Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dāvanas Skolotāju dienā

Dāvana Skolotāju dienā var būt skaits veids kā pateikties skolotājai! Ik dienas skolotāji rūpējas par skolēniem, atbalsta tos, sniedz jaunas zināšanas, lai attīstītu ikviena skolēna tālākās dzīves gaitas! Tieši tāpēc, nepieciešams teikt lielu "PALDIES" unikālā veidā. Pat maza simboliska dāvana Skolotāju dienā būs jauks žests. Ja vēlaties pārsteigt skolotāju, izvēlaties vienu no mūsu sagatavotajiem piedāvājumiem dāvanai Skolotāju dienā! Šādi Jūs noteikti sniegsiet neaizmirstamas atmiņas un sajūtas!
Izkārtojums
Atrastas: 284
Apskatīti 60 no 284

Ko dāvināt Skolotāju dienā?

Dāvanai Skolotāju dienā nav jābeidzas ar ziedu pušķi vai šokolādes konfekšu kasti. No vienas puses, tāda dāvana noteikti ir universāls variants, bet no otras puses - paredzama. Tieši tāpēc, mūsuprāt, ir vērts dāvāt Skolotāju dienā tādu dāvanu, kas sniegs patiesu prieku un netiks aizmirsta. Laba ideja būtu SPA apmeklējums. Šāda veida dāvana Skolotāju dienā patīk ikvienam skolotājam. Kā nekā SPA salons ir vieta, kur ikviens spēj atrast relaksāciju. Vai tā būtu pilna ķermeņa masāža vai ūdens relaksācijas centra apmeklējums, saņēmējs gūs bezrūpīgus mirkļus tikai sev. Ņemot vērā skolotāju smago darbu un neskaitāmos pārbaudījumus ar kuriem skolotāji saskaras ik dienas, SPA centra apmeklējums Skolotāju dienā noteikti būs lieliska ideja dāvanai. Šajā kategorijā – dāvanas Skolotāju dienā – Jūs atradīsies dažnedažādus piedāvājumus mierpilnai atpūtai pa visu Latviju, kas lieliski noderēs kā dāvana skolotājai Skolotāju dienā. Neatkarīgi no tā, kuru piedāvājumu Jūs izvēlēsieties, tā sniegs baudu, ļaus relaksēt prātu un ķermeni. Negaidiet un izvēlaties īsto dāvanu Skolotāju dienā kopā ar mums!

Ko dāvināt klases audzinātājai Skolotāju dienā?

Ja meklējiet dāvanu klases audzinātājai Skolotāju dienā, tad nepieciešams pielāgot dāvanu skolotājas gaumei un interesēm. Pateicoties tam, viņa jutīsies novērtēta un būs bez galam pateicīga. Ja ziniet, ka Jūsu klases audzinātājai patīk baudīt gardu ēdienu, neatkarīgi no tā, vai tas ir mūsu vietējais, Itāļu vai Āzijas virtuves, tad izvēlieties dāvanu karti restorāna apmeklējumam. Tādā veidā jūs dāvināsiet unikālu kulinārijas ceļojumu! Mūsu piedāvājumā pieejamie restorāni ir slaveni ar savu garšīgo ēdienu, ļoti labu apkalpošanu un atmosfērisko atmosfēru. Šāda vieda dāvana Skolotāju dienā dos iespēju nogaršot savus iecienītākos ēdienus vai atklāt jaunas, dažkārt nestandarta garšu kombinācijas. Tie solās būt unikāli, kulinārijas piedzīvojumu pilni mirkļi!

No otras puses, ja neesat pārliecināts, kas tieši jūsu klases audzinātajai patīk, tad Dāvanu komplekts "Gardēžu piedzīvojums" būs labs risinājums. Dāvanu komplektā ietilpst vairāki kulinārijas piedzīvojumi pa visu Latviju. Dāvinot dāvanu komplektu – nevis jūs izlemjat, ko izvēlēties, bet gan saņēmējs. No vienas puses, tā ir universāla, no otras – joprojām ārkārtīgi oriģināla dāvana Skolotāju dienā. Jūs varat izvēlēties romantiskas vakariņas diviem japāņu restorānā, vīna degustāciju kopā ar ekskursiju pa vīna dārzu. Jebkurā gadījumā tā būs lieliska ideja dāvanai Skolotāju dienā klases audzinātājai.

Ko dāvināt skolotājam Skolotāju dienā?

