Šokolādes procedūras

 Šokolādes procedūras masāža ir visjutekliskākā un atslabinošākā masāža: tā ir pilnīga relaksācija un brīnišķīgs līdzeklis pret stresu un sliktu noskaņojumu. Šokolādes procedūras ir oriģināla dāvana gan sievietēm, gan vīriešiem!

Izbaudi arī medus masāžas, pēdu masāžas un ietīšanas procedūras.

 


Šokolādes procedūras ir ne tikai garšīgs, bet arī vērtīgs gardums ādai. Uzdāvini iespēju baudīt neatkārtojamas šokolādes procedūras savai mammai, māsai, draudzenei, draugam vai kolēģiem. Šokolādes masāža spēs relaksēt, uzlabot pašsajūtu un radīt smaidu ikviena cilvēka sejā – atliek tikai tai ļauties. Šokolādes vērtīgās īpašības jau izsenis ir pierādītas, tāpēc tā tiek izmantota ne tikai, lai palutinātu savas garšas kārpiņas, bet arī uzlabotu ādas stāvokli. Masāžas veselībai un skaistumam ir lieliska dāvana ikvienā gadalaikā.

Šokolādes procedūras – vērtīgas veselībai

Šokolādes ietīšanas procesā tiek izmantota šokolāde, kas satur bagātīgu un vērtīgu sastāvu. Vai zināji, ka kakao satur lielu daudzumu A, B, E, F vitamīnus un minerālus (piemēram, magniju un cinku, kam piemīt antistresa iedarbība), kā arī daudz citas vērtīgas sastāvdaļas. Pateicoties šim sastāvam, šokolāde spēj radīt laimes hormonus, radot pacilātu noskaņojumu un uzlabojot emocionālo stāvokli. Šokolādes procedūras spēj aktivizēt arī kolagēna un elastīna sintēzi, tādā veidā paaugstinot ādas elastīgumu un atjaunojot organisma enerģētisko līdzsvaru. Pēc šokolādes procedūras tava āda būs pabarota, mīksta un atjaunota. Pie mums atradīsi arī dažādas citas skaistumkopšanas procedūras, kas liks tavai ādai mirdzēt.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.