Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SPA pārim

Kopīga došanās uz SPA ir patiesa bauda, neatkarīgi no tā, vai vēlaties nosvinēt svarīgu notikumu vai, lai pavadītu laiku kopā. Sveču gaisma, mierīģa mūzika un relaksējoša procedūra ikvienam liks justies kā paradīzē un atpūsties no ikdienas. Tieši tāpēc izvēloties vienu no mūsu piedāvājumiem SPA diviem, Jūs izvēlaties patiesi neaizmirstamus brīžus, kuri parūpēsies par Jūsu ķermeni un prātu.
Izkārtojums
Atrastas: 50

Cik izmaksā SPA apmeklējums diviem?

Kad runa iet par SPA apmeklējumu diviem, tad cena ir atkarīga no salona popularitātes un pakalpojuma piedāvājumiem SPA kompleksa ietvaros. Labi zināms, ka SPA kompleksa apmeklējums izmaksās mazāk nekā vairāku stundu garš apmeklējums. Lai vai kā dažkārt ir nepieciešams sevi un savu otro pusīti palutināt ar pilnīgu relaksāciju, vietā, kur iespējams koncentrēties tikai uz sevi. Pareizi izvēlēts SPA piedāvājums diviem var nostrādāt brīnumus – relaksēt visu ķermeni, nomierināt prātu un ļauties pilnīgai relaksācijai. Bet cik gan šāds mierpilns dārgums var izmaksāt? SPA kompleksa apmeklējums nepārsniedz 60 eiro, tomēr, ja vēlaties SPA kompleksa apmeklējumu apvienot ar nakšņošanu, tas var izmaksāt mazliet dārgāk.
Mūsu piedāvājumos, atradīsies arī dāvanu komplektu "Brīvdienu romantika", kas būs lieliska dāvana jaunlaulātajiem, tās ietvaros ir ne tikai vairāki SPA kompleksa apmeklējumi, bet arī nakšņošanas kopā ar SPA. Komplekts izmaksā 150 eiro un tas ļauj izvēlēties vienu no vairākiem piedāvājumiem. Ļaujies mierpilnai relaksācijai ar vienu no mūsu SPA piedāvājumiem..

Kas pieejams diviem SPA kompleksā?

 Atkarībā no SPA kompleksa, Jūs atradīsiet vairākus piedāvājumus, pateicoties kuriem SPA apmeklējums diviem noteiki sniegs patiesu baudu. Piemēram, Hotel Jūrmala SPA piedāvā vairāka veida masāžas, SPA kompleksa apmeklējumu un pat nakšņošanu ar SPA apmekējumu. Ja šis būs Jūsu pirmais SPA un masāžu apmeklējums, iesakām izvēlēties relaksējošu masāžu. Tā būs lieliska ideja, lai paņemtu pauzi no ikdienas steigas. Tiem, kas novērtē intensīva veida procedūras, izvēlieties Tai masāžu. 

Ko vislabāk vilkt uz masāžu SPA?

 Ja Jūs plānojiet SPA apmeklējumu diviem vai doties kopā uz masāžu, Jums nepieciešams zināt, ka nav nepieciešams speciāli sagatavoties, lai turp pavadītu kopā laiku. Tas attiecas arī uz apģērbu – ģērbiet to, kas Jums liek justies ērti un salons Jums nodrošinās visu nepieciešamo. Iesakām izvēlēties vaļīgu apģērbu, kas ļaus Jums justies vēl labāk pēc relaksācijas pilnās atpūtas. Tieši tāpēc džinsas labāk atstāt mājās, to vietā izvēlieties platāku kreklu, bikses vai svārkus.
Negaidiet vēl ilgāk un palutiniet sevi un savu mīļo cilvēku unikālā veidā SPA salonā diviem. Ļaujiet atrast laiku tikai sev diviem – gūt jaunu enerģijas devu, relaksēt visu Jūsu ķermeni un vienkārši atpūšaties!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!