Braucieni ar Superauto trasē

 Braucieni ar superauto trasē – izcila iespēja izbaudīt ātrumu un adrenalīnu. Ja tevi aizrauj ātrums, tad braucieni ar superauto trasē būs labākais piedzīvojums tieši tev. Uzdāvini nebijušas emocijas!

Adrenalīna mīļiem iesakām ieskatīties arī sadaļās ekstrēmā braukšana, KTM X - BOW R un kartingi.

Izkārtojums
superauto trasē">
Atrastas: 4
Braucieni ar superauto trasē – labākā dāvana ikvienam auto un ātruma mīlim. Tā ir iespēja traukties ar jaudīgu sporta mašīnu – Lamborghini Gallardo vai Ferrari F430 Spider pa trasi. Iespējams, tas jau sen ir bijis tevis izlolots sapnis – pašam vadīt kādu no šiem superauto. Tā būs izcila iespēja izjust spēcīgos 560 un 460 zigspēkus. Apsolām, ka tas būs elpu aizraujošs piedzīvojums, kuram nespēs pretoties neviens īstens auto mīlis. Braucieni ar superauto trasē būs labākā dāvana ikvienam atpūtas aktīvās cienītājam. Aktīviem cilvēkiem noteikti patiks arī kvadracikli un sniega motocikli, kas ļaus sajust nebijušas emocijas.

Braucieni ar superauto trasē – adrenalīna mīļiem

Ja pats vienmēr esi vēlējies izbaudīt ātrumu, ko nespēj sniegt braukšana ikdienā, tad braucieni ar superauto trasē noteikti būs lielisks piedzīvojums, kas ļaus piedzīvot nebijušas emocijas. Braucieni ar superauto trasē būs lieliska dāvana tiem, kurus aizrauj ātrums un asas izjūtas. Šis piedzīvojums notiek profesionāļu uzraudzībā, tāpēc tev nebūs jāsatraucas par drošību. Braucieni ar superauto trasē ir ekskluzīvs un unikāls piedzīvojums, kas pieejams tikai pie mums. Braucieni ar superauto trasē – tās būs emocijas, ko nespēs sniegt neviena cita aktivitāte. Savukārt, ja ir vēlme izmēģināt vēl ko aizraujošu, noteikti iesakām izmēģināt arī sajūtas, ko sniedz motocikli.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.