Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Nedēļas nogale pie jūras

Brīvdienas pie jūras ir perfekta ideja kā pavadīt savu brīvo laiku. Galu galā nekas nav salīdzināms ar relaksāciju ar jūras skaņām fonā, pastaigu pa pludmali saulrieta laikā un vieglu vēja brāzmu sejā. Ja arī Jūs sapņojiet par relaksācijas pilnu atpūtu pie dabas, tad apskatiet mūsu sagatavotos piedāvājumus nedēļas nogalei pie jūras. Tie garantēs, ka pavadīsiet pārsteidzošus mirkļus, tieši kā Jums patīk, ar savu otro pusīti, ģimeni, draugiem vai vienatnē.
Izkārtojums
Atrastas: 34

Kur ir vislabākā vieta, kur pavadīt brīvdienas pie jūras?

Daudzi cilvēki sapņo par klusu nedēļas nogali pie jūras. Unikāls piedzīvojums ir pierādīts veids, kā atrast laiku sev un paņemt pauzi no pilsētas lielās kņadas. Ja jūs domājiet, kurp doties, tad apskatiet mūsu sagatavotos piedāvājumu un Jūs noteikti atradīsiet kaut ko sev. Piedāvājumi divām naktīm ārpus pilsētas noteikti būs lava izvēle atpūtai vienatnē vai ar mīļajiem. Jūs vara apciemot Latvijā iemīļotās pilsētas, kā, piemēram, Jūrmala, Sigulda, Baltezeru, Pāvilostu vai aizbraukt te pat uz mūsu kaimiņvalstīm – Lietuvu un Igauniju – un pavadīt brīžu tuvāk dabai. Lielisku piemēru brīvdienām pie jūras? SPA atpūta ar nakšņošanu ''Silene Resort & SPA'', kur atradīsiet mierpilnu un relaksācijas pilnu atpūtu. Viesnīca atrodas neaizmirstamā vietā, kur pa logu paveras skats uz krāšņu ezeru. Atpūtas komplekss atrodas vien 3 stundu brauciena attālumā no Rīgas, tā būs perfekta atpūtas vieta tiem, kuriem nepatīk tērēt laiku lidostās un garos lidojumus uz citām valstīm, bet vēlas pavadīt mierpilnas brīvdienas te pat Latvijā. Izvēloties šo piedāvājumu Jūs noteikti gūsiet jaunu enerģijas devu. Tā noteikti arī ir romantiska ideja diviem – spēsiet pavadīt laiku tikai divatā, baudiet viena otra esamību.
Vēl vienu piedāvājumu? Atpūta peldošā mājā ar pirti. Iedomājaties pilnīgu mieru un klusumu, apkārt Jums no visām pusēm paveras plašs ezers, bet blakus tam krāšņs mežs. Gluži kā pasakā! Vieta, kur variet būt tikai Jūs un jūsu mīļotie cilvēki, ne miņas no lielās pilsētas kņadas, automašīnu bremžu skaņām un skaļiem trokšņiem uz ielas zem Jūsu logiem. Tā būs atpūta mierpilnā vietā pie dabas! Mūsuprāt, tā būs neaizmirstama pieredze, kurā noteikti gūsiet relaksāciju un elpas aizraušanos par to, cik māte daba ir fantastiska. Pēc atpūtas tādā vietā negribēsiet atgriezties realitāte. Un vai tad tādām nav jābūt atpūtām? Atpūtām, kas liek aizmirsties no dzīves steigas, nedomāt par darbiem, kas gaida pirmdienā. Atpūta, kas ļauj vienkārši būt! Apstāties un ieelpot! Tā noteikti būs labākā brīvdienu atpūta, nebraucot nekur tālu, esot te pat Latvijā!

Kur doties romantiskā atpūtā pie jūras?

Romantiska atpūta pie jūra ir laba ideja ne tikai kopā būšanas jubilejām, bet arī dzimšanas dienām vai vienkārši brīvdienu atpūtai. Kā nekā svarīgākais ir kopā būšanas laiks. Izvēlieties vienu no mūsu piedzīvojumiem. Ja sapņojiet par relaksācijas pilniem brīžiem, tad nakšņošana un SPA apmeklējums, būs vislabākā ideja! Tas garantēts relaksāciju, miera pilnus brīžus un vienkārši kopā laika pavadīšanu ar mīļoto cilvēku. Hotel Jūrmala SPA atrodas vien dažu minušu gājienā no jūras un viesnīcas kompleksā iekļauts ūdens relaksācijas centrs. Kas var būt labāks? Rītu sākt ar pastaigu pie jūras, baudīt jūras pūsto vēja brāzmu un vienkārši būt, bet vakaru pabeigt ar gardām vakariņām viesnīcas restorānā un tad relaksāciju pilnu atpūtu ūdens centrā – dažāda veida baseini, burbuļvannas un pirtis. Kopā tas nu gan izklausās pēc relaksācijas pilnas nedēļas nogales! Apskati mūsu sagatavotos piedāvājumus, izvēlies vienu un pavadi neaizmirstamas brīvdienas te pat Latvijā, pie skaistās dabas un plašās jūras.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!