Dzimšanas dienas dāvanas

Dāvanas ir dzimšanas dienu neatņemama sastāvdaļa. Šie svētki ir svarīgi katram cilvēkam, tāpēc gribas dāvināt kaut ko ļoti īpašu, kas saņēmējam patiks un paliks atmiņā uz ilgu laiku. Ko tieši izvēlēties dzimšanas dienā sievietei, vīrietim, draudzenei, draugam, bērniem, mammai vai tētim? Lielākoties tas ir atkarīgs no viņu interesēm un hobijiem, kā arī dāvinātāja fantāzijas. Veidojot dāvanu katalogu, mēs apkopojām oriģinālas un neparastas dāvanas, lai iepriecinātu jebkuru jubilāru. Izvēlies apsveikumu, kas būs ne tikai dāvana dzimšanas dienā mīļotajam cilvēkam, draugiem, kolēģiem vai radiem, bet arī kļūs par daļu no jautras ballītes!

60 no 377

Oriģināla dāvana dzimšanas dienā - ko tā sevī ietver? Ļaujiet vaļu radošumam! Dāviniet emocijas, prieku un pozitīvu, kas paliks atmiņā uz mūžu, nevis fokusējaties uz lietām. Lai atrastu piemērotu dāvanu jubilāram, galva vairs nav jālauza! Oriģinālas dāvanas jau ir Tavā priekšā! Atliek vien izvēlēties!

Dāvana dzimšanas dienā sievietei

Meitene, mamma, māsa, ome, draudzene vai kolēģe novērtēs plašo dāvanu klāstu, kas sarūpēts un pielāgots tieši viņu interesēm. Dāvanu idejas: jebkura sieviete būs sajūsmā par iespēju atpūsties un relaksēties, piemēram, ļaujoties masāžai vai izbaudot SPA rituālu , baudot vakariņas vai degustācijas . Romantikas cienītājas novērtēs portretu fotosesiju vai izjādi ar zirgu. Sievietes, kas vēlas iemācīties ko jaunu, būs priecīgas saņemt dāvanā meistarklases vai kādas izglītojošas nodarbības apmeklējumu.

Dāvana dzimšanas dienā vīrietim

Dāvanu izvēle vīrietim kļuvusi pavisam vienkārša! Jebkurš vīrs, brālis, draugs, kolēģis, dēls vai tēvs ir pelnījis jauku dāvanu dzimšanas dienā. Dāvanu idejas: sportisks vīrietis būs priecīgs izkustēties skvoša spēles ietvaros vai saņemt kādu citu piedāvājumu no aktīvās atpūtas klāsta. Asāku izjūtu cienītāji nav piemirsti - viņiem sagatavoti piedāvājumi lidojumam ar gaisa balonu un lēcieniem ar izpletni. Azartisks vīrietis nespēs atteiksies no kartinga brauciena vai šaušanas pa mērķiem ar loku vai arbaletu!

Dāvana dzimšanas dienā bērnam

Mūsu mājas lapā var atrast arī burvīgus piedzīvojumus un jautras dāvanas, kas piemērotas bērniem. Bērni būs sajūsmā saņemt biļeti kino apmeklējumam vai izmēģināt spējas spēlēt bungas individuālā nodarbībā . Pusaudži novērtēs ilūziju istabas apmeklējumu vai virtuālās realitātes spēles piedzīvojumu. Ašākiem un enerģiskākiem bērniem piedāvājam izbaudīt dienu piedzīvojumu parkā vai braucienu ar moderno Segway.

Dāvana dzimšanas dienā radošiem cilvēkiem

Esam parūpējušies arī par dāvanām radošiem cilvēkiem un māksliniekiem, piemēram, glezniecības un zīmēšanas nodarbības , stikla, koka, keramikas apgleznošanas kursus  vai apmācības etiķetes skolā. Nekad nav par vēl apgūt kādu jaunu prasmi!

Dāviniet mīļotajiem fantastiskas emocijas un burvīgu laiku, kas pavadīts kopā!


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.