Vārda dienas dāvanas

Meklē perfektu Vārda dienas dāvanu? Vēlies pārsteigt kādu ar neparastu piedzīvojumu? Interesanta Vārda dienas dāvana iepriecinās jebkuru. Ieskaties, Dāvanu Servisa plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlies piemērotāko! Garantējam neaizmirstamu pieredzi, spilgtas emocijas un fantastiskas atmiņas! Dāvā stāstus, nevis lietas, kuras pēc pāris mēnešiem klās putekļu slānis.

60 no 98

Lieliskas Vārda dienas dāvanas noslēpums slēpjas tās oriģinalitātē un vēstījumā, proti, kādēļ izvēlējāties tieši to dāvanu nevis citu. Visa pamatā ir atrast tādu dāvanu, kas liks iemirdzēties cilvēka sirdij, actiņām un sejā parādīties neviltotam smaidam.

 

Dāvana Vārda dienā sievietei

Svētkos sieviete vēlas sajusties īpašas. Palutiniet viņu ar relaksējošu ķermeņa masāžu vai SPA kompleksa apmeklējumu. Varbūt viņai patīk pavadīt brīvo laiku virtuvē? Tad viņai izcila dāvana būs kāda no  meistarklasēm, piemēram, eklēru gatavošanas meistarklase eklērnīcā “Raunas dārzs”. Aktīvai sievietei patiks SUP piedzīvojums “Saullēkts purvā” un citi aktīvās atpūtas piedāvājumi.

Dāvana Vārda dienā vīrietim

Aktīvas vai mierīgas atpūtas cienītājam perfekto dāvanu starp mūsu piedāvājumiem būs viegli atrast ikvienam, jo tie ir ļoti daudzveidīgi un oriģināli. Paraplāna lidojums liks viņam aizrauties elpai, taču aromterapijas masāža ļaus atslābināties. Atradīsiet piemērotāko dāvanu ikkatra vīrieša gaumei!

Dāvana vārda dienā bērnam

Dāvājiet neaizmirstamu Vārda dienas dāvanu bērnam, dāvājiet viņam veselu piedzīvojumu. Ļaujieties brīnumiem, dāvinot ilūziju istabas apmeklējumu vai pavadot dienu “Dinozauru parkā”. Ja vēlaties, lai bērns izbauda dienu svaigā gaisā, dāviniet baskāju takas apmeklējumu vai ūdens bumbu piedzīvojumu. Bērns noteikti būs priecīgs par kino vakaru vai virtuālās realitātes spēles izbaudīšanu. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, atliek tikai atrast piemērotāko.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.