Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Braukšanas apmācība

Braukšanas apmācība ir kas vairāk nekā vienkārši dāvana! Tu uzdāvini brīvību, komfortu un jaunas iemaņas! Braukšanas apmācība būs izcila dāvana ikvienam, kurš vēlas apgūt ko jaunu.

Auto cienītājiem noteikti patiks arī motocikli, ekstrēmā braukšana un kartingi.

Izkārtojums
Braukšanas apmācība">
Atrastas: 14
Braukšanas apmācība būs lieliska dāvana tiem, kuri vēlas iemācīties ko jaunu. Ja tev vai kādam tuvam cilvēkam vēl nav autovadītāja apliecības, iespējams, ka nepieciešams viņu iedrošināt, sniedzot iespēju to apgūt. Braukšanas apmācība būs lieliska dāvana skolniekiem, kā arī ikvienam, kurš vēlas apgūt jaunas iemaņas. Mūsu piedāvājuma klāstā atradīsi dāvanas, kas ļaus ne tikai iegūt autovadītāja apliecību, bet iemācīties arī braukt ar motociklu vai izmēģināt drošu braukšanas skolu, tādā veidā kļūstot par vēl pārliecinošāku braucēju uz ceļa. Pēc tam, kad braukšanas prasmes apgūtas, noteikti ielūkojies arī sadaļā motocikli, kas ļaus sajust asas izjūtas ikvienam braucējam.

Braukšanas apmācība – apgūsti jaunas prasmes

Mūžu dzīvo, mūžu mācies – nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu. Braukšanas apmācība būs izcila dāvana, ja kādam sev mīļam cilvēkam vēlies sniegt iespēju apgūt auto vai motocikla vadīšanas prasmes. Ja kāds tev pazīstams cilvēks jau sen sapņo par motocikla apliecības iegūšanu, tad, iespējams, ir vērts viņu iedrošināt, sniedzot iespēju apgūt šīs prasmes. Pie mums pieejamas dāvanu kartes profesionālu zināšanu apguvei, ko sniedz Latvijā labākā auto skolas. Dāvana dzimšanas dienā, dāvana izlaidumā vai kādos citos svētkos – braukšanas apmācība būs laba dāvana jebkuros svētkos. Braukšanas apmācība – iegūsti vadītāja apliecību izdevīgi, ātri un droši. Tev būs iespēja mācīties kādā no filiālēm rīta, dienas, vakara vai brīvdienu grupā vai pat pēc individuāla grafika. Tādā veidā varēsi atrast sev piemērotāko veidu, kā apgūt auto braukšanas iemaņas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!