Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Shitty Dinner

Pirmā un vienīgā vakariņu pieredze Latvijā tiem, kuriem liekas, ka redzēts un piedzīvots ir viss! "Shitty dinner" ir neierasta pieredze, kas apvieno gardas vakariņas un improvizācijas teātra baudīšanu. Shitty Dinner sniedz izcilu iespēju izbaudīt unikālu vakaru.

Gardēžiem pie sirds ies arī vakariņas tumsā, alus degustācijas un restorānu piedāvājumi.

Izkārtojums
Atrastas: 4
Vēlies izbaudīt piedzīvojumu, ko atcerēsies vēl ilgi? Shitty Dinner būs lieliska izvēle. Shitty Dinner ļaus izbaudīt to, ko ikdienā mums nenākas pieredzēt. Shitty Dinner ir kā sava veida improvizācijas izrāde, kuras laikā tev būs iespēja satikt amizantus viesmīļus un pavārus, tajā pat laikā baudot gardas vakariņas trijās kārtās. Satraukti viesmīļi, pārpratumi un pats galvenais – pozitīvas emocijas visa vakara garumā. Shitty Dinner būs pieredze, kuru atcerēsies mūžam. Šī būs lieliska dāvana jebkuros svētkos, tāpēc, ja nevari izvēlēties, tad noteikti dod priekšroku šim piedzīvojumam – tas nevienu nespēs atstāt vienaldzīgu. Shitty Dinner sniegs izcilas emocijas, ko piedzīvot kopā un atcerēties mūžam.

Shitty Dinner – nebijusi pieredze

Ja meklē dāvanu gardēdim, tad noteikti ieskaties Shitty Dinner piedāvājumā. Tā ir unikāla pieredze, ko nav iespējams izbaudīt katru dienu. Tu uzdāvināsi ne tikai iespēju gardi paēst, bet arī gūt pozitīvas emocijas visa vakara garumā – smiekli un jautrība garantēta. Gardēžiem noteikti patiks arī vīna degustācija tumsā – Wine in the dark vai arī alus degustācijas. Tā ir lieliska iespēja uzdāvināt gardu piedzīvojumu, ko atcerēties vēl ilgi. Ja tev nepieciešama dāvana vecākiem, mīļotajam cilvēkam, draugiem vai kādam citam, tad Shitty Dinner noteikti spēs uzrunāt ikvienu, kuram patīk interesantā veidā iepazīt jaunas garšas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!