Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Vārda dienas dāvanas

Meklē perfektu Vārda dienas dāvanu? Vēlies pārsteigt kādu ar neparastu piedzīvojumu? Interesanta Vārda dienas dāvana iepriecinās jebkuru. Ieskaties, Dāvanu Servisa plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlies piemērotāko! Garantējam neaizmirstamu pieredzi, spilgtas emocijas un fantastiskas atmiņas! Dāvā stāstus, nevis lietas, kuras pēc pāris mēnešiem klās putekļu slānis.

Izkārtojums
Atrastas: 928
Apskatīti 60 no 928

Kā svinēt vārda dienu, kā tā radās?

Vārda diena ir svētki, kas iekrīt vārda pirmajā dienā kalendārā, skaitot no dzimšanas. Taču praksē katrs tās svin pēc savām vēlmēm. Vārda dienu aizsākās no kristiešiem, kuri sāka svinēt sava kristītā vārda dienu. Vārda diena ir viena no tradīcijām, bez kuras nav iespējams iedomāties latviešu kultūru – lai gan mūsdienās tās vairs netiek svinētas tik grezni kā agrā. Interesants fakts, ka vārda dienas saglabājušās arī Grieķijā, Bulgārijā, Čehijā, Ungārijā un Zviedrijā un Polijā. Šī ir lieliska iespēja uzdāvināt mīļotajam, kura klātbūtni savā dzīvē mēs ļoti novērtējam. Vecāku, vecvecāku, brāļu un māsu vai draugu vārda diena ir mirklis, kas liek uzdot sev svarīgu jautājumu – ko izvēlēties vārda dienas dāvanai, ja vēlamies pārsteigt? Galu galā mēs vēlamies, lai dāvana būtu oriģināla un praktiska, it īpaši, ja esam saņēmuši ielūgumu uz ģimenes ballīti vai bārbekjū ar draugiem. Pie mums Jūs atradīsiet ne tikai interesantu, bet arī ātru vārda dienas dāvanu - to varēsiet iegādāties neizejot no mājas! Garantējam, ka vārda dienas dāvana vaučera veidā ir labākā izvēle! 
Lieliskas Vārda dienas dāvanas noslēpums slēpjas tās oriģinalitātē un vēstījumā, proti, kādēļ izvēlējāties tieši to dāvanu nevis citu. Visa pamatā ir atrast tādu dāvanu, kas liks iemirdzēties cilvēka sirdij, actiņām un sejā parādīties neviltotam smaidam.

Ideja vārda dienas dāvanai

Lai izvēlētos pareizo ideju vārda dienas dāvanai, jāapzinās, ka vārda dienas svinēšana patiesībā neatšķiras no dzimšanas dienas. Šajā dienā gaviļnieks saņem novēlējumus, dāvanas un tiekas ar ģimeni vai draugiem, lai svinētu kopā. Šeit liela nozīme ir ģimenes paražām, kas mūsu valstī ir ļoti dažādas. Daži cilvēki svin gan vārda dienas, gan dzimšanas dienas, un veci cilvēki bieži vien dzimšanas dienas atsakās svinēt. Tāpēc vārda dienas dāvanām ir atšķirīgs raksturs. Protams, dažas vārda dienas ir populārākas - Jāņi un Līgas, ko vērienīgi svin visā valstī. Vārda diena ir arī lieliska iespēja uzzināt , cik labi pazīstam savu ģimeni un draugus. Kādu vārda dienas dāvanu izvēlēties? 

Praktiska dāvana vārda dienā - skatiet mūsu ieteikumus

Vai zināt, ka vārdadienu svinētājam patiks kā dāvanu saņemt masāžas vai cita spa procedūras apmeklējumu? Jūs domājat, ka tā ir lieliska dāvana vārda dienā, bet nezināt, kādu procedūru tieši izvēlēties? Dāvanu komplekti nāks palīgā, kas ir lieliski piemēroti šim gadījumam. Starp vairākiem procedūru, masāžu un kosmetologo procedūru saņēmējs izvēlēsies tieši tādu pieredzi, kādu pats vēlēsies, un to realizēs ar smaidu uz lūpām. Tā ir praktiska vārda dienas dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļaus atpūsties un aizmirst par ikdienas stresu un problēmām. Jūs dāviniet dāvanu, ar kuru piedāvājat brīvības izvēli. Komplekts ir arī eleganta dāvana vārda dienā - izskatās skaisti, tāpēc priecēs ne tikai dvēseli, bet arī aci.

Oriģināla vārda dienas dāvana – kādai tai jābūt?

Iegādājies oriģinālu vārda dienas dāvanu un iepriecini savu mīļoto. Ja dāvanas saņēmējs ir, piemēram, viskija pazinējs, vārda dienas dāvanas izvēle būs ļoti vienkārša. Viskija meistarklase, ir oriģināla vārda dienas dāvana, kas sniegs daudz iespaidu. Iespēja paplašināt zināšanas par šo alkoholu ir pārbaudīta vārda dienas dāvana tavam tētim, tantei vai draugam. Iespēja nobaudīt dažāda veida dzērienus, aprunāties ar ekspertiem, noklausīties interesantu lekciju un jautras anekdotes vienmēr ir lieliska ideja brīvā laika pavadīšanai, jo īpaši tāpēc, ka tēma būs viskijs! Tā ir eleganta vārda dienas dāvana, ko novērtēs ikviens viskija cienītājs. Ja nepieciešama oriģināla vārda dienas dāvana viņai vai viņam, apskati, ko esam sarūpējuši aktīviem cilvēkiem! 

Dāvana Vārda dienā sievietei

Svētkos sieviete vēlas sajusties īpašas. Palutiniet viņu ar relaksējošu ķermeņa masāžu vai SPA kompleksa apmeklējumu. Varbūt viņai patīk pavadīt brīvo laiku virtuvē? Tad viņai izcila dāvana būs kāda no  meistarklasēm, piemēram, makarūnu gatavošanas meistarklase. Aktīvai sievietei patiks SUP piedzīvojums “Saullēkts purvā” un citi aktīvās atpūtas piedāvājumi.

Dāvana Vārda dienā vīrietim

Aktīvas vai mierīgas atpūtas cienītājam perfekto dāvanu starp mūsu piedāvājumiem būs viegli atrast ikvienam, jo tie ir ļoti daudzveidīgi un oriģināli. Paraplāna lidojums liks viņam aizrauties elpai, taču aromterapijas masāža ļaus atslābināties. Atradīsiet piemērotāko dāvanu ikkatra vīrieša gaumei!

Dāvana vārda dienā bērnam

Dāvājiet neaizmirstamu Vārda dienas dāvanu bērnam, dāvājiet viņam veselu piedzīvojumu. Ļaujieties brīnumiem, dāvinot ilūziju istabas apmeklējumu vai pavadot dienu “Dinozauru parkā”. Ja vēlaties, lai bērns izbauda dienu svaigā gaisā, dāviniet baskāju takas apmeklējumu vai ūdens bumbu piedzīvojumu. Bērns noteikti būs priecīgs par kino vakaru vai virtuālās realitātes spēles izbaudīšanu. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, atliek tikai atrast piemērotāko.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!