Jaunas dāvanas

Dāvanu Serviss par prieku Tev un dāvanas saņēmējam ir sarūpējis dāvanu kategoriju – jaunas dāvanas, – kurā apkopoti piedāvājumi, kas mūsu mājaslapā parādījušies ir pavisam nesen. Jaunas dāvanas - jauni piedzīvojumi!

Ielūkojies arī citās kategorijās – jautras dāvanas, VIP piedzīvojumi, aktīvā atpūta.

 

Izkārtojums
Atrastas: 199
Apskatīti 60 no 199
Dāvanas svētkos ir neatņemama sastāvdaļa. Dāvināšanas prieks bieži vien ir tikpat liels cik dāvanu saņemšanas prieks. Atrast labākās dāvanas, kas spēs radīt smaidu otra cilvēka sejā, protams, bieži vien ir grūts uzdevums par kuru nākas lauzīt galvu. Dāvanu Serviss regulāri piedāvā jaunas dāvanas, tāpēc, ja esi jau izmantojis mūsu piedāvātās dāvanas, tad jaunas dāvanas būs tev piemērotākās. Ja meklē dāvanas mīļotajam cilvēkam, tad noteikti ielūkojies kategorijā, kurā pieejamas dāvanas romantiskiem mirkļiem.

Jaunas dāvanas – jaunas emocijas

Mēs regulāri atjaunojam mūsu piedāvājumu, lai tev būtu pieejamas jaunas dāvanas ar kurām iepriecināt savus mīļos. Rūpējamies par to, lai dāvanu klāsts būtu pēc iespējas plašāks, tādā veidā tev būtu lielākas izvēles iespējas. Pie jums pieejamas jaunas dāvanas draudzenēm, vīriem, kolēģiem, ģimenei. Vari būt pārliecināts, ka pie mums atradīsi jaunas dāvanas, kuras ikvienam liks piedzīvot jaunas emocijas un piedzīvot nebijušas sajūtas. Piedzīvojumu dāvanas ir pašas labākās – to atzinusi lielākā daļa mūsu klientu. Mums rūp, lai tev būtu iespēja saviem mīļajiem cilvēkiem sniegt vēl nebijušus piedzīvojumus, tāpēc strādājam pie jauniem piedzīvojumu piedāvājumiem katru dienu. Pie mums pieejami arī VIP piedzīvojumi, kas ir pieejami ekskluzīvi tikai Dāvanu Serviss mājaslapā. Tev atliek tikai izvēlēties piemērotākos tieši savai situācijai – tu noteikti nenožēlosi!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!