Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Atpūta diviem

Aizņemtajā ikdienā mēs dažkārt piemirstam parādīt to, cik ļoti mīlam savu otro pusīti, cik viņi mums ir svarīgi un dārgi. Taču viss nav nokavēts! Ieprieciniet savu partneri, uzdāvinot dāvanu romantiskiem mirkļiem! Atpūta diviem ne tikai ļaus baudīt atpūtu divatā, bet arī lieliski noderēs, lai atpūstos no ikdienas steigas.

Plašajā Dāvanu Serviss piedāvājumā atradīsi dažādas dāvanas romantiskiem mirkļiem. Palutini savus mīļos arī ar citām mūsu dāvanām, piemēram, SPA relaksācija diviem un aktīvā atpūta diviem

Izkārtojums
Atrastas: 410
Apskatīti 60 no 410

Dāvanu Serviss ir parūpējies par to, lai piedāvātu tev labākās dāvanas dažādām dzīves situācijām, sākot no dzimšanas dienām, beidzot ar kāzu gadadienām. Lai lieki nebūtu jālauza galva, kā iepriecināt savu mīļoto, izvēlieties kādu no oriģinālajām dāvanām, kas sniedz iespēju izbaudīt daudzveidīgas pieredzes. Un, kā gan vēl labāk to piedzīvot, ja ne kopā ar savu otro pusīti! Tieši tāpēc dāvana romantiskiem mirkļiem ir labākā dāvana, kuru vari pasniegt savam partnerim.

Iegādājoties dāvanu romantiskiem mirkļiem, tu vari iepriecināt arī citu tev tuvu pāri, piemēram, vecākus, tuviniekus, draugus vai radus. Sniedz viņiem iespēju izmēģināt ko jaunu, piemēram, kopīgi doties braucienā ar laivu pa Rīgas ūdeņiem, apmeklēt ilūziju istabu, doties lidojumā ar lidmašīnu virs Rīgas, izjāt ar zirgu, vērot zvaigznes un vēl un vēl… Šie ir tikai daži dāvanu piemēri romantiskiem mirkļiem.

Pie mums tu atradīsi dāvanas gan romantiskai, gan aktīvai atpūtai diviem. Piemēram, aktīvākiem cilvēkiem patiks tāds piedzīvojums kā brauciens ar bagiju, savukārt tiem, kas dod priekšroku mierīgākām nodarbēm, piedāvājam ūdens relaksācijas centra apmeklējumu.

Mūsdienu aizņemtajā ikdienā dāvana romantiskiem mirkļiem noteikti iepriecinās ikvienu pāri!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!