Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Šokolādes procedūras

 Šokolādes procedūras masāža ir visjutekliskākā un atslabinošākā masāža: tā ir pilnīga relaksācija un brīnišķīgs līdzeklis pret stresu un sliktu noskaņojumu. Šokolādes procedūras ir oriģināla dāvana gan sievietēm, gan vīriešiem!

Izbaudi arī medus masāžas, pēdu masāžas un ietīšanas procedūras.

 

Izkārtojums
Atrastas: 16
Šokolādes procedūras ir ne tikai garšīgs, bet arī vērtīgs gardums ādai. Uzdāvini iespēju baudīt neatkārtojamas šokolādes procedūras savai mammai, māsai, draudzenei, draugam vai kolēģiem. Šokolādes masāža spēs relaksēt, uzlabot pašsajūtu un radīt smaidu ikviena cilvēka sejā – atliek tikai tai ļauties. Šokolādes vērtīgās īpašības jau izsenis ir pierādītas, tāpēc tā tiek izmantota ne tikai, lai palutinātu savas garšas kārpiņas, bet arī uzlabotu ādas stāvokli. Masāžas veselībai un skaistumam ir lieliska dāvana ikvienā gadalaikā.

Šokolādes procedūras – vērtīgas veselībai

Šokolādes ietīšanas procesā tiek izmantota šokolāde, kas satur bagātīgu un vērtīgu sastāvu. Vai zināji, ka kakao satur lielu daudzumu A, B, E, F vitamīnus un minerālus (piemēram, magniju un cinku, kam piemīt antistresa iedarbība), kā arī daudz citas vērtīgas sastāvdaļas. Pateicoties šim sastāvam, šokolāde spēj radīt laimes hormonus, radot pacilātu noskaņojumu un uzlabojot emocionālo stāvokli. Šokolādes procedūras spēj aktivizēt arī kolagēna un elastīna sintēzi, tādā veidā paaugstinot ādas elastīgumu un atjaunojot organisma enerģētisko līdzsvaru. Pēc šokolādes procedūras tava āda būs pabarota, mīksta un atjaunota. Pie mums atradīsi arī dažādas citas skaistumkopšanas procedūras, kas liks tavai ādai mirdzēt.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!