Preses abonementi

Vai Tu meklē praktisku dāvanu draugam, kolēģim, paziņai? Žurnālu vai avīžu abonements ir lieliska izvēle jebkuriem svētkiem, turklāt īpaši aktuāls pārsteigums Ziemassvētkos - dāvana, kas ilgs visu nākamo gadu.
Tev tikai jāizvēlas preses izdevumu, kuru pasniegsi dāvanā.
Vai Tavs draugs ir makšķernieks ar stāžu? Ko viņam uzdāvināt? Makšķeri? Zābakus? Āķi? Pastāv milzīga iespēja, ka ar dāvanu netrāpīsi desmitniekā vai arī visi šie atribūti jau sen ir viņa kolekcijā. Taču, ja pasniegt viņam iespēju abonēt “Copes lietas” žurnālu, noteikti trāpīsi mērķī! Tu uzdāvināsi draugam ne tikai pozitīvas emocijas un jaunas idejas, bet arī pagarināsi viņam svētkus visa gada garumā!
Žurnālu un avīžu abonēšana ir ideāla dāvana cilvēkam ar hobiju! Kādas aizraušanas ir Tavam draugam? Ceļojumi, makšķerēšana, modes tendences, dizains un arhitektūra vai varbūt vispārēja interese par pasaules notikumiem?

60 no 77

Kā gan uzzināt jaunākās ziņas kas notiek pasaulē? labākais veids būs tavs interesējošais žurnāls vai avīze tavā pastkastītē, pat nekur neizejot no mājām, varēsi uzzināt jaunākās modes tendences žurnālā "Pastaiga", jaunākās slavenību aktualitātes žurnālā "Kas Jauns" un par jaunumiem zinātnē varēsi lasīt žurnālā "ilustrētā zinātne" un tas viss tepat pie tavām mājas durvīm, viegli un ērti. Tā būs lieliska dāvana vecmammai vai vectēvam vai jebkuram citam ģīmenes loceklim, draugam, paziņai un labākais, ka šī dāvana iepriecinās visa gada garumā.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.