Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas mācību gadu beidzot

Ir pienākušas skolas gada beigas un vēlāties apsveikt savu skolēnu? Bet ko dāvināt, šajā tik parastajā, bet tai pašā laikā nozīmīgajā brīdī? Jūs esiet pareizajā vietā! Šajā kategorijā atradīsiet vairākas idejas, ko dāvināt skolēnam gada beigās. Visi zinām, ka skola dažkārt ir pārbaudījumu pilna, tāpēc apsveic ar izturēto mācību gadu!
Ja ir pienācis pēdējā mācību gada brīdis, sniedziet skolēnam, kas izturējuši garos mācību gadus ar kaut ko pārsteidzošu? Vai Jūsu skolēns nebaidās no augstuma un ir gatavs it visam, jebkur? Tad apskati šo kategorija un noteikti atradīsiet piemērotāko dāvanu!
Izkārtojums
Atrastas: 637
Apskatīti 60 no 637

Ko dāvināt mācību gadu beidzot?

Kā būtu, ja mācību gada beigās Jūs skolniekam dāvātu šī gada vasaru pavadīt aizraujoši? Vasara, ka ilgu laiku paliktu atmiņās! Dāvana, kas ļauj ne tikai jautri pavadīt laiku, bet tā arī būtu aktīva un notiktu brīvā dabā! Kā būtu ar iespēju kāpelēt kokos un ļauties nobraucienam, kura laikā varēs sajust ne tikai vēja plūsmu sejā, bet arī adrenalīna piegaršu? Tad Taka kokos Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā būs īstā ideja dāvanai. Trasē iekļauti 4 trošu nobraucieni pār Gauju, kas sniegs elpu aizraujošas sajūtas un atklās krāšņas dabas ainavas. Protams, drošības ietvaros tiek nodrošināts nepieciešamais drošības inventārs, instruktori trasē, kas jebkurā gadījumā palīdzēs ikvienam. Vai Jūsu skolēnam patīk supermašīnas? Dodiet iespēju sēsties vienā no mūsu supermašīnām – lambroghini vai ferrari. Par šādu braucienu pasažiera sēdeklī, vienā no maģiskajām mašīnam, skolēns Jums pateiksies mūžīgi. Dāvini, kārtīgi pastrādājušam skolniekam, sapņu un atmiņu pilnu vasaru! Kā? Apskati, mūsu plašo piedāvājumu klāstu un izvēlies vienu. Ļauj sapņiem piepildīties!

Kāda būtu laba dāvana skolas gada beigās?

Vai vēlies, lai Jūsu bērns skolēnu brīvlaika laikā, pēc kārtīga skolas gada nepazaudē gūtās zināšanas vai varbūt, lai gūst ko jaunu? Tad WOW izklaides centrs būs lieliska ideja. Centrs, kura ietveros ne tikai varēs jautri pavadīt laiku, skrienot un kāpelējot, bet arī gūt jaunas zināšanas zinātnes lietās par un ap pasauli. Iespēja ieskatīties kosmosa pasaulē, gūt zināšanas plašajā dabaszinātņu nozarē un iepazīt daudz citu tik pašsaprotamās, bet tai pašā laikā pārsteidzošas un prātam neaptverams, kā, piemēram, gravitācija. Šo ģimenes atpūtu vasaras laikā skolēns noteikti neaizmirsīs un atgriežoties skolā, septembrī, par to stāstīs saviem skolas biedriem.

Ko dāvināt klasei uz atvadām?

Vai ir pienācis pēdējais gads ar ilgu laiku kopā pavadītajiem skolas biedriem un nu laiks teikt atvadas? Vai vēlaties pateikties par kopā pavadītajiem brīžiem skolas solos un ārpus skolas, bet neziniet kā? Mēs palīdzēsim! Kā būtu ar laika pavadīšanu kopā, vēl pēdējo reizi? Kā būtu ar kopīgu, kārtīgu iztrakošanos putu ballītē, šāds vasaras notikums noteikti ilgi paliks atmiņā un skolas salidojuma laikā noteikti liks gremdēties atmiņās – kā bija agrāk! Tomēr, ja īsa ballīte nav Jums, to iespējams pagarināt ar nakšņošanu, kāda no viesu namiem, kur nakts ietvaros varēs dejot, mīt sarunas un vienkārši labi pavadīt laiku! Kas vēl būtu neaizmirstams? Brauciens ar jahtu! Brauciena laikā spēsiet ne tikai baudīt kopīgas sarunas, bet arī izjust vareno dabas spēku – vēja brāzmu un viļņu bangošanu gar jahtas sāniem. Kā nekā kopīgi pavadīts laiks ir vislabākā dāvana atvadām!

