Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Pirmās tēva dienas dāvanas

Bērna dzimšana ir nozīmīga diena abiem vecākiem. Kopš tā brīža, vecākus sagaida vairāki izaicinājumi, bet arī daudz īpašu brīžu, kuri tiks atcerēti gadiem ilgi. Viens no tiem noteikti būs – pirmā Tēva diena –, tas ir laiks, kas piepidlīts emociju, prieka un mīlestības. Tieši tāpēc nepieciešams padomāt par īpašu dāvanu pirmajā Tēva dienā. Pateicoties tai, Jūs sniegsiet vēl vairāk brīnišķīgu brīžu. Apskati mūsu sagatavoto kategoriju ar dāvanu idejām pirmajai Tēva dienai!
Izkārtojums
Atrastas: 169
Apskatīti 60 no 169

Ko dāvināt tēvam pirmajā Tēva dienā?

Būt tētim ir liels izaicinājums, tieši tāpēc atbalstīt savus mīļotos cilvēkus ir nenovērtējami. Atbalsts var tikt pasniegts dažnedažādākajā veidā, ieskaitot dāvanu pasniegšana pirmajā Tēva dienā. Lai vai kā, tradicionālas materiālas dāvanas vietā, izvēlieties pieredzes sniedzošu dāvanu, kas ļaus pavadīt laiku kā vien sirds kāro un sniegs patiesi unikālas atmiņas. Ko izvēlēties, kas sniegtu patiesu prieku? Tas protams atkarīgs no jaunā tēva. Dažiem vīriešiem tas var būt ģimenes ceļojums uz citu pilsētu, kamēr citi izbaudīs alkohola degustāciju draugu kompānijā, bet kāds cits vienatnē došanos uz relaksējošu masāžu. Neatkarīgi no tā, kurai grupai pieder Jūsu mīļotais cilvēks, Jūs atradīsiet perfektu pirmās Tēva dienas dāvanu, tepat pie mums! Visi mūsu piedāvātie piedāvājumi ir derīgi 3 gadus, kas nesagādās grūtības atrast laiku pieredzes baudīšanai.
Kopā ar mums piepildīt sapņus ir pavisam viegli, tāpēc negaidiet ne mirkli ilgāk un pasniedz mīļajam cilvēkam labāko iespējamo dāvanu pirmajā Tēva dienā!

Pirmās Tēva dienas dāvanu idejas

 Kāda dāvana pirmajā Tēva dienā būtu vislabākā ideja? Mēs piedāvājams mūsu interesantākos piedāvājumus! Mums ir ko piedāvāt gan tiem, kas mīl adrenalīnu, gan tiem, kas dod priekšroku miera pilniem brīžiem ar savējiem. Piemēram, „Walk on the edge” noteikti būs visiem piedzīvojuma meklētājiem, kuri alkst pēc ātrākas sirdsdarbības. Pastaiga notiek 175 metru augstumā. Protams, katrs piedzīvojuma apmeklētājs tiek apgādāts ar nepieciešamo drošības aprīkojumu. Ja vēlaties, lai pirmās Tēva dienas dāvana ir ar "Wow" efektu, tad Jūs jau ziniet, ko dāvināt. Walk on the edge noteikti sniegs neaizmirstamas atmiņas, lielisku pieredzi un labas atmiņas.

Oriģinālas dāvanu ideja pirmajā Tēva dienā

Vai Jūs meklējiet oriģinālu dāvanas ideju pirmajā Tēva dienā? Ūdens relaksācijas centra apmeklējums ir labs variants. Tā ir lieliska iespēja ne tikai pavadīt laiku ģimenes lokā, bet arī ļaut vecākiem atpūsties divatā. Vairāku veida pirtis, baseini, burbuļvannas noteikti ļaus
relaksēties un vienkārši labi pavadīt laiku. Tur būs iespēja pavadīt aizraujošu pēcpusdienu. Tāda dāvana Tēva dienā noteikti liks viņam pasmaidīt un ļaus tikko tēva lomā iesoļojošam vīrietim atpūsties. Bet ja Jūs nevēlaties sniegt galēju dāvanu, Jums liekas, ka varētu nepatikt, tad dāvājiet dāvanu karti! Ar to jūsu mīļotais cilvēks pat spēs izvēlēties sev dāvanu, ļaus saviem sapņiem piepildīties! Ar mūsu dāvanu karti pavērsiet vaļā pasauli pilnu piedzīvojumu. Relaksējošas atpūtas SPA, aizraujoši braucieni ar sporta mašīnām, vienas-divu dienu izbraucieni pa Latviju... Katrs no šiem piedāvājumiem sniegs iespēju pavadīt laiku kā katram patīk, gūt jaunas pieredzes un jaunus interesantus pieredzes brīžus. Unikāla dāvana ir labākā izvēle pirmajā Tēva dienā (un ne tikai)!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!