Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Piedzīvojumu parki

 Uzdāvini dienu piedzīvojumu parkā! Ja vēlies uzdāvināt priecīgā un saistošā gaisotnē pavadītus mirkļus, laba dāvana ģimenei, draugiem vai mīļotajiem būs dāvanu karte izklaidei piedzīvojumu parkā. Piedzīvojumu parki sniedz jautras un neaizmirstamas emocijas jebkurā vecumā!

Aktīvās atpūtas cienītājiem patiks arī izjāde ar zirgu, klinšu kāpšana, kā arī peintbols un Airsoft.

Izkārtojums
Atrastas: 19
Piedzīvojumu parki var sniegt neaizmirstamas emocijas visas dienas garumā. Piedzīvojumu parki uzrunās ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju. Tā būs lieliska dāvana bērniem, draugiem, mīļotajam vai kolēģiem. Ja tev ir vēlme pierādīt savu drosmi, tad piedzīvojumu parki ir domāti jums. Tie spēs radīs jautras atmiņas, kā arī tev būs iespēja saskarties ar dažādiem izaicinājumiem. Piedzīvojumi parki ir lielisks veids, kā saliedēt kolektīvu, tāpēc, ja meklē dāvanas kolēģiem, tad noteikti ir vērts ielūkoties mūsu piedāvājumā. Neaizmirstamas emocijas, smiekli, izaicinājumi – tas viss sagaida tos, kuri ļausies šim piedzīvojumam.

Piedzīvojumi parki aktīvās atpūtas cienītājiem

Pie mums atradīsi piedzīvojumu parkus dažādām gaumēm. Tev ir iespēja izbaudīt ne tikai Latvijas piedzīvojumu parku aizraujošās aktivitātes, bet arī doties uz Lietuvu un Igauniju. Kā papildinājumu šai dāvanai vari izvēlēties arī ekskursijas. Pat tad, ja tev ir bail no augstuma, mūsu piedāvājumā atradīsi arī mazās gaisa takas, kas ļaus pierast pie augstuma. Kā lieliska dāvana kalpos arī piedzīvojumu spēles un kvesti, kas ļaus jautri pavadīt laiku ikvienam. Neatkarīgi no tā, vai kādam tuvojas dzimšanas diena vai kādi citi īpaši svētki, piedzīvojumu parki sniegs neaizmirstamas emocijas, ko izbaudīt draugu, ģimenes vai kolēģu lokā.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!