Ūdens piedzīvojumi

Niršana zemūdens cietuma drupās, lidojums ar turbīndēli, brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem, SUP dēļu noma – tie ir tikai daži ūdens piedzīvojumi kuri pieejami pie mums. Ūdens piedzīvojumi piemeklēti visiem gadalaikiem.

Mūsu plašajā dāvanu klāstā atradīsies ūdens piedzīvojumi ikvienam – niršana, ekstrēmā izklaide uz ūdens, kā arī ūdens atrakciju parki.

60 no 148

Sniedz saviem mīļajiem iespēju ķert vēju vindsērfinga apmācībā, doties mierīgos SUP piedzīvojumos un baudīt gan saullēktu purvā, gan naksnīgo Rīgu pusnaktī. Ūdens piedzīvojumi būs atmiņā paliekoša dāvana gan pārim, gan draugu kompānijai. Par šādu izklaidi noteikti priecāsies arī darba kolēģi, jo kas gan var būt labāks par izraušanos no ikdienas steigas, baudot naizmirstamus ūdens piedzīvojumus. Ja kāds no taviem draugiem vai ģimenes locekļiem vienmēr vēlējies ienirt, piemēram, zemūdens cietuma drupās, ir laiks piepildīt šos sapņus.
Aizrauj ekstrēmie ūdens sporta veidi? Tad tev noteikti jāizmēģina brauciens ar ūdens motociklu vai veikbordu, šie ūdens piedzīvojumi spēs piepildīt ar adrenalīnu ikvienu. Pie mums pieejamas arī ekskluzīvas dāvanas, piemēram, vindsērfings pie Latvijas čempionāta. Tie ir ūdens piedzīvojumi, kuri reizi mūžā jāizbauda ikvienam!
Savukārt nesteidzīgai un mierīgai atpūtai vari izvēlēties braucienu pa Daugavu vikingu laivā vai neaizmirtamu izbraucienu ar jahtu. Ģimenes noteikti priecāsies par iespēju baudīt ūdens piedzīvojumus atrakciju parkos.
Ūdens piedzīvojumi būs piemēroti arī tiem, kuri iepriekš nav izmēģinājuši nevienu no ūdens aktivitātēm, jo pie mums plašā klāstā pieejamas dažādas ūdens sporta apmācības. Niršana, snorkelēšana, burāšana, vindsērfings, brauciens ar veikbordu – šie ir tikai daži no ūdens sporta veidiem, kurus iespējams apgūt pie profesionāliem instruktoriem, izvēloties kādu no mūsu ūdens piedzīvojumiem.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.