Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Ziemassvētku dāvanas onkulim

Par godu gaidāmajiem svētkiem izvēlies dāvanu kupona veidā un iepriecini savu onkuli!
Ziemassvētki ir īpašs laiks – tas ļauj satikt ģimeni un iesaistīties sarunās, kurām ikdienā ne vienmēr atliek laika. Parādi savam onkulim mazliet Ziemassvētku burvības un uzdāvini viņam dāvanu, kas liks viņam pavadīt neaizmirstamus mirkļus! Galu galā savu sapņu piepildīšana ir vienkārša, un mūsu piedāvājumā pieejamo atrakciju pieredze ir pārsteidzoša. Lai Ziemassvētku dāvana tēvocim sagādā daudz emociju!
Izkārtojums
Atrastas: 120
Apskatīti 60 no 120

Ko nopirkt onkulim uz Ziemassvētkiem?

Kāda ir labākā Ziemassvētku dāvana tavam onkulim, ja viņš ir adrenalīna cienītājs? Ir daudz iespēju! Šautuves apmeklējums ir viens no piedāvājumiem, kas garantē emocijas visaugstākajā līmenī. Jūsu onkulis noteikti lieliski pavadīs laiku un vienlaikus pārbaudīs savu precizitāti! Uzdāviniet onkulim Ziemassvētku dāvanu, kas ļaus viņam vadīt mašīnu ar izcilu jaudu. Tiem, kam patīk augstums, lēkšana pa virvi būs lielisks variants! Emocijas, kas pavadīs onkuli būs neticamas. Izvēlies dāvanu, palīdzi savam mīļotajam piepildīt sapņus un ieraudzīsi sirsnīgu prieka smaidu.

Kursi un darbnīcas. Tās ir lieliska dāvanas vīrietim, kuram patīk uzsākt jaunas aktivitātes, attīstīt savas prasmes un meklēt jaunas aizraušanās. Šī ir ideja ikvienam, kurš vēlas izbaudīt dzīvi pilnībā un ar vienu hobiju nepietiek. Kā dāvanu onkulim Ziemassvētkos ir vērts izvēlēties kaut ko nepārprotamu! Varbūt mācīties spēlēt izvēlētu instrumentu? Izklausās intriģējoši, vai ne? Kulinārijas darbnīcas, juvelierizstrādājumu darbnīcas, deju vai fotografēšanas nodarbības... Šīs ir tikai dažas no iespējām, tāpēc noteikti atradīsiet savam onkulim ideālu pieredzi un padarīsiet viņa brīvdienas patiesi maģiskas! Parādiet, ka jūsu sapņu piepildīšana ir vienkārša, dāvinot kopā ar mums! 

Masāža - pieredze, no kuras saņēmējs gūs lielu prieku. Tā ir laba dāvana Ziemassvētkos onkulim, kuram nepieciešama visaptveroša atpūta. Izvēlieties ārstēšanu viņa vajadzībām un palīdziet viņam mazināt muguras sāpes, nomierināties vai uzlabot pašsajūtu. Mums ir daudz iespēju izvēlēties - no relaksējošas līdz sporta masāžām! Jūs noteikti atradīsit īsto atpūtu savam onkulim, kurš daudz strādā un maz atpūšas. Saņēmējs noteikti novērtēs jūsu žestu un jutīsies svarīgs. Šī ir praktiska dāvana onkulim Ziemassvētkos!

Oriģināla dāvana onkulim Ziemassvētkos

Ja meklē ideju dāvanai onkulim Ziemassvētkos, lielisks variants būs alkoholisko dzērienu degustācijas apmeklējums. Vīns, alus, degvīns, liķieri, dzērieni, viskijs... Ar šo dāvanu alkoholu pasaule ir rokas stiepiena attālumā! Katra no šīm degustācijām būs tīra bauda. Tā ir lieliska iespēja ne tikai nogaršot savus iecienītākos dzērienus, bet arī iepazīt jaunas garšas. Turklāt daži no mūsu piedāvājumiem ietver arī ielūgumu uz tikšanos ar pieredzējušu degustētāju vai pat došanos ekskursijā pa vīna vai alus darītavu! Šī ir lieliska dāvana onkulims, jo pateicoties tai viņš vēl labāk iepazīs garu pasauli un būs iespēja par to runāt ar citiem entuziastiem. Profesionāls degustētājs pastāstīs, kā savienot alu vai vīnu ar konkrētiem ēdieniem un atklās sava darba noslēpumus. Tāpēc šis būs patiešām īpašs, satraukuma pilns vakars! Garantējam daudz jautrības, lieliskas atmiņas, kā arī lielu zināšanu devu.

Kas vēl būtu oriģināla Ziemassvēku dāvana onkulim? Ja meklē kaut ko absolūti neparastu un pārbaudītu, tad piedzīvojuma pilna dāvana būs lieliska izvēle. Padomājiet, par ko Jūsu onkulis varētu sapņot - izvēloties oriģinālu dāvanu onkulim Ziemassvētkos, kas tiks pareizi pieskaņota, jums ir garantēts gandarījums un dāvanas saņēmēja prieks. Ja mīļotais sapņo par ko traku, laba izvēle būs lēciens ar izpletni, t.i., tikšanās ar ekstrēmu piedzīvojumu, kas sirdī paliek uz visiem laikiem. Daži tūkstoši metru virs zemes, vairāki desmiti sekunžu brīva lidojuma, dažas minūtes lidojuma ar atvērtu izpletni, lieliski skati un paātrināta sirdsdarbība... šī ir aizraujoša lieta, kas lieliski derēs kā oriģināla dāvana. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!