Ūdens piedzīvojumi

Vasaras karstumā baudīt piedzīvojumus ūdenī, atveldzējoties no tveicīgās saules būs laba dāvana ikvienam, gan kopā visai ģimenei, gan ar draugiem, gan mīļoto cilvēku. Mēs piedāvājam gan braucienus ar veikbordu un ūdens motocikliem ātruma cienītājiem, gan iespēju pavadīt mierīgu atpūtu un baudīt dabu, dodoties braucienā visai ģimenei ar laivām, kanoe vai smailītēm.

60 no 128

Jautras un  aizraujošas aktivitātes uz ūdens var baudīt ikviens gan aktīvākie paceļoties 12 metru augstumā virs ūdens ar turbīndēli, gan ķert vēju vindsērfinga apmācībā, gan arī doties mierīgos sup piedzīvojujmos un baudīt gan saullēktu purvā, kā arī naksnīgo Rīgu ar sup piedzīvojumu pusnaktī. Tā būs lieliska dāvana gan pārim, gan draugu kompānijai. Par šādu izklaidi priecāsies arī darba kolēģi, lai izrautos no ikdienas un atveldzētos no tveices vasarā.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.