Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas 45 gadu jubilejā

Nepieciešama dāvana uz 45to dzimšanas dienu? Meklējiet tādu dāvanu, kas nekrās putekļus un šajā nozīmīgajā jubilejā saņēmējam sniegs patiesas emocijas, piedzīvojumu un atmiņas? Jūs esiet nonācis pareizajā vietā! Šajā kategorijā atradīsiet dažnedažādus piedāvājumus dāvanai uz 45to dzimšanas dienu, tie būs gan adrenalīna, gan brīvības un miera pilni. Apskatiet un izvēlaties īsto dāvanu Jūsu 45-gadniekam!
Izkārtojums
Atrastas: 90
Apskatīti 60 no 90

Ko dāvināt uz 45to dzimšanas dienu?

45. dzimšanas diena ir lieliska iespēja uzdāvināt mīļotajam apmeklējumu uz Vīna degustāciju. Balts, sarkans, rozā – katrā slēpjas patiesa garšu un aromātu bagātība, ko var iemācīties pamanīt un novērtēt degustācijas laikā, un vēl labāk: vīnu darītavās. Šāda dāvana noteikti ir paredzēta vīna cienītājiem, bet citādi vienkārši ikvienam, kuru interesē šī tēma - vīna pasaule. Ja jūsu mīļotajam patīk pie vakariņām izdzert glāzi vīna un viņš novērtē tā garšu, tā var būt arī lieliska dāvana viņam 45. dzimšanas dienā. Tikšanās ar pieredzējušu vīnzini ir iespēja ne tikai nogaršot dažāda veida vīnus vai jauki pavadīt laiku, bet var arī apgūt arī degustācijas paņēmienus, uzzināt, kā izvēlēties vīnu maltītei vai novērtēt tā īpašības. Tā ir patīkama un lietderīga kombinācija, līdz ar to laba dāvana 45. dzimšanas dienā vīrietim un sievietei. 

45tās dzimšanas dienas dāvana sievietei

Dāvanai sievietei 45. dzimšanas dienā ir jārada viņai labs garastāvoklis un jārada iespēja gūt jautrus piedzīvojumus. Un kas būtu labāks par braukšanu ar sporta auto? Un mēs runājam tikai par augstākās klases automašīnām, piemēram, Lamborghini un Ferrari. Ar šādu ideju sievietei 45. dzimšanas dienā jūs dosiet viņai iespēju apsēsties un pēc tam izdzīt šos īstos automobiļu zvērus pa trasi, kas pilna ar asiem pagriezieniem un garām taisnēm. Tie paātrinās līdz simtam tikai dažās sekundēs, zem motora pārsega ir vairāki simti zirgspēku, un skaļā dzinēja rūkoņa tikai vēsta, ko viņi spēj. Tā ir lieliska dāvana sievietei 45. dzimšanas dienā, jo, pateicoties tai, jūs varat piedzīvot ko patiesi neaizmirstamu un vienlaikus iegūt pienācīgu adrenalīna pieplūdumu. Kuram gan nepatiktu kaut kas tāds?

45tās dzimšanas dienas dāvana vīrietim

Ideja 45. dzimšanas dienai adrenalīna cienītājiem? Daudzi cilvēki sapņo par izpletņlēkšanu, un ar mūsu palīdzību jūs varat īstenot šo sapni. Lēkšana no lidmašīnas, kas lido 3000 metrus virs zemes, ir atrakcija drosmīgākajiem, taču noteikti ir pūļu vērts. Vispirms kritiens sākas ar brīvo kritienu minūtes garumā, pēc tam izpletnis atveras un nākamās minūtes, līdz nosēšanai, var apbrīnot satriecošos skatus no putna lidojuma. Šī ir viena no ekstrēmākajām dāvanu idejām 45. dzimšanas dienā un vienlaikus viena no populārākajām dāvanām. Daudzi cilvēki vēlas redzēt, vai viņi spēj pārvarēt savas vājības un izšķirties par kaut ko tik traku, tāpēc negaidiet ilgāk un uzdāviniet saviem mīļajiem īstu sapņa piepildījumu. Izpletņlēkšana ir ekstrēma pieredze, kas sniedz arī daudz gandarījuma, prieka un neaizmirstamas atmiņas. Un tādām jābūt dāvanām 45. dzimšanas dienā!

Ko dāvināt mammai uz 45to dzimšanas dienu?

Kā dāvanu mammai 45. dzimšanas dienā piedāvājam Masāžas apmeklējums. Ideāls veids, kā sajust īstu relaksāciju un atrast laiku tikai sev. Procedūras tiek veiktas profesionālos luksusa spa salonos, nodrošinot visaugstāko servisa kvalitāti. Ir gan tradicionālākas, relaksējošas vai tai masāžas, gan nedaudz mazāk klasiskas, piemēram, ar siltu vasku, medu, bambusa nūjiņām vai karstajiem akmeņiem. Visas šādas dāvanas 45. dzimšanas dienā ir iespēja atslābināt visus muskuļus, nomierināt prātu un, galvenais, pavadīt patiešām patīkamus mirkļus. Masāžas apmeklējums lieliski noderēs kā oriģināla 45. dzimšanas dienas dāvana, arī tad, ja izvēlaties variantu diviem - pateicoties tam, arī Jūsu mamma varēs pavadīt romantiskus mirkļus ar tēti vai relaksējošu pēcpusdienu ar draudzeni.

Elegantas 45tās dzimšanas dienas dāvanas

Unikāla dāvana ir vieta, kur atradīsiet perfektu dāvanu 45. dzimšanas dienā draugam, vecākam, brālim vai partnerim. Vairāki tūkstoši pieredzes visā Latvijā un Baltijā garantē unikālu pieredzi neatkarīgi no tā, kur dzīvojat vai kādas ir jūsu intereses. Tomēr, ja nevēlaties izvēlēties vienu konkrētu iespēju, dāvanu komplekti būs lieliska iespēja. Pateicoties tam, jūs varat arī pasniegt personalizētu, taču elastīgu 45. dzimšanas dienas dāvanu savam vīram, sievai vai jebkuram citam. Galu galā katrs komplekts ir no vairākiem desmitiem dažādu piedāvājumu, kas ir saskaņoti ar iepakojuma tēmu. Jūs varat izvēlēties, piemēram, "Izklaides cienītājiem" dāvanu komplektu, lai nodrošinātu satraukuma pilnus mirkļus vai dāvanu komplektu diviem, sniedzot iespēju pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto. Negaidi ilgāk un apskati visas mūsu dāvanu idejas – tava mīļotā 45. dzimšanas diena būs neaizmirstama! 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!