Dāvanas sievai

Tava sieva ir neatkārtojama, brīnišķīga persona, kas pelnījusi saņemt dāvanu, kura arī ir tikpat oriģināla un īpaša. Mūsu piedāvājumā atradīsi dažādas dāvanas sievai, kas ļaus parādīt to, cik ļoti viņu mīli un cieni.

Sākot no relaksējošām SPA procedūrām, beidzot ar gardām maltītēm un aizraujošām meistarklasēm – piemeklē tieši tādas dāvanas sievai, kas atbilst viņas gaumei un interesei. Pie mums atrodamas arī dāvanas māsai, dāvanas mammai un dāvanas draudzenei.

Izkārtojums
Atrastas: 580
Apskatīti 60 no 580
Palutināt savu otro pusīti nav grūti, ja zinām, kādas dāvanas sievai patīk. Pat tad, ja tev nav ne jausmas, ko uzdāvināt, vienmēr ir kāds variants, kuru izmantot. Meklējot dāvanu sievai, noteikti padomā par to, kas viņai patīk un nepatīk, kāda ir viņas gaume un hobiji.

Ja tava sieva ikdienā daudz laika pavada, strādājot, rūpējoties par bērniem un mājsaimniecību, tad viņa noteikti ir pelnījusi lielisku atpūtu. Šādu dāvanu sievai vari pasniegt, izvēloties kādu no relaksējošiem baudījumiem, ko piedāvājam iegādāties no Dāvanu Serviss klāsta – aromātiska masāža, šokolādes SPA, Garra Rufa zivtiņu masāža nogurušām pēdām – šīs ir tikai dažas no dāvanu idejām sievai, kas sniegs neaizmirstamas sajūtas un emocijas!

Vai tava sieva dod priekšroku piedzīvojumiem un dažādām aktivitātēm? Tad viņai noteikti patiks dāvanu izlase piedzīvojumiem debesīs, izjāde ar zirgiem vai kvadraciklu ekskursija! Šie piedzīvojumi liks sirdij pukstēt straujāk, un noteikti būs neaizmirstama pieredze, ko atcerēties arī pēc daudziem gadiem.

Savukārt, ja tava otrā pusīte aizraujas ar dažādu jaunu prasmju un zināšanu apgūšanu, mūsu piedāvājumā atrodamas arī tādas dāvanas sievai, kas ļaus iemācīties ko jaunu, piemēram, eklēru gatavošanu, gleznošanu un zīmēšanu vai zīda un tekstila apgleznošanu.

Ielūkojies Dāvanu Serviss sortimentā un atrodi daudzas citas oriģinālas dāvana savai sievai īpašos svētkos!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!