Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Vārda dienas dāvanas vīram

Vārda dienā sagatavo oriģinālu dāvanu savam vīram un ļoti iepriecini viņu. Lai šie svētki paliek atmiņā uz ilgu laiku. Dāvana piedzīvojuma veidā ir iespēja tavam vīram izdarīt to, ko viņš jau sen ir vēlējies izdarīt vai izmēģināt kādu jaunu nodarbi. Ir svarīgi, lai dāvana būtu pareizi pielāgota viņa vajadzībām un interesēm, un tad viņam tā noteikti patiks. Izvēlies vārda dienas dāvanu savam vīram un palīdzi viņam īstenot sapņus. Jūsu mīļotais noteikti būs sajūsmā!
Izkārtojums
Atrastas: 212
Apskatīti 60 no 212

Interesantas idejas vārda dienas dāvanai vīram

Darbnīcas un kursi ideja vārda dienas dāvanai vīram ir veids, kā parādīt, ka tev rūp, lai viņš attīstītu savas aizraušanās, meklētu jaunas intereses un pilnveidotu savas prasmes. Vienkārši izvēlieties kaut ko, kas viņu patiešām interesē, vai piepildiet viņa sapni un palīdziet viņam sākt piedzīvojumu ar pilnīgi jaunu darbību. Uzdāvini vienu no mūsu piedāvājumiem kā vārda dienas dāvanu savam vīram un liec viņam paplašināt redzesloku. Var izvēlēties motocikla kursus, šokolādes darbnīcu, savas dziesmas ierakstīšanu, automobiļu kursu vai bārmeņu darbnīcu. Un tie ir tikai daži ieteikumi! Kaislības attīstīšana ir skaista dāvana, kas vīram vārda dienā noteikti sagādās daudz prieka. Pateicoties tam, viņš iegūs lieliskas atmiņas, pierādīs sevi jaunās aktivitātēs un varbūt arī iegūs dzīves kaisli? Tu jau zini, kāda dāvana tavam vīram vārda dienā derēs.

Smieklu pilna dāvana vīram vārda dienā

Meklējiet interesantu un smieklu devu pilnu dāvanu, tādu kas sagādās ne tikai patīkamas emocijas, bet arī sniegs jaunu pieredzi? Kā nekā vārda diena ir jāsagaida un jāpavada ar smaidu sejā. Tieši tāpēc mēs piedāvājam Jums vienu no mūsu lieliskajiem piedāvājumiem, kuru pasniegt kā dāvanu! Ieinteresēja? Improvizācijas vakariņas "Shitty Dinner" būs tieši tas, kas nepieciešams! restorāna apmeklējuma laikā? Vakariņu laikā būs iespēja būt daļai no pārsteigumiem pilnas improvizācijas izrādes, kuras laikā iepazīs godīgāko apkalpojošo personālu un, tajā pašā laikā, izbaudīs gardas vakariņas trijās kārtās. Negaidīti pārpratumi, traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais - smaidīgi viesi, ar kuriem kopā pavadīsi vakaru kā daļa no izrādes. Smieklu deva visa vakara gaitā un neaizirstamas atmiņas turpmāko gadu laikā garantēts! Pārliecinieties paši, ka šī ir lieliska un smieklu pilna dāvana vārda dienā Jūsu vīram – piedāvā saviem mīļajiem pārsteidzošu pieredzi ar smieklu garšu!

Oriģināla vārda dienas dāvana vīram

Jums nav ne mazākās nojausmas, kāda vārda dienas dāvana jūsu vīram noderēs vislabāk? Uzdāviniet viņam dāvanu komplektu! Šī ir unikāla un universāla iespēja, kas noteikti darbosies kā jubilejas dāvana jūsu vīram. Dāvanu komplektos tiek atlasīti labākie tematiskie priekšlikumi no noteiktas pieredzes kategorijas vai konkrētiem cilvēkiem. Lai izmantotu komplektu, vienkārši nepieciešams izvēlieties vienu no pieejamajām opcijām tajā. Dāvanu komplekts ļauj piepildīt sapņus, īstenot savas kaislības un mudina izmēģināt jaunas lietas! Kas zina, varbūt tavs mīļotais, pateicoties tam, atklās kādu jaunu hobiju? Negaidi ilgāk un pārliecinies, cik viegli reizēm ir iepriecināt mīļoto cilvēku. Došanās uz šautuvi, izbraucieni ar tanku, vakars elegantā restorānā, relaksējoša pēcpusdiena SPA… Visas šīs lietas ir rokas stiepiena attālumā! 

Dāvana vīram vārda dienā

Vārda dienas dāvana vīram ir iespēja neparastā veidā paust savu mīlestību. Padomājiet par to, kas jūsu mīļotajam šobrīd ir visvairāk vajadzīgs. Relaksācija pēc ilgiem stresa pilniem mēnešiem? Vai varbūt izklaide, kas ļaus viņam atrauties no ikdienas lietām un pienākumiem? Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan mierīgus priekšlikumus, gan piedzīvojumus, kas sagādās saņēmējam cienīgu adrenalīna devu. Atcerieties, ka patiesās emocijas ir vissvarīgākās, tāpēc kā vārda dienas dāvana jūsu vīram vislabāk noderēs. Varat arī izvēlēties mūsu Dāvanu karti, pateicoties kurai jūsu mīļotais cilvēks varēs izvēlēties, kādu pieredzi viņš vēlētos izmantot. Ir daudz iespēju izvēlēties, un katra no tām ir skaistu atmiņu un patiesi neaizmirstamu emociju garantija. Šeit jūs atradīsiet ideālu vārda dienas dāvanas ideju savam vīram. Pateicoties tam, jūs ienesīsiet sava mīļotā sejā patiesa prieka smaidu un dosiet viņam iespēju īstenot savus sapņus!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!