Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kāzu dāvanas

Kāzas ir īpašs notikums. Lai šo notikumu padarītu vēl īpašāku pasniedz jaunajam pārim oriģinālu dāvanu. Oriģināla dāvana līgavai un līgavainims noteikti ir viens no mūsu piedāvājumiem, kas sniegs neaizmirstamu pieredzi un neaizmirstamas atmiņas un emocijas. Atceries pielāgot dāvanu jaunlaulāto pārim – kāzu dāvanas mērķis ir iepriecināt pāri.
Piepildi jaunā pāra sapni un izvēlies kādu no mūsu plašā sortimenta kāzu dāvanām! Šeit Tu atradīsi labākās kāzu dāvanas – romantiskus, spilgtus piedzīvojumus, kas kļūs par labāko kāzu dāvanu jaunlaulātajiem.

Izkārtojums
Atrastas: 668
Apskatīti 60 no 668

Kas ir labas dāvanas kāzām?

Kāzas ir viens no svarīgākajiem jaunā pāra dzīves brīžiem, tāpēc ir nepieciešams, lai Jūsu kāzu dāvana viņiem sagādātu lielu prieku un būtu lielisks piedzīvojums kopā. Dāviniet laimīgajam pārim kādu no mūsu piedzīvojumiem, jo atmiņas, kuras viņi iegūs būs nenovērtējamas. Dāvanu Servisa bagātīgajā piedzīvojumu klāstā būs atrodama dāvana jebkurai gaumei. SPA centra apmeklējums, romantiska izjāde ar zirgiem gar Daugavu vai arī vakariņas tumsā ir tieši tas, ko viņi vēlas. Romantiskiem, spilgtiem mirkļiem piemērota būs SPA kūre un nakšņošana, kādā no viesnīcām. Burvīgākais ir tas, ka Jūsu dāvātais piedzīvojums, palīdzēs radīt atmiņas, kas padarīs viņu īpašo dienu vēl īpašāku.

Kāzu dāvanu idejas

Kādas vēl kāzu dāvanas īpaši iepriecinās jūsu mīļos? Ja viņi novērtē mieru un klusumu, SPA apmeklējums būs laba ideja. Relaksējoša masāža diviem bieži vien ir tieši laikā, īpaši tiem, kas ir pārguruši, stresa pilni vai intensīva dzīvesveida pārstāvji. Turklāt, pareizi veikta procedūra ir ārkārtīgi patīkams veids kā pavadīt brīvo laiku, kas to padara par vēl labāku dāvanu līgavai un līgavainim. Mūsu piedāvāumi iekļauj daudz dažnedažādus priekšlikumus diviem, tāpēc Jūs noteikti atradīsiet piemērotāko. Jūs variet izvēlēties karsto akmeņu masāžu, Thai un pilnu ķermeņa masāžu. Katra no tām ir iespēja parūpēties ne tikai par savu ķermeni, bet arī prātu. Masāžām ir pārsteidzoši relaksējošs efekts visam ķermeni, ādas mitrināšana un tonizēšana.

