu klāstu ar nakšņošanām viesnīcās un viesu namos. Draugam 30taja dzimšanas dienā dāvini iespēju aizmukt no ikdienas kopā, kam plusā nāks relaksācija pilni brīži. Šāda dāvana Jūsu draugam uz 30to dzimšanas dienu garantēs ne tiki relaksāciju un patīkamas atmiņas, bet arī svētlaimīgas emocijas!

Dāvana 30-gadniekam – ko izvēlēties?

Ko dāvināt 30-gandiekam, kurš ir pilns aizrautības un vienmēr gatavs jauniem pārbaudījumiem – prātam neaptveramiem, praktiskiem vai mierpilniem? Kā nekā, ikviens sapņo par kaut ko pilnīgi citu, tieši tāpēc, meklējot dāvanu 30-gadniekam jāņem vērā viņa vai viņas sapnis. Varbūt tieši Jūsu 30-gadniekam jau sen sapņos ir iemācīties šaut ar šaujamieroci, tad šaušanas piedzīvojums būs īstā dāvana! Šaušanas piedzīvojuma laikā var izmantot dažāda veida ieročus, un pat cilvēks ar nelielu pieredzi gūs lielu gandarījumu no tā. Pateicoties tam, tā ir ne tikai interesanta 30. dzimšanas dienas dāvana vīram vai sievai, bet patiesībā ikvienam. Tas būs lieliski piemērots visiem adrenalīna cienītājiem, cilvēkiem, kuri alkst pēc jaunas pieredzes un ir gatavi stāties pretī jauniem izaicinājumiem. Turklāt visas pieredzes laikā saņēmēju pavadīs pieredzējis instruktors, kurš ar prieku parādīs, kā labāk šaut. Tāpēc šis būs unikāls laiks, pilns ar izaicinājumiem!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!