Skolotāju dienas dāvanas ideja skolotājam? Skolotājiem ikdienā nav viegls uzdevums. Viņi ne tikai nodod tālāk zināšanas, bet arī atbalsta bērnus un jauniešus sevis attīstībā un izzināšanā. Viņu svētkos ir vērts uzdāvināt ko tādu, kas ļaus uz brīdi atrauties no darba un kārtīgi atpūsties. Šeit lieliski noderēs izbrauciens ar ūdens motociklu. Kāpēc tā ir tik laba ideja par unikālu dāvanu Skolotāju dienā? Jo tas sniegs gan daudz aizraujošu iespaidu, gan svētlaimīgas atpūtas brīžus. Ūdens motocikls var aizvest saņēmēju adrenalīna pilnā brīvībā un sajust vēja brāzmu sejā, sajust ūdens lāses. Turklāt šādas dāvanas Skolotāju dienā arī sniedz iespēju pavadīt laiku kopā ar mīļoto. Galu galā, kurš teica, ka braucienā ar ūdens motociklu var piedalīties tikai viens cilvēks? Mūsu piedāvājumi ir izveidoti pat diviem cilvēkiem, padarot pieredzi vēl neaizmirstamāku un sniedzot unikālākas emocijas. Īsāk sakot, ūdens motocikla izbrauciens var sniegt daudz unikālu atmiņu, kā arī unikālu pieredzi. Tātad, ja jūs joprojām nezināt, ko izvēlēties skolotāju dienas dāvanu vīrietim, tad jums ir priekšā atbilde. Ir pienācis laiks skolotājam izklaidēties un nedomāt par skolas pienākumiem!

Idejas dāvanai Skolotāju dienā

Ja nevēlaties izvēlēties vienu konkrētu piedāvājumu, dāvājiet vienu no mūsu dāvanu komplektiem. Tieši ar tā Jūs uzdāvināsiet personalizētu dāvanu, kas tomēr paliks pietiekami universāla, lai joprojām sagādātu daudz prieka pat nepazīstamam cilvēkam. Katrs no tiem ir tematisks un tajā pašā laikā satur vairākus desmitu piedzīvojumu ideju pa visu Latviju. Tas nodrošina lielu brīvību izvēlēties pašam skolotājam izvēloties savu dāvanu. Jūs pat varat dāvināt dāvanu komplektu diviem, kas ietver piedzīvojumus tikai diviem cilvēkiem, vai arī izvēlēties adrenalīna devas dāvanu komplektu – ar priekšlikumiem galvenokārt vienam cilvēkam, bet tādie, kas sniegs daudz adrenalīna un spēcīgus iespaidus. Mūsu dāvanu komplekt ir pārbaudīts veids, kā īstenot savus un citu cilvēku sapņus, tāpēc negaidi ilgāk un izvēlies pārbaudītas vērtības! Ar šādu ideju dāvanai Skolotāju dienā bērnudārzā radīsi patiesi platu smaidu dāvanas saņēmēja sejā! Negaidiet ilgāk un dāvā vienu no mūsu dāvanu komplektiem. Ar šādu ideju dāvanai Skolotāju dienā radīsi patiesi platu smaidu dāvanas saņēmēja sejā!

Ko dāvināt puķu vietā Skolotāju dienā?

Ja joprojām domājat, kāda dāvana Skolotāju dienā būs vislabākā, apsveriet iespēju izvēlēties Dāvanu karti. Atšķirībā no dāvanu komplektiem, tas nedod nekādus ierobežojumus un pateicoties tam no piedāvājuma vara izvēlēties jebkuru piedāvājumu. Šāda dāvana skolotājam Skolotāju dienā ļaus izmantot ainavisku lidojumu ar lidmašīnu, doties uz šautuvi, pabūt spa salonā vai nogaršot izvēlētu alkoholu. Protams, ir vēl vairāk iespēju, jo kopumā visā Latvijā ir pieejamas vairāk nekā 2000 piedāvājumu. Šeit nebūs problēmu atrast sev īsto piedāvājumu dažādu sportisku aktivitāšu, adrenalīna un spēcīgu sajūtu cienītājiem, bet arī tiem, kas meklē mieru, klusumu un mirkli tikai sev. Tāpēc, ja ir beigušās dāvanu idejas Skolotāju dienai, negaidi ilgāk un izvēlies Dāvanu karti! Pateicoties tam, jūs sagādāsiet adresātam daudz prieka un sagādāsiet viņai patiesi neparastus mirkļus, kurus viņa vēlēsies atkārtot. Pie mums īstenot savus sapņus ir ļoti vienkārši! Labākās dāvanas Skolotāju dienā ir rokas stiepiena attālumā.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!