Nedēļas nogalēm

Kopīgi izbaudīt labus ēdienus restorānos, relaksējošas masāžas un SPA procedūras, kā arī nakšņošana muižās un pilīs būs lieliska dāvana nedēļas nogalēm mīļotajam valentīndienā, dzimšanas dienā, kā arī izcila dāvana jaunlaulātajiem kāzās vai vecākiem kāzu jubilejā.

Nakšņošana un SPA, viesnīcas, viesu nami un SPA Igaunijā, nakšņošana viesnīcā – tas viss pieejams pie mums.

 

60 no 134

Labākās dāvanas nedēļas nogalēm atradīsi pie mums. Plašā klāstā piedāvājam piedzīvojumus, kas ļaus aizvadīt neaizmirstamu nedēļas nogali. Ja meklē dāvanu mīļotajam cilvēkam, vecākiem, draugiem vai kādam citam īpašam cilvēkam, noteikti ir vērts ielūkoties, ko piedāvā dāvanas nedēļas nogalēm. Ir vērts ik pa laikam doties atpūsties ārpus mājas sienām, tādā veidā kopīgi relaksējoties un aizmirstot par ikdienas steigu un pienākumiem. Nakšņošana un SPA ļaus kārtīgi atpūsties, uzlādēt sevi ar jaunām emocijām un enerģiju, kā arī iepazīt vienam otru vēl labāk! Dāvanas nedēļas nogalēm ir pelnījis ikviens no mums, tāpēc, ja tuvojas kādi īpaši svētki, šī būs labākā izvēle!

Dāvanas nedēļas nogalēm – romantiskiem mirkļiem

Ja gaidāma jubileja, Valentīndiena, kāzu jubileja vai kāds cits romantisks iemesls svinēt mīlestību, tad dāvanas nedēļas nogalēm noteikti būs lieliska ideja. Pie mums vari iegādāties nakšņošanu un SPA, kas ļaus aizvadīt izcili romantiskas brīvdienas, baudot relaksējošas procedūras. Noteikti ieskaties, ko piedāvā ne tikai Latvijas viesnīcas, bet arī mūsu kaimiņi – viesnīcas, viesu nami un SPA Lietuvā. Tā būs lieliska izdevība ne tikai baudīt nesteidzīgu atpūtu, bet arī doties ekskursijā pa Lietuvu vai Igauniju. Nedēļas nogales ir domātas piedzīvojumiem, tāpēc, ja tev ir kāds tuvs cilvēks, kuru vēlies iepriecināt ar šo romantisko mirkli, noteikti aplūko dāvanas nedēļas nogalēm – garantējam neaizmirstamu atpūtu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.