Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Vārda dienas dāvanas bērnam

Tuvojas Jūsu bērna vārda diena un jums nav ne jausmas, kā šo dienu svinēt? Dāvana piedzīvojuma veidā ir lieliska dāvana gan maziem, gan lieliem. Apskatiet mūsu interesantākos piedāvājumus un piepildiet sava dēla un/vai meitas sapņus! Brauciens ar sporta auto? Doties kopā uz batutu parku? Vai varbūt VR? Katrs no tiem ir laba vārda dienas dāvana bērnam, kas viņam sagādās daudz prieka
Izkārtojums
Atrastas: 101
Apskatīti 60 no 101

Ko pirkt kā vārda dienas dāvanu bērnam?

Kā būtu, ja Jūs bērnam vārda dienā dāvinātu, ko tādu, kas jau no paša piedzīvojuma pirmās sekundes sniedz nepārvaramas sajūtas  – brauciens ar sporta auto. Lai izklaidētos, vadītāja apliecība nav vajadzīga. pasažiera brauciens ir lieliska vārda dienas dāvana bērnam, jo ļauj pavizināties ar super auto, bet tikai pasažiera sēdeklī. Jūs varat izvēlēties tādus automobiļu dārgakmeņus kā Ferrari vai Lamborghini. Un tie ir tikai daži priekšlikumu piemēri. Iedomājieties sava dēla vai meitas prieku, kad viņi redz, uz ko šīs automašīnas patiešām ir spējīgas. Šāda dāvana bērnam vārda dienā sagādās lielu prieku, jo emocijas, kas pavada braukšanu trasē, vienkārši netiek aizmirstas. Asi pagriezieni, pārsteidzoši ātrumi un pieklājīga adrenalīna deva – kaut kas līdzīgs pārsteigs gan 7, gan 17 gadus vecus jauniešus. 

Vārda dienas dāvana bērnam - skatiet mūsu idejas

Virtuālā realitāte ir jauna izklaides dimensija un lieliska vārda dienas dāvana meitai vai dēlam. Tas ļauj dažos mirkļos pāriet uz pasauli, kas ir pilna ar piedzīvojumiem, jauniem izaicinājumiem un iecienītākajiem varoņiem. Tieši šeit jūs varat kļūt par bezbailīgu zombiju slepkavu, vienu no burvjiem, kas cīnās ar dementoriem, vai bīstamu kovboju. Varat arī koncentrēties uz kosmosa apbrīnošanu, zemūdens pasauli, kas ir pilna ar jūras augiem un dzīvniekiem, vai braukt ar amerikāņu kalniņiem. Pateicoties īpašajām brillēm un kursorsvirām, šāda vārda dienas dāvana dēlam un meitai ļaus iejusties paša izvēlētajā raksturā un vēl labāk iepazīt apkārtējo virtuālo pasauli. Kādas konkrētas spēles būs pieejamas, ir atkarīgs no vietas. Bet neuztraucieties: visur jūs gaida daudz jautru un neaizmirstamu piedzīvojumu. VR ļauj pārbaudīt savu uztveri, veiklību un precizitāti, kā arī atsevišķos gadījumos – sacensties savā starpā. Šī ir vārda dienas dāvana bērnam, kas arī ļauj beidzot kādu laiku pavadīt kopā. Tāpēc negaidiet ilgāk un redziet, cik viegli ir iepriecināt savu bērnu!

Interesantas idejas vārda dienas dāvanai bērnam

Batutu parks ir vieta, kas kļūst arvien populārāka. Un nav brīnums: galu galā, kurš bērnībā nemīlēja lēkt uz batuta? Šobrīd parki ir pielāgoti, lai sagādātu daudz prieka gan bērniem, gan pieaugušajiem, tāpēc tā būs lieliska vārda dienas dāvana meitai vai dēlam, jo to var izmantot arī draugu vai ģimenes lokā. Liela batutu izvēle un to dažādais izvietojums padara to par īstu paradīzi visiem aktīvas izklaides cienītājiem. Batuti ir lieliska iespēja ne tikai lēkāt, bet arī nodarboties ar dažādu akrobātiku drošos apstākļos. Jau dažas minūtes šādas aktivitātes smadzenēs izdala daudz endorfīnu, un tajā pašā laikā ļauj parūpēties par kustību koordināciju, muskuļu stāvokli un izturību. Īsāk sakot: šāda vārda dienas dāvana dēlam vai meitai būs patīkama un noderīga kombinācija. Un tas darbosies neatkarīgi no tā, vai bērnam ir 5, 10 vai 15 gadi. Tātad jums vairs nav jāmeklē īstā dāvanas ideja. Mūsu vietnē jūs atradīsiet visinteresantākos priekšlikumus, kas jūsu mīļajiem sagādās daudz prieka. Piepildi savu bērnu sapņus ar unikālu dāvanu! Labākā vārda dienas dāvana dēlam un meitai ir rokas stiepiena attālumā.

Oriģināla vārda dienas dāvana bērnam – ko izvēlēties?

Vārda dienas dāvana bērnam ir iespēja viņu iedvesmot, dot iespēju atklāt sevi un atklāt jaunus vaļaspriekus. Atliek tikai izvēlēties kādu no mūsu piedāvājumiem, un dāvāsiet saviem mīļajiem patiesi īpašus mirkļus, kas zina – varbūt tie radīs jaunu aizraušanos? Lielisks variants gan lieliem, gan maziem būs dažāda veida kursi un darbnīcas. Saistīti ar dziedāšanu, keramiku, dejošanu, kosmētiku, kulināriju, fotografēšanu vai valodu apguvi, tie rada lielisku vietu, kur satikt jaunus cilvēkus un piedalīties interesantās aktivitātēs. Tā ir ideāla vārda dienas dāvana meitai vai dēlam, tāpēc negaidi ilgāk un izvēlies kādu no tiem! Daudzi kursi sniedz arī iespēju piedalīties nodarbībās ar diviem cilvēkiem. Tas ļauj piedalīties kursos kopā ar savu bērnu vai dot viņam iespēju pavadīt laiku kopā ar draugiem. Galu galā jau sen zināms, ka sapņi vislabāk piepildās kopā. Šāda vārda dienas dāvana bērnam vienmēr būs hit un sagādās daudz prieka.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!