Kāzu dāvanas

Piepildi jaunā pāra sapni un izvēlies kādu no mūsu plašā sortimenta kāzu dāvanām! Šeit Tu atradīsi romantiskus, spilgtus piedzīvojumus, kas kļūs par labāko dāvanu jaunlaulātajiem.

60 no 117

Kāzas ir viens no svarīgākajiem jaunā pāra dzīves brīžiem, tāpēc ir nepieciešams, lai Jūsu kāzu dāvana viņiem sagādātu lielu prieku un būtu lielisks piedzīvojums kopā. Dāviniet laimīgajam pārim kādu no mūsu piedzīvojumiem, jo atmiņas, kuras viņi iegūs būs nenovērtējamas. Dāvanu Servisa bagātīgajā piedzīvojumu klāstā būs atrodama dāvana jebkurai gaumei. SPA centra apmeklējums, romantiska izjāde ar zirgiem gar Daugavu vai arī vakariņas tumsā ir tieši tas, ko viņi vēlas. Romantiskiem, spilgtiem mirkļiem piemērots būs lidojums ar gaisa balonu vai alus SPA kūre un nakšņošana “Diklu pilī”. Burvīgākais ir tas, ka Jūsu dāvātais piedzīvojums, palīdzēs radīt atmiņas, kas padarīs viņu īpašo dienu vēl īpašāku.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.