Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Preses abonementi

Vai Tu meklē praktisku dāvanu draugam, kolēģim, paziņai? Žurnālu vai avīžu abonements ir lieliska izvēle jebkuriem svētkiem, turklāt īpaši aktuāls pārsteigums Ziemassvētkos - dāvana, kas ilgs visu nākamo gadu.
Tev tikai jāizvēlas preses izdevumu, kuru pasniegsi dāvanā.
Vai Tavs draugs ir makšķernieks ar stāžu? Ko viņam uzdāvināt? Makšķeri? Zābakus? Āķi? Pastāv milzīga iespēja, ka ar dāvanu netrāpīsi desmitniekā vai arī visi šie atribūti jau sen ir viņa kolekcijā. Taču, ja pasniegt viņam iespēju abonēt “Copes lietas” žurnālu, noteikti trāpīsi mērķī! Tu uzdāvināsi draugam ne tikai pozitīvas emocijas un jaunas idejas, bet arī pagarināsi viņam svētkus visa gada garumā!
Žurnālu un avīžu abonēšana ir ideāla dāvana cilvēkam ar hobiju! Kādas aizraušanas ir Tavam draugam? Ceļojumi, makšķerēšana, modes tendences, dizains un arhitektūra vai varbūt vispārēja interese par pasaules notikumiem?

Izkārtojums
Atrastas: 54
Kā gan uzzināt jaunākās ziņas kas notiek pasaulē? labākais veids būs tavs interesējošais žurnāls vai avīze tavā pastkastītē, pat nekur neizejot no mājām, varēsi uzzināt jaunākās modes tendences žurnālā "Pastaiga", jaunākās slavenību aktualitātes žurnālā "Kas Jauns" un par jaunumiem zinātnē varēsi lasīt žurnālā "ilustrētā zinātne" un tas viss tepat pie tavām mājas durvīm, viegli un ērti. Tā būs lieliska dāvana vecmammai vai vectēvam vai jebkuram citam ģīmenes loceklim, draugam, paziņai un labākais, ka šī dāvana iepriecinās visa gada garumā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!