20tās kāzu jubilejas dāvanas

Jau 20 gadi kopā? Porcelāna kāzas ir patiešām īpaša jubileja, jo tā parāda, ka nekas īsti nevar jūs šķirt. Varētu teikt, ka jūs vienkārši esat radīti viens otram. Un kā svinēt šo dienu? Ko dāvināt vienam otram, lai atcerētos visus īpašos brīžus kopā un izjustu emocijas, kas jūs pavadīja pirmajā randiņā? Zemāk jūs atradīsiet interesantākās dāvanas 20. kāzu gadadienā.
Izkārtojums
Atrastas: 77
Apskatīti 60 no 77

Interesantas dāvanu idejas 20. kāzu gadadienā

Fotosesijas ir lieliska dāvana daudzos gadījumos, tāpēc noderēs arī kā dāvana 20. kāzu gadadienā. Kurš gan negribētu kopā iemūžināt īpašus mirkļus piemiņas veidā? Jums nav jābūt pieredzei objektīva priekšā, lai viss pasākums būtu ļoti jautrs. Pieredzējis fotogrāfs parūpēsies par patīkamu atmosfēru filmēšanas laukumā, savukārt saņēmēji varēs koncentrēties uz to, kas ir patīkamākais - pareizo aksesuāru izvēlei un pozēšanai. Atkarībā no tā, kādu tieši dāvanu 20. kāzu gadadienā izvēlaties, sesija var notikt dažādās vietās un ar atšķirīgu raksturu. Jūs varat izvēlēties no āra vai studijas sesijām, kā arī sesijām par noteiktu tēmu. Tikmēr atliek tikai izvēlēties kādu no tiem un tādējādi dāvāt saviem mīļajiem patiesi unikālus un neaizmirstamus mirkļus.

Vēl viena lieliska dāvana 20. kāzu jubilejā ir SPA un masāžu apmeklējums. Dziļa relaksācija kādā no greznajiem skaistumkopšanas saloniem ir prieks, no kura diezin vai kāds atteiks. Intensīvi atjaunojošās procedūras ir iespēja parūpēties par savu ķermeni un ļaut tam dziļas relaksācijas brīdi. Skaistā sveču smarža un nomierinošās un nomierinošās mūzikas skaņas sniegs atvieglojuma brīdi pārējām maņām un ļaus atslābināt prātu. Kopīga pēcpusdiena spa ir arī lieliska iespēja pavadīt laiku tikai divatā. Šāda ideja dāvanai 20. kāzu gadadienā, īpaši mūsdienu saspringtajā laikā, ir lieliska ideja. Tā solās būt patiešām relaksējoša pēcpusdiena.

Kāda dāvana 20. kāzu gadadienā?

Atrast patiesi unikālu 20. kāzu gadadienas dāvanas ideju ne vienmēr ir viegls uzdevums. Galu galā vēlaties sagādāt sev vai saviem mīļajiem neaizmirstamus mirkļus, kurus viņi spēs atcerēties vēl daudzus gadus. Tieši tāpēc lidojums ar gaisa balonu darbosies lieliski. Jo vai var būt kas labāks par kopīgu ceļojumu debesīs, kura laikā kopā ar mīļoto var apbrīnot skaistus skatus? Izvēloties šo pieredzi, jūs noteikti pārsteigsiet un iepriecināsiet saņēmēju. Šāda dāvana 20. kāzu gadadienā ir īsts sapņa piepildījums, jo ļauj kopā pavadīt romantiskus mirkļus. Cita starpā varat izvēlēties lidojumus gan Siguldā un Cēsīs, gan Rundālē, gan arī Tukumā. Tāpēc ir no kā izvēlēties, un katrā vietā ir arī elpu aizraujošas ainavas.

Dāvana porcelāna kāzās

Kādas dāvanas 20. kāzu gadadienā vēl var patikt? Mūsuprāt, nedēļas nogales ceļojums ir ļoti laba ideja. Visās Baltijas valstīts ir viesnīcas, un katra no tām nodrošinās atbilstošu komfortu un vietu atpūtai. Atkarībā no tā, kas visvairāk palīdz jūsu mīļajiem atpūsties, varat izvēlēties palikt pilsētā vai tuvāk dabai. Galu galā mēs runājam par patiešām īpašu dienu - porcelāna kāzu gadadienu, dāvanai šajā gadījumā vajadzētu iepriecināt un pārsteigt. Apmešanās viesnīcās lielākajās Latvijas pilsētās ir iespēja pievērsties apskates vietām, kā arī iepazīt vietējos apskates objektus un gardumus. Varbūt laba izvēle būs Sigulda, kas ļaus atklāt pils valdzinājumu un apmaldīties burvīgajās vēsturiskajās pilsētas ieliņās? Vai Klaipēda ar vēsturisko vecpilsētu? Taču, ja vēlaties, lai jūsu 20. kāzu gadadienas dāvana būtu iespēja atpūsties dabas klēpī, tad labāk derēs ezeru un piejūras viesnīcas. Apkārtne ir pilna ar tūristu takām, kas ļauj doties garās, mierīgās pastaigās un dažādos velobraucienos, un jūras troksnis vai kalnu klusums rada ideālus apstākļus svētlaimīgai atpūtai. Nedēļas nogales ceļojums ir dāvana, ko novērtēs ikviens neatkarīgi no vecuma. Tāpēc dāvana kā nedēļas nogales ceļojums ir lieliska dāvana 20. kāzu gadadienā.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!