Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

DineInTheDark.lv

Pilnīga tumsa, patīkama un neparasta atmosfēra, kas apskauj Jūs un raisa intriģējošas sajūtas par gaidāmo gardēžu piedzīvojumu. Jūs neredzēsiet pilnīgi neko! Lielākais vakara izaicinājums būs saprast, kas ir Jūsu šī vakara maltīte!
Izkārtojums
Atrastas: 1

Vakariņas pilnīgā tumsā. Ēdienkarte – noslēpumu pilna. Vakariņas mājīgā Itāļu virtuves restornā, Rīgas centrā – "Da Roberta". "Dine In The Dark" ir īpaša un unikāla gardēžu pieredze, tā atklās jaunus un brīnumainus pārsteigumus Jūsu garšu kārpiņām un atmiņas, kas ilgi glabājies Jūsu sirdī. „Da Roberta” šefpavārs Māris Pastars restorānā prasmīgi apvieno savu 20 gadu darba pieredzi ar jaunām vēsmām, sezonas produktiem un, protams, itāļu garšas notīm.
"Dine In The Dark" ir vakariņas pilnīgā tumsā, vienlaikus neparastā un patīkama atmosfērā, kas vairāk veicinās intrigu par to kas gaidāms. Vakariņu ietvaros Jūs neredzēsiet neko, vakars būs balstīts tikai uz Jūsu sajūtām – mēģināsiet sataustīt galda piederumus, saprast kur atrodas šķīvis, galda piederumi un pat vakara maltīte. Tumsas ietvaros Tev būs jāpaļaujas uz savām maņām – ožu, tausti un garšu –, kas tumsā aktivizējas spēcīgāk, jo viena no galvenajām maņām, redze, nespēs darboties simtprocentīgi. Vai Tu pēc savām sajūtām spēsi saprast, kas ir īpašā vakara maltīte?

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!