Vārda dienas dāvanas

Meklē perfektu Vārda dienas dāvanu? Vēlies pārsteigt kādu ar neparastu piedzīvojumu? Interesanta Vārda dienas dāvana iepriecinās jebkuru. Ieskaties, Dāvanu Servisa plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlies piemērotāko! Garantējam neaizmirstamu pieredzi, spilgtas emocijas un fantastiskas atmiņas! Dāvā stāstus, nevis lietas, kuras pēc pāris mēnešiem klās putekļu slānis.

Izkārtojums
Atrastas: 139
Apskatīti 60 no 139
Lieliskas Vārda dienas dāvanas noslēpums slēpjas tās oriģinalitātē un vēstījumā, proti, kādēļ izvēlējāties tieši to dāvanu nevis citu. Visa pamatā ir atrast tādu dāvanu, kas liks iemirdzēties cilvēka sirdij, actiņām un sejā parādīties neviltotam smaidam.

 

Dāvana Vārda dienā sievietei

Svētkos sieviete vēlas sajusties īpašas. Palutiniet viņu ar relaksējošu ķermeņa masāžu vai SPA kompleksa apmeklējumu. Varbūt viņai patīk pavadīt brīvo laiku virtuvē? Tad viņai izcila dāvana būs kāda no  meistarklasēm, piemēram, eklēru gatavošanas meistarklase eklērnīcā “Raunas dārzs”. Aktīvai sievietei patiks SUP piedzīvojums “Saullēkts purvā” un citi aktīvās atpūtas piedāvājumi.

Dāvana Vārda dienā vīrietim

Aktīvas vai mierīgas atpūtas cienītājam perfekto dāvanu starp mūsu piedāvājumiem būs viegli atrast ikvienam, jo tie ir ļoti daudzveidīgi un oriģināli. Paraplāna lidojums liks viņam aizrauties elpai, taču aromterapijas masāža ļaus atslābināties. Atradīsiet piemērotāko dāvanu ikkatra vīrieša gaumei!

Dāvana vārda dienā bērnam

Dāvājiet neaizmirstamu Vārda dienas dāvanu bērnam, dāvājiet viņam veselu piedzīvojumu. Ļaujieties brīnumiem, dāvinot ilūziju istabas apmeklējumu vai pavadot dienu “Dinozauru parkā”. Ja vēlaties, lai bērns izbauda dienu svaigā gaisā, dāviniet baskāju takas apmeklējumu vai ūdens bumbu piedzīvojumu. Bērns noteikti būs priecīgs par kino vakaru vai virtuālās realitātes spēles izbaudīšanu. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, atliek tikai atrast piemērotāko.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.