Kāzu dāvanas

Vēlies iegādāties labākās kāzu dāvanas? Piepildi jaunā pāra sapni un izvēlies kādu no mūsu plašā sortimenta kāzu dāvanām! Šeit Tu atradīsi labākās kāzu dāvanas – romantiskus, spilgtus piedzīvojumus, kas kļūs par labāko kāzu dāvanu jaunlaulātajiem.

Ja meklē labākās kāzu dāvanas, tev noteikti ir vērts ielūkoties arī citās mūsu kategorijās, piemēram, SPA relaksācija diviem, romantiskas vakariņas un romantiska nakšņošana.

 

Izkārtojums
Atrastas: 151
Apskatīti 60 no 151
Kāzas ir viens no svarīgākajiem jaunā pāra dzīves brīžiem, tāpēc ir nepieciešams, lai Jūsu kāzu dāvana viņiem sagādātu lielu prieku un būtu lielisks piedzīvojums kopā. Dāviniet laimīgajam pārim kādu no mūsu piedzīvojumiem, jo atmiņas, kuras viņi iegūs būs nenovērtējamas. Dāvanu Servisa bagātīgajā piedzīvojumu klāstā būs atrodama dāvana jebkurai gaumei. SPA centra apmeklējums, romantiska izjāde ar zirgiem gar Daugavu vai arī vakariņas tumsā ir tieši tas, ko viņi vēlas. Romantiskiem, spilgtiem mirkļiem piemērots būs lidojums ar gaisa balonu lidojums ar gaisa balonu vai alus SPA kūre un nakšņošana Dikļu pilī. Burvīgākais ir tas, ka Jūsu dāvātais piedzīvojums, palīdzēs radīt atmiņas, kas padarīs viņu īpašo dienu vēl īpašāku.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.