Izjādes un jāšanas apmācības

Ja esi pārdomās, ko uzdāvināt jaunajam pārim, aktīvam jaunietim vai pieredzējušam senioram, iesakām uzdāvināt izjādes un jāšanas apmācības. Izvēlies izdevīgāko piedāvājumu un uzdāvini neaizmirstamu dāvanu – izjādes un jāšanas apmācības.

Pie mums pieejamas arī piedzīvojumu spēles un kvesti, ekskursijas, kā arī peintbols un Airsoft. Šie piedzīvojumi spēs iepriecināt ikvienu aktīvās atpūtas piekritēju.

 


Izjādes un jāšanas apmācības ir lielisks veids, kā iepriecināt savu draudzeni, draugu, ģimenes locekļus vai kādu citu. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā atpūsties pie dabas. Ja vēlies dāvināt aktīvu atpūtu svaigā gaisā, tad izjādes un jāšanas apmācības būs labākā dāvana. Pie mums atradīsi ne tikai izjādes un jāšanas apmācības, bet arī izjādi ar zirgu + fotosesiju, tādā veidā varēsi profesionāli iemūžināt šo skaisto brīdi, ko atcerēties mūžam.

Laiks piepildīt bērnības sapni un iepriecināt kādu, uzdāvinot izjādi un jāšanas apmācības. Izvēlies sev piemērotāko – izjādes jāšanas apmācības pieaugušajiem un bērniem, izjādes gar jūru, izglītojošas ekskursijas, zirgu sapošana kāzām, pikniks pirms vai pēc izjādes – iespējas ir neierobežotas, atliek tikai izvēlēties. Savukārt, ja vēlies dāvanu papildināt ar vēl kādu piedzīvojumu, ielūkojies, ko piedāvā piedzīvojumu parki.

Romantiska izjāde un jāšanas apmācības

Izjāde un jāšanas apmācības var kalpot arī kā lieliska ideja neaizmistamam randiņam. Mūsu piedāvājumā pieejama romantiska izjāde Jumpravmuižas parkā un pat romantiska izjāde ar zirgu pa Daugavu. Ja pirms tam ne reizi neesi sēdējis zirga mugurā, par to nevajadzētu uztraukties, jo mūsu piedāvājumā atradīsi izjādes un jāšanas apmācības, kuras piemērotas arī iesācējiem. Galvenais, protams, nebaidīties un ļauties piedzīvojumam, ko sniedz šīs skaistās un gudrās radības. Izjādes un jāšanas apmācības ikvienam ļaus sajusties kā pasakā. Savukārt, ja izjādes un jāšanas apmācības piedzīvojums ir pārāk mierīgs priekš tavas otrās pusītes, tad noteikti ielūkojies sadaļā ekstrēmās dāvanas, pārsteidzot savu mīļoto cilvēku un ļaujot izbaudīt adrenalīnu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.