Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Nedēļas nogalēm

Kopīgi izbaudīt labus ēdienus restorānos, relaksējošas masāžas un SPA procedūras, kā arī nakšņošana muižās un pilīs būs lieliska dāvana nedēļas nogalēm mīļotajam valentīndienā, dzimšanas dienā, kā arī izcila dāvana jaunlaulātajiem kāzās vai vecākiem kāzu jubilejā.

Nakšņošana un SPA, viesnīcas, viesu nami un SPA Igaunijā, nakšņošana viesnīcā – tas viss pieejams pie mums.

 

Izkārtojums
Atrastas: 241
Apskatīti 60 no 241
Labākās dāvanas nedēļas nogalēm atradīsi pie mums. Plašā klāstā piedāvājam piedzīvojumus, kas ļaus aizvadīt neaizmirstamu nedēļas nogali. Ja meklē dāvanu mīļotajam cilvēkam, vecākiem, draugiem vai kādam citam īpašam cilvēkam, noteikti ir vērts ielūkoties, ko piedāvā dāvanas nedēļas nogalēm. Ir vērts ik pa laikam doties atpūsties ārpus mājas sienām, tādā veidā kopīgi relaksējoties un aizmirstot par ikdienas steigu un pienākumiem. Nakšņošana un SPA ļaus kārtīgi atpūsties, uzlādēt sevi ar jaunām emocijām un enerģiju, kā arī iepazīt vienam otru vēl labāk! Dāvanas nedēļas nogalēm ir pelnījis ikviens no mums, tāpēc, ja tuvojas kādi īpaši svētki, šī būs labākā izvēle!

Dāvanas nedēļas nogalēm – romantiskiem mirkļiem

Ja gaidāma jubileja, Valentīndiena, kāzu jubileja vai kāds cits romantisks iemesls svinēt mīlestību, tad dāvanas nedēļas nogalēm noteikti būs lieliska ideja. Pie mums vari iegādāties nakšņošanu un SPA, kas ļaus aizvadīt izcili romantiskas brīvdienas, baudot relaksējošas procedūras. Noteikti ieskaties, ko piedāvā ne tikai Latvijas viesnīcas, bet arī mūsu kaimiņi – viesnīcas, viesu nami un SPA Lietuvā. Tā būs lieliska izdevība ne tikai baudīt nesteidzīgu atpūtu, bet arī doties ekskursijā pa Lietuvu vai Igauniju. Nedēļas nogales ir domātas piedzīvojumiem, tāpēc, ja tev ir kāds tuvs cilvēks, kuru vēlies iepriecināt ar šo romantisko mirkli, noteikti aplūko dāvanas nedēļas nogalēm – garantējam neaizmirstamu atpūtu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!