Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Klinšu kāpšana, alpīnisms un kāpšanas sienas

Klinšu kāpšana - emociju dāvanu karaliene! Ja vēlies uzdāvināt jaunas emocijas, klinšu kāpšanas pasākums būs īstā izvēle! Klinšu kāpšana ir dāvana, ko novērtēs aktīvi un sportiski cilvēki.

Ja meklē dāvanu aktīvai atpūtai, tev noteikti patiks arī piedzīvojumu parki, peintbols un airsoft, kā arī ekstrēmās dāvanas, kas spēs sniegt adrenalīnu.

Izkārtojums
Atrastas: 4
Iepriecini sevi un savus draugus, izmēģinot vienu no aizraujošākajiem piedzīvojumiem – klinšu kāpšanu. Klinšu kāpšana būs ne tikai jautrs un aktīvs piedzīvojums, bet arī fizisko un iekšējo spēku izaicinājums. Tev nav jādodas uz Alpiem, lai varētu nodarboties ar klinšu kāpšanu – to visu iespējams izbaudīt tepat Latvijā. Mūsu piedāvājumā atradīsi arī klinšu kāpšanas sienas nomu taviem svētkiem. Tā ir iespēja iepriecināt savus viesus ar netradicionālu sportisku aktivitāti brīvā dabā. Ar klinšu kāpšanu var nodarboties gan bērni, gan pieaugušie, tāpēc jautri būs visiem. Savukārt par drošināšanu un ekipējumu parūpēsies profesionāli instruktori. Ballīšu papildināšanai noderēs arī piedzīvojumu spēles un kvesti, kuri pie mums pieejami ļoti plašā klāstā.

Klinšu kāpšana iesācējiem

Ja tev ir bail no augstuma vai nekad neesi izmēģinājis šo aktivitāti, tāpēc māc šaubas, vai tavos spēkos būs to paveikt, izvēlies dāvanu, kas sevī ietver individuālo klinšu kāpšanas apmācību profesionālu instruktoru pavadībā. Tā būs lieliska iespēja izkopt šo nodarbi, kā arī iegūt spēku rokās un uzlabot koordināciju. Klinšu kāpšana būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai kādā citā īpašā notikumā. Ja vēlies uzdāvināt neaizmirstamas emocijas un jaunas zināšanas, klinšu kāpšana būs piemērotākā dāvana ikvienam. Pie mums pieejamas arī izjādes un jāšanas apmācības, ja meklē dāvanu, kas ļautu apgūt ko jaunu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!