Dāvana bērnudārza audzinātājai gada beigās

Vai ir pienācis Jūsu bērna pēdējais gads bērnudārzā un jau rudenī bērns sāks savas skolas gaitas? Vai Jūs vēlaties pateikties bērna audzinātajai par kopā būšanu bērnudārza gados, par asaru slaucīšanu, kad bijāt prom darbos, par sniegto mierinājuma apskāvienu? Jūs esat pareizajā vietā! Šajā kategorijā esam apvienojuši vairākas idejas dāvanām, kas noderēs kā pateicības un atvadu dāvana vienlaikus Jūsu bērna audzinātājai!
Izkārtojums
Atrastas: 251
Apskatīti 60 no 251

Ko dāvināt bērnudārza audzinātājai?

Ja vēlaties dāvināt bērnudārza audzinātājai, tādu dāvanu, kas patiesi pārsteigs, tad izvēlies vienu no mūsu piedāvājumiem! Šādi Jūs noteikti nodrošināsiet brīnišķīgus brīžus un arī iespēju ļauties patīkamai relaksācijai! Kā labs piedāvājums, noteikti derēs masāžas apmeklējums viņai vienai pašai vai kopā ar kādu draudzeni, vai mīļoto cilvēku. Tas bērnudārza audzinātājai sniegs pilnas relaksācijas brīžus. Masāža audzinātājai sniegs muskuļu relaksāciju, procedūras laikā ļaus iegrimt mierā un liks nedomāt par ārpasauli, tikai baudīt masiera rokas pieskārienus un sajūtu kā saspringums no muskuļiem lēni un pamazām atbrīvojas! Ir daudz dažādu masāžu veidu starp kuriem izvelēties to, kas audzinātājai noderēs visvairāk! Tāpēc noteikti ir no kā izvēlēties, it īpaši, ja runa ir par dāvanu bērnudārza audzinātājai gada nogalē. Nepalaid garām iespēju iegūt patiesi unikālu dāvanu un izvēlies kādu no mūsu piedāvājumiem!

Ko dāvināt bērnudārza audzinātājam?

Vai Jūsu bērna audzinātājs ir vīrieša dzimuma pārstāvis un Jūs neziniet, kāda dāvana viņam derētu vislabāk? Kā būtu ar piedāvāju, ar kuru nekad nevar nošaut greizi? Izklausās labi ne? Dāvanu karte restorāna apmeklējumam noderēs tieši laikā! Galu galā, kurš gan neizbaudīs patīkamu atmosfēru, gardu ēdienu un dzērienus, kas tiks baudīti draudzīgā vai ģimeniskā kompānijā. Mūsu restorānu piedāvājumi variē no piedāvājumiem vienam cilvēka, diviem, līdz pat 6 personām, tādejādi audzinātājam ļaujot baudīt šāda veida atpūtu vienam, kopā ar mīļoto cilvēku vai draugu kompānijā! Turklāt šāda dāvana bērnudārza audzinātājam gada beigās būs ideāla iespēja izmēģināt viņa iecienītos ēdienus vai pat atklāt jaunas interesantas garšu kombinācijas. Ēdieni no Tālajiem Austrumiem, Dienvideiropas gardumi, degustācija amerikāņu gaumē... Katrs no šiem priekšlikumiem ir garants īstām maņu dzīrēm, kas iepriecinās pat visprasīgākos cilvēkus. Apvienojumā ar unikālo atmosfēru restorānā un lielisko apkalpošanu, viss radīs lielisku iespaidu un paliks atmiņā kā patiešām jauka dāvana bērnudārza audzinātājam.

Kopīga dāvana no bērnudārza grupiņas

Vai ir pienācis pēdējais gads bērnudārzā un Jūs kopīgi ar visiem vecākiem vēlaties pateikties audzinātājai vai audzinātājam par to, ka viņi bija otrie vecāki Jūsu bērniem, laikā, kad bijāt savos darbos? Kā būtu, ja Jūs kopā dāvātu vienu kopīgu dāvanu? Kā būtu, ja audzinātāja ar savu otro pusīti dotos divu dienu atpūta uz kādu viesnīcu, kurp varēs arī ļauties relaksēties SPA centrā. Izklausās labi ne? Nedēļas nogale Baltezerā, kas sniedz relaksējošu atpūta ar pirti, kublu un brokastīm! Šāda nedēļās nogale, noteikti audzinātājai ļaus atpūsties un gūt jaunu enerģiju sparu jaunai nedēļai. Kā arī apsver ideju par mūsu jau sagatavoto dāvanu komplektu "Brīvdienu romantika", kas vienā komplektā apvieno vairākus viesnīcu piedāvājumus, starp kuriem audzinātāja varēs izvēlēties vienu, sev vismīļāko – vai tā būtu atpūta Igaunijā, vai atpūta Lietuvā, vai te pat Latvijā. Tas jau būs viņas rokās – izvēlēties sev pašai relaksācijas pilnas brīvdienas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!