Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Aktīvās atpūtas apmācības

Mūsdienās ļoti daudzi cilvēki izvēlas tieši aktīvo atpūtu! DavanuServiss.lv klāstā pieejami dažādi aktīvās atpūtas apmācību piedāvājumi, kas kļūs par labu dāvanu pašiem aktīvākajiem. Aktīvās atpūtas apmācības ir lieliska iespēja apgūt ko jaunu!

Mākslas kursi, deju kursi, kā arī foto kursi – visus šos piedāvājumus atradīsi pie mums.

Izkārtojums
Atrastas: 39
Aktīvās atpūtas apmācības ļauj apgūt jaunas nodarbes, kuras līdz šim nav bijusi iespēja izmēģināt. Tā kalpos kā lieliska dāvana tiem, kuri vēlas iemācīties ko jaunu, izkāpt no savas komforta zonas un pat pārvarēt bailes. Izjāde ar zirgu, zemūdens niršanas apmācība, pirmie soļi golfā, motobraukšanas izmēģināšana, valodu apmācība, vindsērfinga apmācība un pat iespēja iemācīties spēlēt pokeru – visas šīs aktīvās atpūtas apmācības ir iespējams iegādāties pie mums. Šī būs izcila dāvana jebkuros svētkos – dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, kāzās, vecmeitu vai vecpuišu ballītē, Valentīndienā un pat māmiņdienā. Iemācīties ko jaunu ir iespējams jebkurā vecumā, tāpēc noteikti aplūko piedāvājumu, lai atrastu piemērotākās aktīvās atpūtas apmācības.

Aktīvās atpūtas apmācības – izkāp no komforta zonas

Vienmēr esi vēlējies izmēģināt niršanu, bet virsroku ņēmušas bailes? Tev ir iespēja izmēģināt niršanu profesionālu nirēju pavadībā. Izmēģini šo iespēju pats vai arī uzdāvini to kādam no tuvajiem cilvēkiem. Ikvienam no mums ir vērts ik pa laikam izkāpt no komforta zonas un izmēģināt ko jaunu. Neatkarīgi no tā, vai tā būtu niršana, slēpošana, mākslas kursi, vindsērfings vai kāda cita nodarbe. Vari būt drošs – katra no šīm nodarbēm spēs sniegt neaizmirstamas emocijas, kuras atcerēties vēl ļoti ilgu laiku. Vislabākā dāvana jebkuros svētkos ir emocijas, jo tās paliek mūsu atmiņās uz visiem laikiem. Izvēlies kādu no piedzīvojumiem un izbaudi nebijušas emocijas!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!