Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

70tās kāzu jubilejas dāvanas

70. kāzu jubileja jeb Briljanta kāzas pierāda, ka pāra attiecības ir kļuvušas vēl spodrākas un spožākas, jo briljants ir noslīpēts dimants! Tieši tāpēc arī dāvanai uz 70. kāzu jubileju jābūt īpašai. Dāvanai 70. kāzu gadadienā jābūt pārsteidzošai. Šie unikālie svētki ir lieliska iespēja īstenot savus sapņus un uzdāvināt saviem mīļajiem kaut ko absolūti oriģinālu. Tātad, kā izvēlēties dāvanu laulības 70. gadadienai un kam pievērst uzmanību, to meklējot? Šajā kategorijā jūs atradīsiet unikālas idejas vecvecākiem un vecākiem, kuri svin savu 70 gadu jubileju. Pārliecinies pats, ka piepildīt tuvinieku sapņus ir vieglāk, nekā tu domā!
Izkārtojums
Atrastas: 185
Apskatīti 60 no 185

Unikālas dāvanas vecvecākiem 70. kāzu gadadienā

Kāda dāvana vecvecākiem 70. kāzu gadadienā derēs? Interesanta izvēle noteikti būs fotosesija, uz kuru varēsiet doties kopā ar visu ģimeni vai laulātais pāris divatā. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums, iespēja pavadīt laiku kopā, turklāt piedzīvotais atstās nemirstīgu atmiņu skaistu fotogrāfiju veidā. Šāda dāvana vecvecākiem 70. kāzu gadadienā viņus noteikti iepriecinās, un arī paša seansa atmosfēra var būt dažāda – ne tikai nopietna un ģimeniska, bet arī dzīvespriecīga un maģiska. Pēc sesijas beigām ir vērts doties uz kopīgām vakariņām un papildus atzīmēt šo īpašo ģimenes dienu. Galu galā pats svarīgākais, ko varam izvēlēties dāvanai vecvecākiem 70. kāzu gadadienā, ir kopā pavadītais laiks! Tagad jūs zināt, kādas idejas noderēs un ko nopirkt saviem vecvecākiem 70. kāzu gadadienā, noteikti ir tā vērts! Šajā kategorijā atradīsi labu dāvanu ideju 70. kāzu gadadienā!

Skatiet mūsu 70. kāzu gadadienas dāvanu idejas

Jūs jau zināt, ko pirkt saviem vecvecākiem viņu 70. kāzu gadadienā un ko izvēlēties saviem vecākiem. Katra pieredze, kas saistīta ar interesanti pavadītu laiku – diviem saņēmējiem vai ģimenes lokā, ir iespēja piepildīt sapņus un parādīt, ka mīļajiem ir svarīga vieta mūsu sirdīs. Tāpēc uz jautājumu, ko pirkt vecākiem uz 70. kāzu gadadienu, atbildam, ka pašas dāvanas vietā ir vērts uzdāvināt arī kopā pavadīto laiku. Tas ir arī ārkārtīgi svarīgi. Galu galā savstarpējās attiecības ir viena no svarīgākajām lietām dzīvē – bez tām būtu pavisam savādāk. Rūpējieties par laiku, kas pavadīts kopā ar saviem vecākiem vai vecvecākiem, un parādiet viņiem, ka novērtējat viņu klātbūtni un rūpējaties par viņiem. Parādiet savu pateicību, veltot viņiem kopīgus mirkļus. Viens no mūsu piedāvājumiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem un izraisīt prieka smaidu un aizkustinājuma asaras. Vienalga, kas laulības svinētājam patīk visvairāk – pie mums atradīsi pārdzīvojumus, kurus varēs realizēt kopā, pat neizejot no mājas. Padomājiet par to, kas nepieciešams jūsu mīļajiem, un padariet šo jubileju par īpašu vietu viņu sirdīs. Galu galā tā nav nekāda jubileja, 70 kopā pavadītie gadi ir patiešām iespaidīgs rezultāts, kuru noteikti ir vērts nosvinēt unikālā veidā! Pārliecinies pats, ka īstenot savus sapņus ir patiešām vienkārši un iegādājies unikālu dāvanu savai 70. kāzu gadadienai. ko noteikti ir vērts svinēt unikālā veidā! 

Briljanta kāzu dāvanu ideja

Dāvana 70. kāzu gadadienā ir iespēja saviem mīļajiem dāvāt emocijas. Interesanta ideja būs izvēlēties dāvanu, kas palīdzēs īstenot sapņus, tostarp gūt arī patīkamu atpūtu. Laba izvēle noteikti būs patīkama masāža diviem, kas notiek SPA salonā. Šī ir lieliska iespēja piedzīvot dziļu relaksāciju un vienkārši atpūsties ar pieredzējušu terapeitu profesionālu atbalstu - cilvēkiem, kuri zina pilnīgi visu par masāžu. Tas ļaus jauki pavadīt laiku, atbrīvoties no nelielām kaites un dziļi atpūsties, kas savukārt pozitīvi ietekmēs katra masētā cilvēka pašsajūtu. Šāda dāvana 70. kāzu gadadienā paliks atmiņā un sniegs tikai pozitīvas emocijas!

Kāda vēl dāvana noderētu briljanta kāzās? Dāvanas, kas ļautu gūt patiesas relaksācijas mirkļus ilgāk par 60-90 minūtēm SPA salonā? Kā būtu, ja Jūs dāvinātu neaizmirtamu nedēļas nogales ceļojumu diviem? Iespēja diviem kopā pavadīt laiku prom no pilsētas kņadas. Kurp doties? Variantu ir daudz un dažādu! Izbraukāt Latvijas nostūrus un atpūsties pie jūras, ezera vai pat meža ielokā. Doties ārpus Latvijas uz mīļajām kaimiņvalstīm – Lietuvu un Igauniju! Atrodiet īsto viesnīcu piedāvājumu briljanta kāzās un dāviniet neaizmirstamus mirkļus kopā!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!