Klinšu kāpšana, alpīnisms un kāpšanas sienas

Klinšu kāpšana - emociju dāvanu karaliene! Ja vēlies uzdāvināt jaunas emocijas, klinšu kāpšanas pasākums būs īstā izvēle! Klinšu kāpšana ir dāvana, ko novērtēs aktīvi un sportiski cilvēki.

Ja meklē dāvanu aktīvai atpūtai, tev noteikti patiks arī piedzīvojumu parki, peintbols un airsoft, kā arī ekstrēmās dāvanas, kas spēs sniegt adrenalīnu.


Iepriecini sevi un savus draugus, izmēģinot vienu no aizraujošākajiem piedzīvojumiem – klinšu kāpšanu. Klinšu kāpšana būs ne tikai jautrs un aktīvs piedzīvojums, bet arī fizisko un iekšējo spēku izaicinājums. Tev nav jādodas uz Alpiem, lai varētu nodarboties ar klinšu kāpšanu – to visu iespējams izbaudīt tepat Latvijā. Mūsu piedāvājumā atradīsi arī klinšu kāpšanas sienas nomu taviem svētkiem. Tā ir iespēja iepriecināt savus viesus ar netradicionālu sportisku aktivitāti brīvā dabā. Ar klinšu kāpšanu var nodarboties gan bērni, gan pieaugušie, tāpēc jautri būs visiem. Savukārt par drošināšanu un ekipējumu parūpēsies profesionāli instruktori. Ballīšu papildināšanai noderēs arī piedzīvojumu spēles un kvesti, kuri pie mums pieejami ļoti plašā klāstā.

Klinšu kāpšana iesācējiem

Ja tev ir bail no augstuma vai nekad neesi izmēģinājis šo aktivitāti, tāpēc māc šaubas, vai tavos spēkos būs to paveikt, izvēlies dāvanu, kas sevī ietver individuālo klinšu kāpšanas apmācību profesionālu instruktoru pavadībā. Tā būs lieliska iespēja izkopt šo nodarbi, kā arī iegūt spēku rokās un uzlabot koordināciju. Klinšu kāpšana būs lieliska dāvana dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai kādā citā īpašā notikumā. Ja vēlies uzdāvināt neaizmirstamas emocijas un jaunas zināšanas, klinšu kāpšana būs piemērotākā dāvana ikvienam. Pie mums pieejamas arī izjādes un jāšanas apmācības, ja meklē dāvanu, kas ļautu apgūt ko jaunu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.