SPA komplekti - dāvana ikvienam

Sapņo par nesteidzīgo atpūtu, relaksējošo masāžu vai procedūru? Vai vēlies atpūtināt ne tikai prātu, bet arī ķermeni? Meklē dāvanu idejas Ziemassvētkiem?
Mēs esam sarūpējuši izlasi, kura nogādās Tevi paradīzes nostūrī kādā no Baltijas pilsētām ( Rīgas, Jūrmalas, Siguldas, Cēsīm, Baltezera vai Ikšķiles, Palangas vai Druskininku, arī Pērnavas), kur atgūt spēkus un atpūstos.
Šajā izlasē ir apkopotas SPA programmas pāriem – ūdens relaksācijas centru apmeklējumi, SPA rituāli, atpūta Lietuvā pie jūras vai Bali salas masāža ar bambusa kociņiem. Valdzinoši piedāvājumi atpūtai divatā un romantiskajām brīvdienām! Dāvanu starpā, kas iepriecinās jebkuru sievieti, ir relaksējošā aroma masāža, ekopīlings, šokolādes SPA rituāls, SPA kūre sejai vai Kleopatras vannas pieredze. Vīrieši, kuri daudz laika pavada steidzīgā dzīves un darba ritmā, novērtēs SPA piedāvājumus un procedūras, kas palīdzēs aizmirst par nogurumu un stresu. Kādu SPA piedāvājumu izvēlēsies Tu?

60 no 88
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.