Ziemassvētku dāvanas

Ieskaties mūsu sarūpētajā sarakstā, lai atrastu Ziemassvētku dāvanas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Uzdāvini gardēdim lielu saini piparkūku vai mandarīnu, starp kuriem ieslēpta dāvanu karte vakariņām tumsā! Vai milzīgā kastē, kas piepildīta ar putoplasta gabaliņiem, noslēp dāvanu karti braucienam ar bobsleju vai vučko.
Neatkarīgi no tā, vai Ziemassvētku dāvanas domātas sievietei, vīrietim vai draugiem, pie mums atradīsi labākos piedzīvojumus.

60 no 327

Oriģinālas Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētki ir neticami mīļi un, protams, iecienīti svētki katrā ģimenē. Visu gadu bērni un vecāki sapņo par gatavošanos Ziemassvētkiem - eglītes rotāšanu, mājokļa dekorēšanu, pašu svētku plānošanu un Ziemassvētku ēdienkartes izvēli - vienam visi sīkumi ir izplānoti jau oktobrī, citam patīk spontānas idejas. Viens fakts paliek nemainīgs - Ziemassvētkos pulcējas visi - vīrieši, sievietes, bērni un vecāki ir priecīgi un gatavi piedzīvojumiem! Neatņemama šo svētku sastāvdaļa ir dāvanas kolēģiem, draugiem un ģimenei.

Dāvanas Ziemassvētkos ir vispatīkamākās, jo šie svētki tiek atzīmēti teju katrā pasaules ģimenē. Visi cenšas iegādāties labākās Ziemassvētku dāvanas, lai iepriecinātu savus mīļos. Daži meklē jaukas Ziemassvētku dāvanas, kāmēr citi gatavo paštaisītas Ziemassvētku dāvanas, taču „Dāvanu Serviss“ komanda ir sarūpējusi Ziemassvētku dāvanu idejas jebkurai gaumei un budžetam. Atliek vien izvēlēties!

Ziemassvētku dāvanas kolēģiem

Kādas ir perfektas Ziemassvētku dāvanas klientiem? Un kur meklēt Ziemassvētku dāvanas kolēģiem? Izvēloties korporatīvās dāvanas, vienmēr jāpatur prātā grupu aktivitātes, kas būs interesantas komandas saliedēšanai, piemēram, boulinga spēle, kartinga brauciens vai mafijas spēle.

Ziemassvētku dāvanas draugiem  • Mīlošam pārim par labāko dāvanu noteikti kļūs SPA atpūta vai Ziemassvētku fotosesija. Mēģiniet iepriecināt abus cilvēkus vienlaikus, nevis tikai kādu no viņiem. Brīži, kas ir pavadīti kopā un iemužināti ilgai atmiņai, ir vienmēr laba ideja.

 Ziemassvētku dāvanas ģimenei

Ziemassvētku dāvanas vecākiem daudzi izvēlas kā pirmās no vairākām dāvanām, ko likt zem Ziemassvētku eglītes. Ideālā Ziemassvētku dāvana vecākiem parasti ir tas, ko viņiem gribētos tieši šogad. Tas var būt ceļojums uz Palangu, atpūta Pērnavā vai romantisks vakars Jaunpilī. Varbūt izbrauciens ar kamanām vai skvoša spēle palīdzēs izmēģināt vecākiem kaut ko jaunu? Uzdāvini viņiem šo iespēju!

Ziemassvētku dāvana bērnam arī ir fantāzijas lidojums, sākot ar dino parka apmeklējumu un beidzot ar slēpošanas stundu Žagarkalnā. Meitenes novērtēs ausu caurduršanu, kāmēr zēni var iztrakoties Jump Park apmeklējuma laikā.

Neatkarīgi no izvēlētās dāvanas, tai var pievienot dažus Ziemassvētku akcentus: gardu tēju, kanēļa standziņu, mandarīnus vai piparkūkas. Neaizmirsiet arī par to, kā iesaiņot Ziemassvētku dāvanas – košas kastītes, mirdzošs papīrs vai izrotāta aploksne, viss, kas radīs svētku noskaņu.

 

Pavadiet omulīgus Ziemassvētkus ģimenes lokā un dāviniet mīļotajiem labākās emocijas!

 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.