Dāvanas līgavai un līgavainim

Dāvana kāzu gadadienā ir iespēja sagādāt daudz prieka un smaida – otrajai pusītei vai mums tuvam pārim. Mūsu dzīvē ļoti bieži parādās visdažādākās jubilejas, un līdz ar tām arī jautājums: Ko pirkt kāzu gadadienā, lai pārsteigtu, iekustinātu un piepildītu sapņus? Liela nozīme ir jubilejām, īpaši attiecībās. Dienā, kad svinam kārtējo kopdzīves gadu, vēlamies viens otram uzdāvināt dāvanas vai kopīgi paveikt ko interesantu. Šajā dienā vīrieši nes partnerēm ziedus un kopā dodas uz vakariņām, kino vai teātri. Ko pirkt kāzu gadadienā, atceroties, ka šajā dienā vēlamies parādīt, cik daudz mums nozīmē mūsu otrā pusīte? Vai vēlaties pārsteigt Jūsu mīļos un tajā pašā laikā dāvāt neaizmirstamu pieredzi? Kas derēs vislabāk? Vakariņās tumsā būs īstā izvēle. Ja Jūsu pārim patīk izmēģināt jaunas lietas un novērtē pārsteigums, tad šī izvēle būs tieši laikā. Šāda kāzu dāvana raisīs sajūsmu. Galu galā vai kādam no mums kādreiz ir bijusi iespēja apmeklēt vakariņas, kas notika pilnīgā tumsā? Pasniegtie ēdieni ir noslēpumā tīti, gandrīz līdz pašām beigām nevari būt drošs, ko tikko nogaršoji.
Apskatiet, mūsu citus restorānu piedāvājumus, kas lieliski nodērēs kā kāzu jubilejas dāvana ne tikai otrajai pusītei, bet arī draugiem vai ģimenei, kas ļaus pavadīt laiku kopā, baudot gardu maltīti īpašā atmosfērā. Tā būs lieliska iespēja baudīt savus iecienītos ēdienus labi zināmā restorānā vai iespēja atklāt pilnīgi jaunas garšas līdz šim nezināmās vietās. Labs ēdiens, lieliska atmosfēra un savstarpēja kompānija ir klasika, bet tomēr lielisks veids, kā svinēt svarīgus notikumus.
Tāpēc uzdāviniet saviem mīļajiem neaizmirstamu kulinārijas pieredzi un atveriet viņiem pasauli, kas ir pilna ar neparastām sajūtām. Tumsā daudz kas var pārsteigt un pat labi zināmi ēdieni var šķist jauni un nenogaršoti. Tāpēc, ja jums joprojām nav idejas par dāvanu jaunlaulātajiem, noteikti apskatiet mūsu sagatavoto kategoriju un izvēlieties perfektu dāvanu saviem mīļajiem.

Unikālas kāzu dāvanas pāri, kam ir viss

Ir cilvēki, kuriem šķietami ir viss, kas atrast perfektu dāvanu padara grūtāku. Tomēr kāzas ir īpašs notikums, tāpēc ir vērts pacensties, lai savus mīļotos iepriecinātu. Labākā dāvana līgavai un līgavainim būs tāda, kas ļaus piepildīt sapņus un dos iespēju pavadīt laiku pēc sirds patikas. Kā būtu ar mazu nedēļas nogales ceļojumu? Atkarībā no jaunlaulāto vēlmēm varat piedāvāt divu - trīs dienu ceļojumu te pat Latvijā vai pat mīļajās kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā. Grezni kūrorti, plaši apartamenti, mājīgi namiņi vai istabas pilīs liks pārim novērtēt šādu žestu un lieliski pavadīt laiku. Katrai no šīm vietām ir savs unikāls šarms un atmosfēra, un to noteikti ir vērts iepazīt. Skaistajām Baltijas valstu pilsētām ir savs unikālais šarms un atmosfēra, un tās noteikti ir vērts iepazīt.
Oriģinālas kāzu jubilejas dāvanas ir tādas, kas raisa emocijas un lieliski noder jebkurā situācijā. Galu galā dāvanā ir jābūt kaut kam, kas iepriecina otro pusīti vai mīļos. Interesantas izvēles, tāpat kā oriģinālas kāzu jubilejas dāvanas, ir ierasti piedzīvojumi gaisā, kas sniedz daudz emociju un ļauj apbrīnot skatus no pavisam cita skatu punkta. Lidošana ar lidmašīnu, planieri vai gaisa balonu, paraplānu un motordeltaplānu, iespēju tiešām ir daudz un tās visas ļauj piepildīt sapņus un piedzīvot neaizmirstamus piedzīvojumus, kas sirdī paliek gadiem ilgi. Katra no atrakcijām var būt jauka, ļoti radoša dāvana kāzu gadadienā un ļaut saviem mīļajiem (vai sev, duetā ar otro pusīti) piedzīvot neaizmirstamas emocijas. Kopīgi, neparasti pārdzīvojumi, kas pavada gaisa pasaules "iekarošanu", noteikti der kā ideja kāzu jubilejas dāvanai. Plašs smaids, paātrināti sirdspuksti, lieliski skati un piedzīvojums, kura atmiņas paliek uz mūžu. Padomā, ko vēlies uzdāvināt saviem tuviniekiem vai mīļajiem – romantisku lidojumu ar gaisa balonu, kur nekas neatšķir no milzīgas telpas, paraplānu vai motorplānu, lidmašīnu, planieri vai helikopteru, peldēšanu bez jebkāda aprīkojuma vēja tunelī, vai varbūt traks lēciens ar izpletni? Un tas viss diviem, kā jūsu mīlestības svinības un radoša kāzu gadadienas dāvana. Šādas oriģinālas kāzu jubilejas dāvanas ļauj mazliet izklaidēt sevi un viegli un patīkamā veidā īstenot savus sapņus. Turklāt tās ir ārkārtīgi pārsteidzošas un apburošas.

