Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Ūdens piedzīvojumi

Niršana zemūdens cietuma drupās, lidojums ar turbīndēli, brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem, SUP dēļu noma – tie ir tikai daži ūdens piedzīvojumi kuri pieejami pie mums. Ūdens piedzīvojumi piemeklēti visiem gadalaikiem.

Mūsu plašajā dāvanu klāstā atradīsies ūdens piedzīvojumi ikvienam – niršana, ekstrēmā izklaide uz ūdens, kā arī ūdens atrakciju parki.

Izkārtojums
Atrastas: 225
Apskatīti 60 no 225
Sniedz saviem mīļajiem iespēju ķert vēju vindsērfinga apmācībā, doties mierīgos SUP piedzīvojumos un baudīt gan saullēktu purvā, gan naksnīgo Rīgu pusnaktī. Ūdens piedzīvojumi būs atmiņā paliekoša dāvana gan pārim, gan draugu kompānijai. Par šādu izklaidi noteikti priecāsies arī darba kolēģi, jo kas gan var būt labāks par izraušanos no ikdienas steigas, baudot naizmirstamus ūdens piedzīvojumus. Ja kāds no taviem draugiem vai ģimenes locekļiem vienmēr vēlējies ienirt, piemēram, zemūdens cietuma drupās, ir laiks piepildīt šos sapņus.
Aizrauj ekstrēmie ūdens sporta veidi? Tad tev noteikti jāizmēģina brauciens ar ūdens motociklu vai veikbordu, šie ūdens piedzīvojumi spēs piepildīt ar adrenalīnu ikvienu. Pie mums pieejamas arī ekskluzīvas dāvanas, piemēram, vindsērfings pie Latvijas čempionāta. Tie ir ūdens piedzīvojumi, kuri reizi mūžā jāizbauda ikvienam!
Savukārt nesteidzīgai un mierīgai atpūtai vari izvēlēties braucienu pa Daugavu vikingu laivā vai neaizmirtamu izbraucienu ar jahtu. Ģimenes noteikti priecāsies par iespēju baudīt ūdens piedzīvojumus atrakciju parkos.
Ūdens piedzīvojumi būs piemēroti arī tiem, kuri iepriekš nav izmēģinājuši nevienu no ūdens aktivitātēm, jo pie mums plašā klāstā pieejamas dažādas ūdens sporta apmācības. Niršana, snorkelēšana, burāšana, vindsērfings, brauciens ar veikbordu – šie ir tikai daži no ūdens sporta veidiem, kurus iespējams apgūt pie profesionāliem instruktoriem, izvēloties kādu no mūsu ūdens piedzīvojumiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!