Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas mīļotajam

Neatkarīgi, vai kopā esat jau daudzus gadus vai tikai pāris mēnešus, atrast īstās dāvanas mīļotajam nav viegli. It īpaši, ja tevi neapmierina garlaicīgās standarta izvēles. Taču uztraukumam nav pamata, jo Dāvanu Serviss piedāvājumā tu atradīsi tieši to, ko meklē.

No elpu aizraujošiem piedzīvojumiem līdz romantiskai atpūtai divatā – šīs un daudzas citas dāvanas mīļotajam meklē pie mums! Līdzīgas dāvanas atradīsī arī dāvanas vīram, dāvanas brālim un dāvanas tētim

Izkārtojums
Atrastas: 64
Apskatīti 60 no 64
Viena no lieliskākajām dāvanām, kādu varam pasniegt otram cilvēkam, ir neaizmirstama pieredze. Lai arī tā nereti nav dāvana, kuru varam izsaiņot no papīra, jauna pieredze nes sev līdzi lieliskas atmiņas un prieku. Ja meklē aizraujošas dāvanas mīļotajam, tad arī viņam noteikti ir vērts piemeklē kādu piedzīvojumu, kas ļaus izbaudīt dažādas emocijas un sajūtas. Tieši labākās dāvanu idejas mīļotajam saistās ar piedzīvojumiem, kurus nevar ielikt kastītē vai nolikt zem eglītes.

Mēs nereti asociējam cilvēkus ar sajūtām, emocijām un pieredzēm, kādas viņi mums ir radījuši. Ja vēlies atrast dāvanu mīļotajam, kas sniegs viņam neaizmirstamas sajūtas un ļaus atcerēties šo īpašo dienu visas dzīves garumā, ielūkojies Dāvanu Serviss piedāvājumā un izvēlies ko tādu, kas atbilst viņa raksturam, vai, tieši pretēji, ir kas pilnīgi jauns un neparasts.

Ikviens cilvēks pamana un novērtē, ja dāvanas sarūpētājs ir īpaši piedomājis pie tā, ko pasniegt un arī, kā to darīt. Mūsu sortimentā atrodamas dāvanas mīļotajam, kas ļaus izbaudīt adrenalīnu un nebijušas sajūtas – ko tava otrā pusīte teiktu par lidojumu virs Rīgas deltaplānā vai braucienu ar bobsleju Siguldā? Šīs ir tikai dažas no dāvanām, ar kurām iepriecināt savu mīļoto – tāpat vari viņam uzdāvināt profesionālu lutināšanu barbershop vai romantiskas brīvdienas divatā. Skan jauki, vai ne?

Rūpīgi izvēlēta dāvana mīļotajam noteikti liks viņam sajusties īpašam un novērtētam!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!