Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Lidojums ar gaisa balonu

Apskati Latviju no putna lidojuma. Lidojums ar gaisa balonu var būt labākā dāvana gan ģimenei, gan mīļotajam cilvēkam. Lidojums ar gaisa balonu noteikti liks sirdij sisties straujāk.

Ja lidošana aizrauj, ieskaties arī citās mūsu sadaļās, piemēram, lēcieni ar izpletni, lidojums ar lidmašīnu vai izbaudi neaizmirstamas emocijas, ko piedāvā paraplāni.

 

Izkārtojums
Atrastas: 13
Lidojums ar gaisa balonu ir viena no tām aktivitātēm par kuru kaut reizi dzīvē noteikti ir aizdomājies ikviens no mums. Tas ir piedzīvojums, kas ļauj baudīt pilsētu no putna lidojuma. Tā būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam, draugiem, kolēģiem, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, kā arī izcila kāzu dāvana. Šī ir aktivitāte, kura kaut reizi noteikti jāizbauda ikvienam no mums. Šī būs neaizmirstama dāvana. Gaisa balona lidojums ir pieejams visa gada garumā – sapni par lidojumu pār Latviju vai Lietuvu ir iespējams piepildīt arī krāšņajā rudenī, sniegbaltajā ziemā, plaukstošajā pavasarī vai ziedošajā vasarā. Ja vēlies kādam uzdāvināt iespēju sajust jaunas emocijas, tad šīs būs labākā dāvana.
Lidojumi ar gaisa balonu patiks ikvienam. Ja šo dāvanu plāno pasniegt mīļotajam cilvēkam, vari papildus izvēlēties arī kādu romantisku vakariņu piedzīvojumu, tādā veidā uzdāvinot veselu piedzīvojumu komplektu.
Lidojums ar gaisa balonu notiek profesionālu instruktoru pavadībā, tāpēc par drošību varēsiet nesatraukties. Viņi darīs visu, lai lidojuma laikā jūs justos droši un izbaudītu katru lidojuma mirkli. Izvēlieties sev tīkamo pakalpojumu sniedzēju pēc vietas, cenas un atsauksmēm. Lidojums ar gaisa balonu ir lielisks veids, kā nosvinēt jebkurus svētkus – dzimšanas dienu, kāzas, jubileju, vecmeitu vai vecpuišu ballīti u.c. Noteikti neaizmirsti ši piedzīvojumu iemūžināt, lai ar šo prieku varētu dalīties ar sev tuviem cilvēkiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!