Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Meistarklases, apmācības un kursi

Dzīve nestāv uz vietas, un jo vairāk tu apgūsti, jo interesantāks tu būsi citiem. Valodu, zīmēšanas, rokdarbu vai kulinārijas apmācības un kursi ir lieliska dāvana un unikāla iespēja iepazīt sevi no jauna un iegūt sev jaunu hobiju.
Reizēm uzdrīkstēties pamēģināt, nozīmē daudz vairāk. Kulinārijas vai rokdarbu apmācības un kursi nenozīmē tikai iespēju iemācīties jaunu kūkas recepti vai apgūt dekupāžas tehniku, bet gan arī iespēju iegūt domubiedrus un atklāt jaunu hobiju.

Pie mums pieejami arī foto, grima, deju kursi.

Izkārtojums
Atrastas: 213
Apskatīti 60 no 213
Meklē izcilu dāvanu dzimšanas dienā vai kādos citos nozīmīgos svētkos? Pie mums pieejamas labākās apmācības un kursi, kuri būs piemēroti gan sievietēm, gan vīrietim. Mākslas, deju, ēdienu gatavošanas, valodu, foto, grima kursi – šo visu atradīsi mūsu plašajā piedāvājumā. Tā būs lieliska dāvana gan dzimšanas dienā, gan kāzās, gan Ziemassvētkos un citos nozīmīgos svētkos. Protams, dāvinot šāda veida dāvanu ir svarīgi saprast, vai apmācības un kursi, kurus grasies dāvināt tuvajam cilvēkam, viņu tik tiešām interesē. Piemēram, ja šim cilvēkam interesē dejas, tad vērts apdomāt par deju kursu dāvanu apgūšanas iespēju. Apgūsti salsu, bačatu vai pat kizombu – tā ir unikāla iespēja apgūt ko jaunu, ko vēlāk varēsi atradīt citiem.
Tiem, kurus uzrunā gardēžu piedzīvojumi, noteikti patiks apmācības un kursi, kuri ļauj apgūt ko jaunu. Dāvanu Serviss piedāvā iegādāties iespēju apgūt eklēru gatavošanas mākslu, dažādu konditorejas izstrādājumu radīšanu un pat sklandraušu gatavošanas piedzīvojumu Kolkā. Šī dāvana būs piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī bērniem. Pārsteidz savus mīļos, uzdāvinot lielisku iespēju iemācīties pagatavot ko jaunu.
Savukārt tiem, kurus aizrauj māksla, noteikti patiks iespēja profesionālu gleznotāju pavadībā radīt pašiem savu gleznu. Ir pieejamas meistarklases, kas ļaus iemācīties apgleznot stiklu, koku un pat keramiku. Apmācības un kursi ir lieliska dāvana, kas ļaus otram cilvēkam apgūt jaunas zināšanas un prasmes!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!