Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Jautras dāvanas

Vēlies iepriecināt draugu svētkos ar kaut ko neparastu, sagādāt patiesi oriģinālu pārsteigumu, pie tam, tādu, kas noteikti paliks atmiņā uz ilgu laiku? Tad izvēlies jautru dāvanu, kas piešķirs svinībām spilgtāku nokrāsu!
Izkārtojums
Atrastas: 425
Apskatīti 60 no 425
Jautra dāvana tas būs orģināls pārsteigums ikvienam ar ko sagādāt labas un neaizmirstamas emocijas. Dāvanā Kino apmeklējums kopā ar draugiem uz jaunāko komēdiju var būt kopā labi pavadīts vakars un neviltota jautrība ar smiekliem. Dažādas fotosesijas var būt neparasts un jautrs piedzīvojums ikvienam. Iepriecini draugu ar jautru dāvanu, lai viņam ir prieks un jautrība Ziemassvētkos, Dzimšanas dienā, vārda dienā, Lieldienās vai 1.aprīlī.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!