Dāvana skolotājam un mājskolotājam mācību gada noslēgumā

Vai ir pienākušas mācību gada beigas un Jūs vēlaties pateikties skolotājam par izturību un sniegtajām zināšanām? Kārtīga relaksācija pēc smagi pavadīta skolas gada! Ļauj skolotājai doties uz masāžu vienai vai kopā ar draudzeni, vai mīļoto cilvēku un ļauties pilnīgai relaksācijai. Vai nu tā būtu došanās uz ūdens relaksācijas centru vai masāžas apmeklējums, viņa noteikti to ir pelnījusi!
Ko dāvināt, ja skolotājs ir vīrieša dzimuma pārstāvis? Tās pašas masāžas vai ūdens centra apmeklējums būs lieliska ideja, arī viņam nepieciešams atpūsties un gūt relaksāciju. Tomēr arī ideja par izbraucienu ar ūdens motociklu nav slikta ideja. Šāda veida dāvana noteikti ļuas viņam piedzīvot brīnišķīgus mirkļus vasaras laikā un uz mirkli aizmirst par skolas pienākumiem. Brauciens ar ūdens motociklu atdzīvos viņa brīvības gariņu un ļaus piedzīvot adrenalīna devu. Ja domājiet, ka ūdens motocikls nedos pietiekamu adrenalīna devu, tad, kā būtu ar izbraucienu ar kādu no superauto – lamborghini vai ferrari? Ikviens no mums sapņo piesēsties pie stūres vienam no šiem spēkratiem, kas sevī glabā līdz pat 550 zirgspēku (un pat vairāk). Dāvini savam mīļajam skolotājam vai skolotājai iespēju izbaudīt superauto spēku. Par to skolotājs Jums būs pateicīgs visu mūžu un nekad neaizmirsīs šo brīnišķīgo notikumu!

Nedrīkst aizmirst par cilvēku, kas ir gatavs strādāt un mācīt vēlās vakara stundās! Pasakieties savam mājskolotājam par visām zināšanām, kuras palīdzējis nostiprināt vai pat iemācīt no jauna. Kā? Dāvājiet vienu no mūsu dāvanu komplektiem un ļaujiet mājskolotājam izvēlēties pašam savu dāvanu. Vai nu tā būtu relaksējoša masāža vai lidojums ar deltaplānu, tas jau būs skolotāja rokās. Šādu dāvanu Jūsu mājskolotājs noteikti novērtēs un būs pateicīgs!

Dāvana skolēnam mācību gada noslēgumā

Ko dāvināt skolēnam? Mūsuprāt, vislabākās dāvanas ir tās kas nekrāj putekļus, tās kuras ļauj piedzīvot un gūt atmiņas! Dāviniet skolēnam iespēju piedzīvot fantastiskus brīžus vienam, ar draugiem vai ģimenes lokā. Pēc aizvadītā mācību gada, dodiet iespēju atvilkt elpu uz trīs mēnešiem, lai nākamo mācību gadu skolēns var sākt atpūties un ar jaunu sparu. Lēciens ar izpletni, te pat Latvijā vai mūsu kaimiņvalstīs būs tieši laikā! Lēciens liks izjust pozitīvu emociju gammu un tas kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu. Dāvini skolēnam iespēju izbaudīt drosmīgu lēcienu, pārvarot vienu no cilvēku lielākajiem izaicinājumiem - bailes.
Aktīvas vasaras pavadīšanai var doties kopīgā ģimenes vai draugu loka izbraucienā uz Liepāju. Ko tur? BB camping piedāvā fantastiksu iespēju izbaudīt ne tikai nakšņošanu bungalow tipa mājiņās, kempingā blakus skaistam ezeram, bet arī baudīt ūdens priekus BB wakepark – paradīze veikbordistiem un aktīvās atpūtas cienītājiem! Vasaras sezonā ”BB wakepark” iespējams vizināties ar veikbordu, SUP dēļiem un airu laivām, relaksēties pirtī un baļļā, kā arī adrenalīna devu izbaudīt ūdens atrakcijās – BB water fun. Pavadīt laiku atpūšoties, iztrakojoties un vienkārši baudot dzīvi BB camping un wakepark, izklausās pēc varen-labas domas!
Vasaras pavadīšana aktīvā atpūtā un izbaudot dzīvi ir lieliska ideja ne tikai lielajiem, bet arī pašiem mazākajiem. Apskatiet mūsu sagatavotos piedāvājumus dāvanām, kas lieliski noderēs kā dāvana mācību gada beigās gan skolotājiem, gan lieliem un maziem skolēniem. Dāvini dāvanu, kas ļauj piedzīvot, veidot atmiņas un piepildīt sapņus!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!