15tās kāzu jubilejas dāvanas

Vai Jums vai Jūsu mīļam pārim ir pienākušas stikla kāzas? 15tā kāzu jubileja! Šajā laikā pāra attiecības jau ir caurspīdīgas kā stikls, jo pavadīti daudz gadi kopā. Kopā ar mums atrodiet īsto dāvanu pārim viņu 15tajā kāzu jubilejā. Uz stikla kāzām dāviniet vairāk maģiskus brīžus kopā vienam ar otru!
Izkārtojums
Atrastas: 78
Apskatīti 60 no 78

Stikla kāzas – ko dāvināt?

Vai Jūs meklējiet pārim dāvanu uz viņu 15to kāzu jubileju? Vai vēlaties atrast dāvanu, kas atbilstu īpašajam notikumam, bet nevēlaties dāvināt jau ierastās lietas – traukus, pudeles u.c? Tad mums ir piedāvājums! Kā būtu, ja Jūs apvienotu šo ideju – stikls – kopā ar piedzīvojumu, kas paliks atmiņā? Smaržu meistarklase diviem! Pāris varēs pavadīt laiku divatā, veidojot paši savu pudelīti ar smaržām. Smarža ir daļa personības, kuru pāris savā 15tajā kāzu jubilejā varēs ievietot mazā stikla pudelītē. Pēc meistarklases, tas jau būs viņu rokā vai šo mazo smaržu pudelīti, lietot ikdienā vai saglabāt kā vērtīgu atmiņu suvenīru! Kas gan varētu būt vēl labāka dāvana stikla kāzās!?

Ko vēl dāvināt stikla kāzu tematikā?

Vīna degustācija un nakšņošana vīna pagrabā! Tā būs iespēja pārim baudīt gardu vīnu, izzināt vīna vēsturi un klejot pa vīna pagrabu! Un protams, baudīt mierpilnu atpūtu divatā, nakšņojot ekskluzīvā viesu apartamentā vīna pagrabā. Vīns stikla pudelēs, kas ieliekts stikla glāzēs un gardas vakariņas! Mūsuprāt, šāda dāvana stikla kāzās būtu tieši laikā! Uz 15to kāzu jubileju dāviniet iespēju pārim divatā aizmukt no ikdienas pienākumiem un atpūsties no pilsētas kņadas. Dāviniet emocijas, piedzīvojumus un fantastiskas atmiņas. Šāda dāvana stikla kāzu jubilejā netiks aizmirsta!

Dāvanas 15. kāzu gadadienā

Kāda dāvana 15. kāzu gadadienā vislabāk noderēs adrenalīna cienītājiem? Stikla kāzu gadadiena ir piemērots laiks, lai pārsteigtu svinīgo pāri vai savu mīļoto. Dāvanas gaisā ir emociju garantija visaugstākajā līmenī! Lidojums ar gaisa balonu – skaists piedzīvojums, pateicoties kuram saņēmēji sajutīs īstu maģiju. Noteikti parādīsies satraukums, tai pašā laikā sajūsma. Šīs kategorijas ietvaros ir vērts apsvērt arī aizraujošu lidojumu ar paraplānu, motorplānu vai adrenalīna pilnu lēcienu ar izpletni. Svinot laulāto pāri, kopā tiks piedzīvoti mirkļi, kas paliks viņu atmiņā uz visiem laikiem. Lidojums ir veids, kā apbrīnot tuvākās apkārtnes skaistumu no unikālas perspektīvas. Tā ir arī iespēja pārkāpt pašam savas robežas un kopā ar mīļoto uzdrīkstēties darīt ko tādu, ko būs grūti aizmirst. Dāvana 15. kāzu gadadienā gaisa atrakcijas veidā ir lielisks veids, kā svinēt mīlestību. Uzdāviniet neaizmirstamu pieredzi, kurai pateicoties, saņēmēji atzīmēs šo dienu, piepildot savus sapņus!

Universāla dāvana 15. kāzu gadadienā

Vai meklējat universālu iedvesmu dāvanai 15. kāzu gadadienā? Izvēlieties dāvanu komplektu, pateicoties kuram saņēmēji izvēlēto pieredzi izvēlēsies paši. Tas ir atlasītu tematisku piedzīvojumu komplekts, kas palīdzēs jums iepriecināt svinīgo pāri. Dāvanu komplekts noteikti noderēs kā dāvanu ideja 15. kāzu gadadienā. Kuru izvēlēties? Dāvanu komplekts diviem – interesantāko atrakciju kolekcija diviem, tostarp kulinārijas, relaksējoši, aizraujoši un attīstoši ieteikumi! Itāļu stila mielasts, tai masāža, šaušanas pieredze un daudz kas cits. Vairāku piedāvājumu iespējas visā Latvijā un Baltijā. Izvēlies universālu dāvanu 15. kāzu gadadienā un dod pārim iespēju izvēlēties pašiem. Neatkarīgi no tā, kāda 15. kāzu gadadienas dāvana jums ir nepieciešama - pie mums jūs atradīsiet iespējas, kas piemērotas ikvienam pārim!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!