Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Ekstrēmā braukšana

Ātrums ir tavs vai tava drauga otrais vārds? Tādā gadījumā ekstrēmā braukšana būs pati labākā dāvana. Ļauj viņam vai viņai izjust reibinošo adrenalīna garšu, uzdāvinot īsto dāvanu – ekstrēmā braukšana spēs sniegt vēl nebijušas sajūtas ikvienam.

Mūsu piedāvājumā ir pieejami arī braucieni ar superauto trasē, braucieni ar Ferrari, kā arī braucieni ar kvadracikliem un sniega motocikliem.

Izkārtojums
Ekstrēmā braukšana">
Atrastas: 21
Ekstrēmā braukšana noteikti ir pazīstama ikvienam asu izjūtu cienītājam. Ja zini kādu, kura sapnis ir ekstrēmā braukšana, ir vērts apdomāt šāda piedzīvojuma iegādi. Šī būs lieliska dāvana vīriešiem gan dzimšanas dienā, gan arī vecpuišu ballītei. Brauciens ar krosa motociklu, brauciens ar ziemas kartingu, ekstrēmais brauciens pa bezceļa trasi ar “bobiku”, kā arī ekskluzīvs brauciens ar formulu – šī noteikti ir lieliska dāvana, kā iespējams iepriecināt cilvēku, kuru aizrauj ekstrēmā braukšana. Tas ir adrenalīns, kuru nav iespējams izbaudīt katru dienu, tāpēc ir labi, ka ir svētki, kuros ir iespējams šo iespēju uzdāvināt.
Ja meklē dāvanu vecpuišu ballītei, lieliska izvēle būs kvadraciklu ekskursija “Meža ezeru tūre”, kurā iespējams doties draugu kompānijā. Lieliska izklaide vecpuišu ballītē būs arī piedzīvojums elektrokartingu hallē. Tās ir emocijas, ko draugu kompānijā vērts piedzīvot ikvienam vecpuisim. Par šo piedzīvojumu jūs noteikti atcerēsieties vēl ilgi!
Ekstrēmā braukšana nav piemērota visiem, tāpēc, ja neesi pārliecināts, vai ekstrēmā braukšana spētu uzrunāt tavu tuvinieku vai draugu, iespējams, vērts ielūkoties citās kategorijās, kurās netrūkst tikpat aizraujošu dāvanu. Ekstrēmā braukšana būs piemērota visiem gadalaikiem. Vasarā iespējams doties adrenalīnu raisošā braucienā ar kvadracikliem, ziemā mesties piedzīvojumos ar sniega močiem, savukārt pavasarī un rudenī izbaudīt kartinga izbraucienus. Esam pārliecināti, ka šie piedzīvojumi patiks ikvienam adrenalīna piekritējam.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!