Oriģinālas kāzu dāvanas

Un pagājis vēl viens kopdzīves gads! Šī ir unikāla iespēja pārsteigt mīļoto, attiecību gadadienā izvēloties dāvanu, kas ne tikai paliks atmiņā, bet arī izteiks mūsu jūtas. Šajā gadījumā noteikti ir vērts izmantot piedāvājumu, kas ļaus pavadīt laiku kopā un izbaudīt vienam otra klātbūtni! Svarīgi atcerēties, ka ne vienmēr nepieciešami pati dārgākā dāvana pasaulē, lai pāri iepriecinātu, lētākas un mazākas dāvanas spēs to pašu. Ko izvēlēties? Šajā gadījumā noderēs mūsu jau sagatavotie dāvanu komplekti – "Pārim", "Romantiskiem mirkļiem" un "Brīvdienu romantika" –, kas jaunlaulātajiem pašiem ļaus izvēlēties savu kāzu dāvanu. Atkarībā no pāra vēlmēm komplektos viņi atradīs dažādus aktīvās atpūtas, relaksācijas pilnas un restorānu piedāvājumus. Sniedz saviem mīļajiem iespēju īstenot viņu sapņu un atklāt pasauli unikālu piedzīvojumu pilnu.

Kāzu dāvanu etiķe

Šobrīd ar vien biežāk un biežāk atkāpjas no esošajiem stereotipiem par dāvanām līgavai un līgavainim. Vairākus gadus atpakaļ tika uzskatīts, ka vīram jāpasniedz pēc iespējas dārgāka dāvana, bet sievai ziedu pušķi ar novēlējuma kartiņu. Mūsdienās neviens tam vairs nepievērš uzmanību, bet cenšas pasniegt personalizētu dāvanu pārim. Tieši tāpēc mūsu sagatavotajā kategorijā atradīsiet dažnedažādus piedāvājums pārim, kas ļaus izdzīvot un piedzīvot!

Pēdējās minūtes kāzu dāvanu idejas

Dažkārt ir grūti atrast īsto dāvanu līgavai un līgavainim, it īpaši, ja meklējiet kaut ko modernu. Pēkšņi izrādās, ka kāzas jau te pat aiz stūra, un Jums joprojām pietrūkst idejas dāvanai. Šādā gadījumā labākais variants ir viens no mūsu piedāvājumiem, kas sniegs pārsteidzošu pieredzi. Dāvana jau būs pie tevis gatava, ko pasniegt pārim, minūtes laikā! Jums tikai atliek izvēlēties vienu no vairākiem piedāvājumiem, kas derēs jaunlaulātajam pārim vislabāk. Neatkarīgi vai Jūsu mīļie ir īstu piedzīvojumu atbalstītāji vai patiesa miera un klusuma baudītāji, mēs esam pārliecināti, ka Jūs viņus patiesi iepriecināsiet!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!