Masāžas pārim

Izvēlies vienu no mūsu vairākiem romantisku masāžu piedāvājumiem un iegrimsti relaksācijas pilnā pasaulē ar savu otro pusīti! Tas būs unikāls mirklis, ko noteikti vēlēsieties atkārtot vēlreiz un vēlreiz. Profesionāli masieri parūpēsies par relaksāciju un Jums būs iespēja uz mirkli aizmirst par ikdienas rūpēm. Masāžas pārim ir perfekts veids kā pavadīt laiku kopā intīmā atmosfērā. Kā arī tā noderēs kā lieliska dāvanām gan uz kāzām, Ziemassvētkos un daudzos citos svētkos un īpašos notikumos.

Izkārtojums
Atrastas: 78
Apskatīti 60 no 78

Kādu masāžu diviem?

Izvēle specifiskai masāžai jābalastās uz Jūsu individuālajām vērtībām un pieredzēm. Ja šī būs Jūsu pirmā šāda veida atpūta, tad noteikti iesakām izvēlēties un sākt ar maigākiem masāžu veidiem un tad pamazām atklāt jaunus veidus.
Romantiska masāža diviem - piedāvājums, kas apvienos klasisku un enerģētisku masāžu. Šāda veida masāža pārim tiek pasniegta ar anti-stresa un maigām rokas kustībām, pateicoties kam ļaus atbrīvoties no saspringuma visā ķermenī. Masāža norisinās skaistā salonā un masāžas ietvaros ne tikai būs relaksējoša ķermeņa masāža, bet arī maskas uzklāšana, kas dos papildus relaksāciju un ādas šūnu atjaunošanos stimulāciju. Izvēlies vienu no piedāvājumiem un iepriecini savu mīļo cilvēku ar dāvnu, kas ļaus gūt patiesu relaksāciju. 

Aromterapijas masāža diviem ne tikai uzlabos izskatu un labsajūtu, bet arī labvēlīgi ietekmēs veselību. Masāžai ir ārstnieciska iedarbība, tā normalizēs gan organisma funkcijas, gan fizisko un emocionālo labsajūtu. Aromterapija diviem ir lielisks piedāvājums tiem, kas vēlas atslābināt muskuļus un samazināt stresa sajūtu. Izvēlies aromterapiju diviem un kopā ar savu mīļoto ļaujies atslābt. Piepildi savus relaksācijas sapņus un izvēlies masāžu pārim! Kopā pavadīts laiks ar savu mīļāko cilvēku ir pierādīts relaksācijas veids! Ja Jūs vēl nekad neesiet izmēģinājuši masāžu diviem, tad ko Jūs vēl gaidiet?

Apskaties arī: masāžas vienam

Kā notiek pāru masāžas?

Pāru masāžas ir procedūras veikšana abiem kopā. Tā ir fantastiska pieredze, kas veido ciešāku tuvību vienam ar otru un stiprina saikni. Otras personas klātesamība SPA apmeklējumu padara vēl patīkamāku nekā tas jau ir! Masāžas diviem sagādā prieku un ļauj justies ērtāk nekā tas ir apmeklējot salonu vienam. Tā ir lieliska ideja kopā pavadīšanai un iespēja iegrimt relaksācijas pasaulē. Relaksējoša masāža dieviem - pieredzes, kas ļaus relaksēties gan fizikāli, gan mentāli. Piedzīvo unikālu masāžas efektu un pavadi romantisku brīžus kopā ar savu mīļoto cilvēku1!
Jebkura masāža pārim var būt romantiska - neatkarīgi no tās tehnikas. Kā nekā kopā pavadīti laiki ir tie īpašākie. Viss, kas Jums jāizdara ir jāizvēlas masāža un jāiepriecina sava otrā pusīte.

Kādu relaksējošu masāžu diviem izvēlēties?

Relaksējoša masāža diviem ar ēteriskajām eļļām ir lieliska izvēle visiem tiem, kas ikdienā saskaras ar stresu. Muskuļu masāža pozitīvi ietekmēs ķermeni ikdienas dzīvei. Pilnīga relaksācija ļaus vieglāk sagatavoties un piedzīvot tālākos ikdienas notikumus un pārdzīvojumus. Kā nekā atpūtusies persona ir laimīga persona! Ēterisko eļļu smarža lēnām cirkulējot gaisā ļaus aizmirsties uz mirkli un baudīt relaksāciju. 
Šokolādes masāža diviem ir vēl viens piedāvājums, kas noteikti Jūs iepriecinās. Šī saldā relaksācija padarīs Jūsu ādu spīdīgu, bet garastāvokli pacilātu. Tas ir perfekts veids relaksācijai šokolādes mīļotājiem. Šokolādes smarža noteikti Jūs padarīs priecīgus!
Karsto akmeņu masāža diviem ir ideja pāru masāžai, kas noteikti pārsteigs! Masāžas laikā tiek izmantoti uzkarsēti akmeņi - visbiežāk bazalta, jeb vulkāniskā ieža. Tas ir tradicionāls Indijas medicīnas līdzeklis, ko izmantoja jau daudz gadu atpakaļ. Uzkarsētie akmeņi pozitīvi ietekmēs muskulatūru, paaugstinās ādas tvirtumu un tās elastību, kā arī paātrinās asins un limfas cirkulāciju. Masāžas laikā Jūs aizmirsīsiet par apkārtējo pasauli! 
Izvēlieties masāžu diviem un izbaudiet īpašus brīžus kopā. Masāža diviem būs kā lieliska dāvana vecākiem, jaunlaulātajiem, brālim un viņa sievai, un sev!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!